עזרה עם נתב WRT54GL - כל הזמן מתחבר ומתנתק מהאינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם נתב WRT54GL - כל הזמן מתחבר ומתנתק מהאינטרנט

rnissenbaum

Recommended Posts

שלום חברים,

אני צריך עזרה ממכם - אני תקוע עם הנתב הזה כבר חודש.

יש לי שני מחשבים שאני מנסה לחבר לראוטר הנ"ל, קורה לי משהו מוזר ביותר שכאשר אני מחבר אותם לראוטר (כמובן לפי כל ההגדרות וגם לפי מספר תגובות פה באתר) הם מתחברים לי והכל סבבה. אך לאט לאטת כלומר משהו כמו שעה והלאה הם מתחילים לרדת באיכות הגלישה ואני לא מצליח להכנס למלא אתרים פתאום עד שהם מתנתק לי האינטרנט לגמריי בשניהם. אם אני רוצה להתחבר שוב אני צריך לנתק אותם מהראוטר ולחבר שוב ולעשות RESTART למחשב כדי שזה שוב יחבר לי את שניהם דרך הראוטר.

יש מיקרים אחרים בהם רק מחשב אחד מצליח להתחבר לאינטרנט והשני לא.

יש לכם מושג מה יכולה להיות הבעיה?

צירפתי את ההגדרות שיש לי בראוטר (המבוססות על הגדרות של מישהו אחר שפירסם על זה שאלה פה באתר).

אני ממש ממש ממש הודה לכם אם תצליחו לעזור לי עם הבלאגן הזה.

תודה מראש

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

קודם תודה על התגובה.

*יש לי חיבור ADSL - שכחתי לציין באמת.

*הכוונה לפירסם:

כשחיברתי פעם ראשונה את הראוטר לשני המחשבים ולאינטרנט כלום לא התחבר, אז חיפשתי פה בפורום מישהו שהייתה לו בעיה דומה לשלי ומצאתי כזה. לכן הגדרתי את ההגדרות שלי על בסיס מה שאתם עזרתם לו פה בפורום. (חיפשתי את הט'רד - לא מצאתי אותו).

*ביצעתי בדיקה מול והם אומרים שמהצד שלהם הכל ניראה בסדר גמור - אין שום בעית מהירות, נתוקים וכו'. אפילו התקשרו יחד בוועידה הנציג של ואני לתמיכה 2PLUS ל LINKSYS, אבל התמיכה שלהם כל כך גרועה שאני מתחיל ממש להצטער שקניצי את הראוטר הזה - רק בגלל תמיכה הגרועה של 2PLUS.

ממש לא מנסים לפתור את הבעיה אלא לך תנסה ותחזור אלינו - וזה אחריי שהדגשתי וחזרתי שביצעתי ובדקתי :angryfire: (לא משנה זה לא העיניין כרגע).

יש מצב שתוכלו לעזור לי? מישהו מכיר את הבעיה הזאת ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ יודע למה זה לא ב- FAQ או משהו, אבל לכל הלינקסיסים מבוססי לינוקס יש בעיה עם כמות גדולה של קונקשיינים שנובעים מפרוטוקולי p2p למיניהם (ביטורנט בפרט). הייתה לי את הבעיה הזו בדיוק ועכשיו הכל עובד מצויין לאחר שיישמתי את הבא:

http://www.utorrent.com/faq.php#Special_note_for_users_with_Linksys_WRT54G_GL_GS_routers

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ יודע למה זה לא ב- FAQ או משהו, אבל לכל הלינקסיסים מבוססי יש בעיה עם כמות גדולה של קונקשיינים שנובעים מפרוטוקולי p2p למיניהם

:pissed:

ה"בעיה" הזאת קיימת עם כל הנתבים. אדרבה, עם נתבי לינקסיס עם 3rd party f/w ניתן לשנות את המצב ולגרום לנתב להיות יציב יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצלי הגדלתי את כמות המקסימום של החיבורים אבל אחרי זמן קצר הם עדיין היו מתמלאים לחלוטין והאיטיות חגגה.

