לאחרונה אני נתקל בהורדות איטיות בבזק ... הייתכן שבזק התחילה לחסום פורטים ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחרונה אני נתקל בהורדות איטיות בבזק ... הייתכן שבזק התחילה לחסום פורטים ?

moshe_91

Recommended Posts

חג שמח אנשים (:

לאחרונה אני מוריד על מהירויות נמוכות בטורנטים שיש בהם הרבה משתפים ... יש לי 5 מגה עם 512 KB העלאה דרך בב"ל ותשתית של Hot ... האם גם לכם ההורדות נהיו איטיות ב - P2P ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותה בעייה, הורדה איטית מאוד של טורנטים עם הרבה מקורות, לדעתי זו חסימת פורטים

אני לא בהתחייבות ככה שאני אאיים עליהם לעזוב ויפתחו לי אותם חזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא יורידו את החסימה אני אישית מתכוון לעבור מהם (אני לא מחוייב אצלם) ... כשהייתי בברק לפחות לא חסמו לי את המהירות הורדה שהורדתי דרך האימיול ופה כן אבל ב - P2P לא חסמו עד עכשיו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לזה בסופ"ש האחרון שהגעתי גם דרך ביטרונט וגם דרך אימיול נהיה לי איטי מאוד....דרך MIRC עדיין מנצל את כל הפס.יש לי 1.5 של -בב"ל.

ניסיתי להחליף פורטים באימיול אבל הוא מגיע במקסימום ל40K כשפעם הוא היה מוריד על 196K.

מקווה שזו לא חסימת פורטים באמת,כשכל לקוחות החברות האחרות התלוננו על חסימת פורטים אצלנו בבז"ל זה לא קרה..מקווה שזה גם לא עכשיו.

בכל מקרה,אם מישהו מתקשר לנהל איתם דו-שיח שיעדכן כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על הקו עם בינלאומי והנציג טוען בתוקף שהם לא אלה שחוסמים פורטים אלא התשתית שלי, Hot ... אני עכשיו מחכה לשיחת וועידה איתם ועם Hot ... נשמע לי מוזר שתשתית חוסמת פורטים ... זה יכול להיות ?.. אני מדבר איתם כבר שעה ורבע ! אני לא מתכוון לרדת מהם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...