Z0F9 MacBook - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Z0F9 MacBook

esharone

Recommended Posts

היי, כבר הרבה זמן שאני רוצה להתנסות במחשב של אפל, מה דעתכם על הדגם הזה כהתחלה לסטודנט? אני לא מתכוון לשחק בו משחקים עם גרפיקה כבדה, יותר בשביל .

ראיתי שמוכרים אותו גם במבצע של נטוויזן וזה יוצא לי נוח מבחינת התשלומים שם, כדאי לקחת? אני מאמין שלא יהיו לי ממש חסרונות מנייד רגיל נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבור סטודנטים הוא לא ישתלם מהסיבה הפשוטה הבאה -

IDIGITAL נותנים 24 תשלומים לסטודנטים גם ככה ללא ריבית והצמדה והמחשב עצמו יותר זול ב150 ש"ח מהמחיר של נטויזן.

ככה שאם אתה לא צריך את האינטרנט מגה וחצי לשנה (ועוד מנטויז'ן שהיא לא בדיוק הספקית הכי טובה , שלא לדבר על להתנתק - מניסיון אישי) מתוך שנתיים שתיהיה מחויב לה - עדיף לך לקנות את זה באופן רגיל מIDIGITAL.

כמו כן - שים לב שבתור סטודנט מגיע לך גם 3 שנים אחריות על המחשב (1 בינלאומית+ 2 בארץ) חינם.

בקיצור - עזוב.

דבר שני - אם כבר - הייתי מציע לך לשדרג לדגם הביניים ולקבל מעבד חזק יותר , דיסק קשיח גדול יותר וצורב די וי די במקום כונן קומבו.

המחשב עצמו - מומלץ בחום , מחשב פשוט מצויין , בעיקר אחרי השידרוג האחרון לפלטפורמת סנטה רוזה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה,

את דגם הביניים אני לא אקח כי הוא יקר ב 1000 ש"ח בערך והוא לא נותן לי משהו שאני צריך (דיסק קשיח יותר גדול וצורב , ההבדלים במעבד הם לא משמעותיים ויש לי מחשב שולחני חזק מאוד)

במידה ואני לוקח מנטוויזן (גם אם זה יקר ב 150 ש"ח ולא כדאי לדעתך) המחשב עצמו מומלץ? יהיה לי עדיף מנייד רגיל עם שכבר נמאס?

מה שכן אני אהיה מעוניין בהרחבת , זאת בעיה במחשבים האלה?

אתה יכול להרחיב על פלטפורמת הסנטה רוזה? מה זה בדיוק? קשור למעבדים החדשים של אינטל? הדגם הזה כולל את הפלטפורמה הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ידידי , נייד לא קונים ליום או יומיים או שנה אפילו , לדעתי שווה את המחיר אבל ניחא.

המחשב עצמו מומלץ , חזק , קל וקטן ואיכותי מאוד.

הנייד שבאותה ליגה אם אתה מסתכל על זה הוא הדגם המקביל של הדל XPS שעולה פחות או יותר אותו מחיר בקונפיגורציה הזו , כשאני עמדתי מול אותה התלבטות ובחרתי בו.

בקטגוריה שלו אפילו פר מחיר אין לו הרבה מתחרים (גם אם תתקין עליו וינדווס).

אני מאוד אהבתי וזה בהחלט שינוי מרענן מהמחשבי וינדווס שהיו לי קודם , גם גיליתי שאין תוכנה שאין לה תחליף (והרבה פעמים טוב יותר) בMAC OS

הרחבת זיכרון - לא בעיה - כמו כל נייד - התהליך מפורט בדוקומנטציה , סה"כ זיכרון 667 רגיל (למרות שיש אנשים שמאמינים שיש וודו בזיכרונות ה"מיוחדים" של אפל וחייבים את הזכרונות המומלצים , תנו לי לספר לכם - גם ה"מקוריים" של אפל מיוצרים ע"י יצרן שלישי איפושהו במזרח הרחוק) של חברה ידועה יעשה את העבודה יופי.

סנטה רוזה זה אוסף חלקים בתקן מסוים או יותר טוב.

בגדול מבחינת המקבוק - זה כולל את הסידרה האחרונה של המעבדים , כרטיס מסך לא רע (המובנה הכי טוב כרגע - X3100 של , שתומך בצורה נורמאלית בתלת מימד , ואפילו בDX10) ואפיק באס מהיר יותר.

כל הדגמים החדשים תומכים (הדגמים היוצאים לא , אבל לפי המפרט נראה כאילו זה מהדגמים החדשים ולא שאריות של IDIGITAL / ידע)

בקשר ללמה לא ליקנות מנטויזן - אם אין לך סיבה להתחייב לשנה איטי (1.5) בתנאים שלהם שתיהיה מחויב אליה בשנה השניה - אין סיבה שתשתמש במיבצע.

אני אסכם את זה אחרת - הייתי לקוח של נטויזן (בפעם האחרונה - הייתי לקוח פעמיים) שנה שבה לא היה סוף ל"טעויות" בחיובים (כמו הוספת אנטי וירוס ואנטי ספאם כאשר פעם אחרי פעם ביקשתי לבטל - תשלום 15 ש"ח בחודש *2 , כי הם החליטו שיש לי 2 תיבות דואר אלקטרוני למרות שביקשתי לבטל את שתיהן מבחינתי, "מתנות חינם" של דקות שיחה לחול בתשלום וכו...) + חצי חיובים אחרי הודעת ניתוק ואישור מצידם!

הדרך היחידה שבא גרמתי להם להפסיק לחייב אותי ולזכות אותי (חלקית) על התשלומים הכוזבים והחיובים המיותרים היתה בעזרת מכר במערך שירות הלקוחות וטלפון אישי מהאחראי תלונות ופניות ציבור שלהם.

לזכותם נגיד שאכן זה נגרם כתקלה במערכת (ומצד שני בתור לקוח - זה ממש לא מענין אותי שלהם יש תקלה במערכת , לא צריך לענין אותי וממש לא מיקצועי לחברה שמתעסק לכאורה בטכנולוגיה).

אני מקווה שמצטיירת לך טוב התמונה של למה כדאי לקנות את המחשב בנפרד אם אתה סטודנט.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...