ביצעתי שינוי והגדרתי את ה TimeOut ב TCP וב UDP (לאחר קריאת הת'רד הזה) ל 300 ועכשיו הכל צ'וקריה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ יודע למה זה לא ב- FAQ או משהו, אבל לכל הלינקסיסים מבוססי לינוקס יש בעיה עם כמות גדולה של קונקשיינים שנובעים מפרוטוקולי p2p למיניהם (ביטורנט בפרט). הייתה לי את הבעיה הזו בדיוק ועכשיו הכל עובד מצויין לאחר שיישמתי את הבא:

http://www.utorrent.com/faq.php#Special_note_for_users_with_Linksys_WRT54G_GL_GS_routers

אהלן ותודה.

אין לי כל כך ידע בעניינים האלו.

מה אני אמור לעשות? עדכון לWRT_DD הזה? זה לא מסובך? קראתי פה שצריך לדעת מה עושים בשביל לעשות את זה.

יש מצב שתוכלו להנחות אותי מה בדיוק לעשות? :s05:

העניין הזה לא ברור לי כל כך.

תודה מראש שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתקין DD-WRT

(קח רק בחשבון שזה יכול שהראוטר יכול לההרס ,ושיתכן מאוד שלא יכבדו את האחריות . כמו כן לא linksys ו לא בזק יתנו לך תמיכה אם תהיה בעיה כלשהי שקשור לנתב כמובן)

תכנס לאתר

http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Main_Page

תקרא את המדריך איך להתקין

תבדוק רק שהגרסה שלך של הנתב אכן נתמכת

אני משתמש כרגע בגרסה האחרונה 24v mini מה6 לאוגוסט על wrt54gs ואני מאוד מרוצה,

למרות שבחלק מהגרסאות שניסיתי היו בעיות ככה שצריך למצוא גרסה שעובדת טוב אצלך, לכן אולי כדאי להתחיל מגירסה ישנה ויציבה

v23 sp 2 .בתור התקנה ראשונה תתקין mini אין לך צורך בעוד פיצרים.

ותבדוק לפני איך אתה מגדיר חיבור לאינטרנט ,

אם באמצעות pppoe אז לא אמור להיות בעיה רק שם משתמש וססימא ,אם ב PPTP אז בגרסאות החדשות יכולה להיות בעיה ולכן כדאי להשתמש ב v23 .sp2

אחרי שתתקין תצטרך לשנות הגדרות של הפורטים וכ'ו על מנת לקבל ביצועים יותר טובים.

דר"א הבעיה של הראוטרים של לינקסיס היא שחלקם זוכרים חיבורים במשך 5 ימים ולכן כאשר משתמשים בתוכנה שיתוף קבצים שפותחת הרבה חיבורים

נוצר עומס יתר והראוטר נתקע או עובד לאט לינקסיס עדיין לא תיקנה את הבעיה למיטב ידעתי ב dd-wrt בגרסאות החדשות יחסית אני לא יודע בדיוק מאיזה

גרסה הבעיה הזאת לא קיימת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

erezag , אתה יותר מטעה מאשר עוזר.

אם פועלים לפי ההוראות אין סבירות שייגרם כל נזק לנתב בהתקנת firmware חדש.

שינוי ה timeout של החיבורים נמצא ב dd-wrt ב v23 sp1 וב v23sp2 בקשר לגרסאות קודמות - כבר לא רלוונטי כי כבר לא מתקינים.

את v24 לא כדאי לנסות עדיין לדעתי, משום שאין שחרור רשמי שלה עדיין אלא רק BETA .

מזתומרת "גרסה ישנה שעובדת טוב אצלך" ?! פשוט להוריד את הגרסה היציבה הכי חדשה v23sp2 וזהו ! זה יעבוד מצוין !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שאם פועלים בהתאם להוראות הסבירות שיגרם נזק שואפת לאפס (אני בעצמי עשיתי איזה 20 פלאשים בין גרסאות שונות ולא קרה כלום ), בכל זאת הוא צריך להיות מודע לסיכון

ובקשר לגירסה אני לא הייתי מרוצה מV23 SP 2 לכן ניסיתי מספר גרסאות שונות ובגלל שהם BETA אז בחלקם יש דברים שלא עובדים

בכל זאת אני כרגע עובד עם הגירסה האחרונה ואני מאוד מרוצה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...