הטמעת כתוביות בקובץ MKV - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטמעת כתוביות בקובץ MKV

ShayGTi

Recommended Posts

אם אתה מכניס לקובץ כתוביות SRT סטנדרטיות אז הפונט הוא לפי מה שהנגן משתמש בו, כך שאי אפשר. מה שאתה יכול לעשות זה להמיר את הכתוביות לפורמט ASS שבו אפשר להגדיר פונטים בצבעים וגדולים שונים וגם כמה אפקטים. כשמכניסים אותו לתוך ה-MKV עדיף גם לצרף את הפונט שבו משתמשים בתור Attachment למקרה שאין את הפונט במחשב אחר (כמובן שאם אתה משתמש באחד הפונטים הרגילים לא צריכה להיות בעיה). כמובן שגם כאן תצטרך נגן שתומך בפורמט ASS ואם אין לך, תתקין VSFilter שיציג את הכתוביות כמובנות בכל נגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לאחר המון נסיונות הבנתי שאי אפשר להטמיע/להצמיד כתוביות לMKV.

IAKOVL, מה שהבאת לי זה איך לצרף את הכתוביות לקובץ, אני התכוונתי איך להצמיד את הכתוביות לוידאו עצמו.

בכל מקרה לבסוף המרתי את הMKV לMPG באותה איכות, הצמדתי את הכתוביות ואז הפכתי לM2TS כדי לראות בPS3.

לא הבחנתי בהבדל בין קובץ המקור לקובץ שאני יצרתי.

אבל החיסרון הוא שהקובץ שנוצר קצת יותר גדול מהמקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבנתי את זה תוך כדי כל הנסיונות שלי.

אבל גם כשמפשיטים מהMKV את קובץ הוידאו אי אפשר לערוך אותו בVIRTUALDUBMOD, אז צריך להמיר לMPG.

בטח שאפשר, ואם התוכנה לא פותחת אז פשוט חסר לך אותו קודק בגרסת VFW. איזה קודק יש במטרוסקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה טובה להמרה היא ... בקשר לכתוביות היית צריך לומר לי שאתה רוצה להוסיף אותם מובנה

כל הפואנטה בMKV שהוא מעטפת לקבצים הוא לא פורמט בפני עצמו...

איך מוסיפים אותם מובנה בלי לאבד מהאיכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמפשיטים את הוידאו מהקובץ מתקבל קובץ H264.

הקודק הוא V_MPEG4/ISO/AVC

זה מה שרשום.

מה אני צריך להוריד כדי שאוכל לעבוד עם הקובץ בVDM?

http://mirror05.x264.nl/Cef/force.php?file=./x264vfw_x86_r667.7z

אמנם יהיה אפשר לפתוח את המטרוסקה ב-VDM ישירות אבל רוב הסיכויים שיהיו בעיות. נסה לנגן את הקובץ אחרי שהוא נפתח, אם מצליח אז יופי, אבל רוב הסיכויים שיתקע. במקרה כזה האופציה היא לחלץ את הוידאו כ-raw stream בעזרת mkvextract ושימוש בתוכנה avc2avi כדי ליצור ממנו מחדש קובץ AVI (ללא קידוד מחדש כמובן, עניין של כמה דקות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...