תוצאות הOC המקסימלי שלי... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות הOC המקסימלי שלי...

yossi_s1

Recommended Posts

טוב אז ככה...

כבר היה לי דיון אחד אבל הוא היה יותר לגבי וOC ליומיום, אבל בסופו של דבר הייתי חייב לדחוף עד הסוף, אז המפרט בצד והתוצאות בתמונות....

לשם השוואה...

סופרפאי בסטוק: 36 שניות

3DMARK בסטוק: 4200

הOC של המעבד לא מרשים, אבל הכרטיס מסך ביצע אחלה OC.. כ30% ולמעשה יותר מ150MHZ תוספת שזה מכובד...

לגבי הזכרונות, הם יכולים להגיע עד 820MHZ ללא תוספת מתח אבל משם כל תוספת מתח נותנת כמה MHZ בודדים...

וסך הכל יכול להיות שיכולתי לסחוט עוד כמה MHZ מכל מקום אבל זה לא היה נותן שיפור גדול...

המתח היחידי ששונה הוא מתח המעבד, כדי להגיע ל3.2GHZ הייתי צריך לתת לו 1.47 בביוס.. וכמובן שהכל יציב אחרי שעתיים אוטורוס

ומבחינת יומיום אני נשאר על מה שכתוב במפרט... כי אני לא צריך להעלות מתחים ככה והטמפ' נשארות נורמליות... אחרי הOC שפירסמתי פה הטמפ' זינקו להם למעלה... 80 מעלות במאמץ לכל :\

ואגב זה OC ראשון שלי, חוץ מהOC שעשיתי למחשב עם לוח שלי דרך CLOCKGEN... חח ופאק OC זה כיף :)

ועכשיו לשאלה קטנה...

קורה לי משהו מוזר כשאני מנסה לקבוע תדר של 7X400.... שזה יוצא תדר של 2.8GHZ

המערכת עוברת בוט ב6X400 ללא בעייה והכל יציב... תדר 2.4GHZ... ככה שמהירות הבאס היא לא בעייה (ואפשר גם יותר מ400)

וב8X350 גם הכל בסדר ויציב (2.8GHZ)

אז אני לא מבין למה ב7X400 אני לא מצליח לעבור POST... למישהו יש רעיון?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

בחרתי BLEND..

ואני ינסה מה שאמרת... למרות שהכל יציב על 6X400, אולי 7X400 מפעיל יותר לחץ על הNB? אני הולך לבדוק...

עריכה:

לא עזר....

יותר מזה... המערכת יציבה גם ב8X400 רק עם תוספת מתח למעבד...

אבל לא משנה מה ב7X400 אני לא מצליח לעבור POST... וב8X350 שזה תדר זהה כן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוקח את דברי חזרה.

עם ב 3.2 עברת BLEND שעתיים על 8X400 אז לא ניראה לי שחוסר מתח ל NB ב 7X400 גורם ל NO POST.

נסה אולי לעדכן את הביוס - (לא בזמן כמובן) - לגרסא חדשה יותר. - זה נשמע יותר כמו בעיית ביוס.

ובנסיונות חוזרים וודא שה - PCIE נעול ל 100 עד 110.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי רעיונות מעבר לכך.

הצעתי האחרונה, פנה לפורום הנ"ל - יש שם איש טכני\תמיכה רשמי ומעולה של גיגבייט תתייעץ איתו, GIGABYTE - Janus Yeh

http://forums.tweaktown.com/forumdisplay.php?f=69

ואם הוא פותר לך את בעיה אשמח לשמוע עידכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...