לוח אם | מה ההבדל בין GA-965P-DS3 ל - GA-965P-S3 ?.. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם | מה ההבדל בין GA-965P-DS3 ל - GA-965P-S3 ?..

Dalbayob

Recommended Posts

מה המצב אנשים ?!

אז ככה ... אני צריך לוח אם שיתמוך ב - לפחות 2 (לא פחות - אם לא יותר מ - 2) יציאות של IDE + במעבדי Core 2 Duo ומעלה + בכרטיסי מסך באפיק PCI-E + שתי זכרונות (ומעלה) מסוג DDR2 ... שלא יעלה מעל 600 ש"ח

תביאו לי גם 2 זכרונות של 512 מסוג DDR2 של Kingston ...

תביאו את הדגם של הלוח אם שמתאים לדרישות שלי + 2 הזכרונות שביקשתי מהאתר של פנדה מחשבים (pandas.co.il) רק משם כי הם לא מביאים משהו שאין להם באתר ...

עריכה: מי שמבין בכרטיסי מסך שיכנס בבקשה לאשכול (שלי) הבא: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=280216.0

עריכה 2: הציעו לי את הלוח אם הזה http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=14885

איך הוא ?.. המעבד הזה Intel 2 Duo E4500 2.2GHz 2Mb BOX יעבוד בו ?.. הוא תומך ב - לפחות 2 (לא פחות - אם לא יותר מ - 2) יציאות של IDE + במעבדי 2 Duo ומעלה + בכרטיסי מסך באפיק PCI-E + שתי זכרונות (ומעלה) מסוג ?..

תודה מראש,

משה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באדיבות ויקיפידיה

HDCP (שם מלא: High Definition Content Protection) הוא סוג של פרוטוקול שפותח ע"י לשם הצפנת אותות ואודיו בהפרדה גבוהה.

הפרוטוקול מוטמע בהתקני מולטימדיה שונים (מחשבי HTPC, נגני וכדומה) למניעת שכפול לא חוקי של סרטים והקלטות, והוא מאפשר צפייה בתוכן רק כאשר הצג והנגן תומכים שניהם בהצפנה. אם הצג אינו תומך בהצפנה התוכן לא יוצג כלל, או שיוצג ברזולוציה מוגבלת (בדרך כלל, רזולוציה של רגיל)

כיום הטכנולוגיה כבר מוטמעת בכרטיסי מסך רבים והיא משולבת ב-Windows Vista. נגני HD- ובלו ריי מכילים כולם HDCP. קונסולת המשחקים פלייסטיישן 3 תומכת אף היא בהצפנה זו ע"ג . הקונסולה המקבילה של מיקרוסופט, Xbox 360 אינה תומכת בתקן דיגיטלי זה, אך המודל החדש, Xbox 360 Elite, כן תומך בו דרך .

:xyxthumbs:

בטעות העלתי את זה לכאן :screwy:

אבל זה בקשר לשאלה שפתחת בת'רד על כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באדיבות ויקיפידיה

HDCP (שם מלא: High Definition Content Protection) הוא סוג של פרוטוקול שפותח ע"י לשם הצפנת אותות ואודיו בהפרדה גבוהה.

הפרוטוקול מוטמע בהתקני מולטימדיה שונים (מחשבי HTPC, נגני וכדומה) למניעת שכפול לא חוקי של סרטים והקלטות, והוא מאפשר צפייה בתוכן רק כאשר הצג והנגן תומכים שניהם בהצפנה. אם הצג אינו תומך בהצפנה התוכן לא יוצג כלל, או שיוצג ברזולוציה מוגבלת (בדרך כלל, רזולוציה של רגיל)

כיום הטכנולוגיה כבר מוטמעת בכרטיסי מסך רבים והיא משולבת ב-Windows Vista. נגני HD- ובלו ריי מכילים כולם HDCP. קונסולת המשחקים פלייסטיישן 3 תומכת אף היא בהצפנה זו ע"ג . הקונסולה המקבילה של מיקרוסופט, Xbox 360 אינה תומכת בתקן דיגיטלי זה, אך המודל החדש, Xbox 360 Elite, כן תומך בו דרך .

