איך לכוון בהירות בviewsonic vp930? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לכוון בהירות בviewsonic vp930?

knok

Recommended Posts

שלום,

המסך בוהק מאוד, עד שקשה לקרוא טקסט בלי שהעיניים יוצאת מהמקום.

באופן ראשוני הורדתי את הבהירות ל0 את הקונטרסט לחצי וכיוונתי את הrgb ל-6500K, ועכשיו זה יותר טוב.

למישהו יש דרך קצת יותר טובה/חכמה להוריד את הבהירות ב-viewsonic??

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה הייתי מוריד רק את בהירות, אם זה לא מספיק(לטעמי זה חשוך בצורה מוגזמת) אתה יכול להוריד

את הקונטרסט אבל אתה מאבד יחס ניגודיות תוך כדי. מומלץ כמובן לעבוד ב sRGB אבל לא ניתן לשחק עם הקונטרסט

במצב כזה אלא רק עם הבהירות, בכל מקרה הייתי ממליץ לא לגעת בקונטרסט ב VP930 ובכלל בכל מסך אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הנושא שמפחיד אותי... הבהירות יוצאת הדופן שמוזכרת לעיתים בנשימה אחת עם ה-VP930. ארז, הנה שתי תגובות שכתבתשאינן מסתדרות לי לגמרי אחד עם השניה (למרות שהסתירה כביכול היא לגבי הסמסונג 971P ) :

בהגדרות מפעל ה VP930 דיי רחוק מה 971P מבחינת דיוק צבעים, הנק' הלבנה של ה VP930 פחות מכוילת וכו.

הבהירות של שני המסכים טיפה גבוהה אבל ירידה לרמת Brightness(תאורה אחורית) של 50-70 פותרת את הבעיה בשני המסכים.

רוצה לומר ,שאין בעייה מיוחדת לכוון את ה-971P .מצד שני...:

טריק מלוכלך אחר שחברות משתמשות בו כמו סאמסונג ב 971P שלה הוא העלאה של בהירות הלבן תוך שמירה

על בהירות השחור כך שמקבלים מסך עם יחס ניגודיות גבוה(במקרה שלנו 1500:1 סטטי) אבל הבהירות הלבנה

שלו כל כך מסנוורת שהוא מתאים רק לסרטים ומשחקים וכל שימוש אחר גורם לכאבי עיניים.

כלומר ,בציטוט הראשון נאמר שהמסכים יחסית דומים מבחינת רמת הבהירות שלהם ואין בעייה מיוחדת להוריד אותה, ובשני נאמר שהסמסונג ממש מסנוור....

אז אולי גם הויוסוניק ככה....אני מעדיף מסך עם צבעים "שקטים"...וממגוון התגובות שאני קורא כאן אני לא בטוח אם אפשר להגיע לכך עם הויוסוניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש מסך עם צבעים מדויקים ה 971P הוא הדרך ללכת, הוא לא מסנוור.

למעשה הוא הרבה פחות בהיר בברירת המחדל מה VP930 אשר יותר "בוהק" לעומתו.

מה לעשות גם לי מותר לטעות לפעמים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את הVP930...אמרו לי עליו המון דברים טובים...אך היום אחרי ההזמנה מישו אמר לי שהוא עושה לו מריחות במשחקים...

ניסית עליו כבר משחקים מהירים? אם כן איך היה?

תודה רבה

רז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...