הזמנתי VP930, שמעתי שיש מריחות במשחקים, זה נכון? אלטרנטיבות באותו תקציב? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי VP930, שמעתי שיש מריחות במשחקים, זה נכון? אלטרנטיבות באותו תקציב?

RazGvili

Recommended Posts

למחשב בחדש שלי הזמנתי VP930, אך שמעתי שיש איתו בעיות ומריחות במשחקים...אני לא יודע אם זה נכון...

אני צריך תגובות דחוף! מה לעשות, מה אלטרנטיבה? האם זה נכון בכלל? והאם אפשר לשנות הגדרות וזה יהיה בסדר...

תודה רבה לכולם! :xyxthumbs:

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לגבי הפאנל מסוג MVA ששיבחו אותו כאן, חשוב לקבל את כל המידע:

אותו פאנל MVA- יש לו גם חסרונות בתמורה לעומק הצבעים וזווית הצפיה. הפאנלים האלה סובלים מזמן תגובה איטי, וכדי "להמריץ" אותם, היצרנים מגבירים את המתח לפיקסלים. אך מעבר לתוצאה החיבית, נוצרה בפאנלים האלה בעיה אחרת, והיא גרעיניות ("רעש") בעת צפיה בתנועה.

לכן, את המטרה שלכם היא עיבוד תמונה, זה אחד המסכים הטובים ביותר שתוכלו לרכוש. אם המטרה העיקרית היא משחקים, סרטים עריכת וידאו- המסך הזה פחות מומלץ ועדיף ללכת על הטכנולוגיה המיושנת מסוג TN שבה הניגודיות והעומק פחות חזקים, אבל בעת תנועה אין "רעש". " -- ביקורת בזאפ.

יכול להיות שהבחור שכתב את זה לא ממש מבין, יכול להיות שהוא מדבר מנסיון. בכל אופן, אני מניח שהוא עובד בסדר עם משחקים - כנראה שבמשחקים מהירים מאוד כמו FPS למינהם אולי תראה קצת מריחות.

אבל אני יוכל לאשר את זה סופית אחרי שאני יריץ אצל חבר שיש לו את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז על איזה מסך כדי לי ללכת כאלטרנטיבה? שיתאים למשחקים...כי זה מה שהכי חשוב לי...

אשמח לתגובות מהירות כי אני צריך לחזור לחנות מחשבים... :xyxthumbs:

תודה רבה !

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מה שאתה מחפש זה מהירות ה Viewsonice VX922 נחשב למסך הכי מהיר לפי Tom's Hardware.

מה שכן - זה מסך TN ולא MVA, ואומרים שהוא בהיר מאוד. הוא לא נחשב All-Around שכזה.

אבל שוב, אני בעצמי מחפש מסך - וכרגע הידע שלי לא ברמה מספיק טובה להגיד לך חד משמעית מה כדאי לקחת ומה לא, רק זורק רעיונות באויר :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי... :xyxthumbs:

תוכל לשלוח לי קישור לבנצ'? תודה רבה לך! :xyxthumbs:

עוד רעיונות לחלופות למסך VP930 שיתאימו למשחקים?

עוד דעות על הVX922? אנשים שיש להם מסך 19" דק ונהנו ממנו במשחקים?

תודה רבה לכולם !

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב נועד למשחקים :xyxthumbs: ;D

יש לו עוד שימושים כמו ועבודות לבית הספר...אבל כול מסך יכול להתמודד אם אלו... :lol:

תודה רבה

רז

*הVX922 הוא 2MS לGTG אבל מה אם BTB? נראה לי שאני ילך עליו וגם יחסוך לי 400ש"ח... ;D

אבל לפני זה אני צריך את האישור שלכם...מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי - המסך מאוד בהיר, ואם אתה מנסה להוריד קצת את הבהירות אתה פוגע בצבעים. ואל תשכח שגם המסך הוא TN ככה שטכנית הוא פחות טוב מ WVA שמגיע עם ה ViewSond 930.

אולי כדאי לך לראות אותו בעיניים לפני הקניה, או אפילו לנסות להתקין איזה FPS על ה 930 ולראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה...אז יכול להיות שאני ילך עליו...כי אני בסך הכול מחפש מסך איכותי שיעבוד חלק במשחקים...שאר השימושים שלי אינם צורכים מסך מיוחד(אינטרנט, עבודות קשורות בית הספר...)

עוד דעות?

תודה רבה

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה VP930 לא מציג מריחות או קורונה והוא מצוין לכל שימוש כולל משחקים.

בתחום של ה 19" האיכותיים המסך היחידי שמקביל לו מבחינת הזמן התגובה הוא ה S1931 של איזו.

ה 971P אכן מציג מריחות וכך גם ה 1970NXP של נק.

אם אתה מעוניין להשליך את איכות התמונה החוצה מהחלון אתה מוזמן ללכת על ה VX922, מומלץ שתדע שמדובר

על מסך שלא מתקרב(כמו כל 19" עם פאנל TN אחר) ל VP930 מבחינת ארגונומיה או איכות תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול תודה על העזרה,זה הכי חשוב :xyxthumbs:

האם אתה מכיר/יש לך חבר שיש לו VP930 ושיחק איתו על משחקים מהירים? אני קונה מחשב מאוד יקר (יחסית למצב הכלכלי שלי כמובן.. :)

ואני מאוד רוצה שאני אקבל את הטוב ביותר...

אם אתה חושב שהVP יתאים למשחקים מהירים ולא יעשה מריחות אני סומך עלייך ב100%...הרבה אנשים פה מעריכים את דעתך...

אני פשוט שמעתי שהוא כן עושה מריחות וראיתי מביקורת שלך עליו שזמן תגובה שלו לא ממש מהיר ( GTG 8MS - BTB - 20MS)

אתה חושב שהEIZO יותר טוב?

מה דעתך?

תודה רבה לכולם!

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...