זה לא קשור לפה זה קשור לאשכול שפתחתי במיוחד בקשר לכרטיסי מסך ... אבל אם כבר כתבתי לי פה אני אענה לך ... אני לא צריך את ה - HDCP הזה חח אני בקושי רואה ובמשחקים אני אפילו לא ארגיש את זה ...[br]פורסם בתאריך: 9.08.2007 בשעה 13:14:55

הציעו לי את הלוח אם הזה http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=14885

איך הוא ?.. המעבד הזה Intel 2 Duo E4500 2.2GHz 2Mb BOX יעבוד בו ?.. הוא תומך ב - לפחות 2 (לא פחות - אם לא יותר מ - 2) יציאות של IDE + במעבדי 2 Duo ומעלה + בכרטיסי מסך באפיק PCI-E + שתי זכרונות (ומעלה) מסוג ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך יציאות פיזיות על הלוח? או חיבור 2 כונני IDE?

יש לי צורב DVD שהזמנתי אצלהם עם יציאת IDE (הם אמרו שזה לא משנה אפשר לקחת אחר עם יציאת SATA) אבל יש לי כונן קשיח עם יציאת IDE ... לפחות שהכונן הקשיח יעבוד בטוח

אם יש לוח אם אחר יותר טוב מהלוח אם שהציעו לי (כתבתי בעריכה בהודעה הכי ראשונה שלי איזה לוח אם זה) שעונה על הדרישות שלי והוא לא עולה יותר מ - 600-650 ש"ח והוא הכי טוב שאפשר לקחת במחיר כזה והוא נמצא באתר של פנדה מחשבים (pandas.co.il) אני אשמח אם תביא לי קישור אליו ותגיד לי אם הוא עונה על כל הדרישות שלי ...

אהה ואם אתה יכול תציע לי בבקשה 2 כרטיסי ראם של Kingston או Twinmos (מקווה שכתבתי נכון טווינמוס) של 512 ראם DDR2 הכי טובים שיש להם באתר ... אם הלוח שתביא לי תומך ב - אז תביא לי בבקשה 2 כרטיסי ראם של או Twinmos (מקווה שכתבתי נכון טווינמוס) של 512 ראם DDR3 הכי טובים שיש להם באתר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_86_1198_1730&products_id=14593

בלוח יש יציאת IDE אחת כלומר 2 התקנים.

לא הבנתי בקשר לזכרונות, קח זכרונות 667 במחיר הכי זול שיש מאחת מהחברות המוכרות.

אתה יכול להגיד לי בבקשה מה ההבדל בין הלוח אם שהצעת לי לבין הלוח אם שהציעו לי (http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=14885) ?..

והאם הוא תומך בגוף למעבד מסוג Big Typhoon ?.. אולי עדיף לקחת 2 כרטיסי ראם של 800 ולא של 667 ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

667 יספיקו אם לא מתוכנן OC.

ההבדלים הם בקבלים איכותיים יותר לא משהו כל כך רציני גם הS3 יספיק.

אם לא מתוכנן OC לזכרון ?.. מה אתה היית לוקח במקומי ?.. את ה - S3 או את ה - DS3 ?..

והאם הלוח אם שאתה היית לוקח מבין שניהם תומך בגוף למעבד מסוג Big Typhoon ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם תומכים בקירור הנ"ל.

את הבחירה שלי אני כבר עשיתי כמו שאתה יכול לראות :) עכשיו זה שאלה של תקציב ואת הבחירה אתה תעשה.

אוקיי אז אני אקח את ה - DS3 =]

תודה רבה על העזרה שלך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באדיבות ויקיפידיה

בטעות העלתי את זה לכאן :screwy:

אבל זה בקשר לשאלה שפתחת בת'רד על כרטיס מסך

רגע מה זאת אומרת ?

שאם ארצה לראות שהורדתי מהאינטרנט אזי לא אוכל לראותם מפני שהפרוטוקול ההגנה בלוח האם יחסום לי אותם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...