איזה כרטיס מבין אלו שבפנים הוא הכי טוב \ בעל הביצועים הטובים ביותר? +2 שאלות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מבין אלו שבפנים הוא הכי טוב \ בעל הביצועים הטובים ביותר? +2 שאלות

enemia design

Recommended Posts

איזה כרטיס מבין אלו שבפנים הוא הכי טוב \ בעל הביצועים הטובים ביותר?

xfx 8800gts xxx edition 320 mb

leadtek 8800gts 640mb

albatron 8800gts 640mb

ה-XFX הוא עם 320 מגה, אבל שמעתי שיש לו ביצועים חזקים מאד בגלל המהרה שעושים לו במפעל או משהו כזה

אני מתלבט בין 3 הכרטיסים האלו... מה הכי טוב?

2-

ושמעתי שגם XFX וגם חברות טובות

האם ALBATRON גם חברה טובה?

3- מה עדיף, מעבד חזק יותר אבל כרטיס מסך חלש יותר, או מעבד חלש יותר וכרטיס מסך חזק יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכנן לעשות OC או משחק על רזולוציות גבוהות קח את ה-640MB של ליטדק.

מספיק לך רזולוצייה נמוכה על הגדרות גבוהות?: קח את גירסאת ה-320MB הוא קצת יותר טוב מה-640MB ברזולוציות נמוכות בגלל ניצול יותר של הזיכרון, לא מומלץ לקנות אותו אם אתה מתכוון לשחק על רזולוציות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לשחק ברזולוציות של 1024X768

או אחת יותר 1600X1200....

אבל על הגדרות של רמת פירוט והכל אני רוצה הכל ULTRA! הכי גבוה, לראות הכי טוב שיש....

אז איזה לקחת?

2- האם ה 640 מגה יעזור לי בעתיד? או שה320 יהיה טוב כל עוד אני לא עובר את 1600 X 1200?

3- האם ALBATRON גם חברה טובה? כי שמעתי שה לא בא עם HEAT SINK כמו שמראים בתמונות וקצת לא מרוצים ממנו

אז האם ALBATRON חברה טובה ואמינה?

4- אני לא יודע איך לעשות OC, ושמעתי שזה מקצר את חיי הכרטיס.... לכן אני מעדיף קצת להמנע מזה...

5- האם בכלל הXFX מומלץ? האם בביצועים עצמם, הXFX יותר טוב מהשניים האחרים?

האם בכלל עדיף BFG GRFORCE 8800GTS 320MB?

מקווה שתענה לי על הכל גבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי:

2- כעיקרון הרזולוצייה משפיעה על הזיכרון, אם תשחק על רזולוצייה נמוכה אז ה-320MB ייספיק לך גם לעתיד.

3-היא פחות פופולארית והיא בסדר גמור, אבל אם אתה מסתכל רק על הכרטיס מסך ולא יותר מזה תקנה מה שהכי זול.

4- עד שהכרטיס שלך יימות אתה תקנה כבר כרטיס מסך חדש, OC אפשר לעשות ע"י התוכנה Riva Tuner כאשר במקביל אתה מעלה את המהירות לאט לאט ובמקביל אתה בודק טמפ'.

5- OC אתה יכול לעשות בעצמך, אז זה לא משנה אם זה XFX או וכו'.... יש גרסאות שמגיעות עם OC מומהר ואתה משלם עליהם יותר כסף שאתה לא תרגיש שיפרו בביצועים, למרות שזה משפר במקצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ALBATRON יקר יותר מה LEADTEK ב-15 שקל לפי IQPC...

אחי מה כדאי:

לקנות ALBATRON עם 640 מגה ולשים מעבד 5600+ [תצא סטייה של 67 שקל אני חושב]

או לקחת את ה XFX עם 320 מגה ולשים מעבד 6000+

אמרת שאתה הולך לשחק מקסימום על 1600X1200 אז תלך על:

ה XFX עם 320 מגה ולשים מעבד 6000+

ברזולוצייה 1024X768 לא תהייה בעיה וזה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...