מפגש אוזניות רביעי - תמונות ורשמים מהמפגש - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש אוזניות רביעי - תמונות ורשמים מהמפגש

anatoli

Recommended Posts

שלום חברים,

בהמשך לשלושת המפגשים הקודמים אשר היו מוצלחים בהחלט, והשתפרו מפעם לפעם, עלתה לא פעם ההצעה לערוך מפגש נוסף. כעת, החלטתי להרים את הכפפה, ובמידה ותהייה היענות מספקת לערוך את הסידורים הנדרשים בכדי לארגן מפגש שכזה.

לאילו מכם אשר לא מעודכנים, או סתם רוצים לעיין להתרעננות, בקישור הזה תוכלו לקרוא קצת יותר על שלושת המפגשים הקודמים.

כאמור, גם הפעם, האירגון של הנושא יתרכז אצלי. מקום עדיין לא הוחלט סופית, גם תאריך עדיין פתוח, מתישהו בשבועות הקרובים. רשימת ציוד שיהיה במפגש אני לא אפרסם כרגע, מה שכן, נראה שיהיו כמה דברים מעניינים.

אילו מכם אשר רוצים להגיע, נא לפנות אליי לתאם את הנושא. כאמור, כמו במפגשים הקודמים, אנו רוצים לשמור על רמה מינימלית של הציוד, ולכן אנשים עם ציוד יקבלו עדיפות על פני אנשים ללא ציוד.

נכון לעכשיו, הדיון הזה לא ננעל אלא נשאר פתוח. נא לא להפוך לדיון ספאם סתמי, במידה והינכם רוצים להגיב בדיון זה, אנא בידקו כי ההודעה שלכם מתאימה לכאן ולא לפרטי (לתיאום הגעה לדוגמא).

ובכדי להוסיף קצת צבע, ברוח הנושא, אני מצרף תמונה של K340 שעברו לא מזמן מקצה תיקונים ושידרוגים.

עריכה:

ההיענות למפגש דיי טובה, ואם כל מי שקבע איתי שיגיע אכן יגיע המפגש יהיה באמת מוצלח מאוד. בעקבות ההיענות המכובדת פניתי לצד הטכני וארגנתי את הפרטים:

התאריך למפגש יהיה יום שבת ה-16 ליוני.

המיקום יהיה בחדרה, אצלי (לא בבית, אבל במקום שלי).

שתייה קרה וכיבוד קל עליי, לארוחה הרצינית יותר נקפוץ לאיזה מקום באיזור, אז תביאו כמה שקלות בכיסים.

כמו כן, כיוון שאני רוצה לארגן 3 עמדות האזנה ונכון לעכשיו יש רק 2 (כרטיס קול יש 3, אבל מחשבים 2) אני אשמח מאוד אם מישהו מהמשתתפים שיכול להביא עימו מחשב (עדיף לא רועש מדיי) ייצור עימי קשר ויעדכן אותי.

לבסוף, אני אשמח אם אילו שכבר יצרו איתי קשר וקבעו איתי שהם מגיעים יוכלו ליצור איתי קשר ויגידו לי איך הם מגיעים ומאיפה בכדי שבמידת הצורך נדע לעזור למי שלא יהיה לו איך להגיע.

עידכונים בנוגע לציוד ושאר ירקות יגיעו בהמשך, אני עוד בודק משהו שיכול להיות מאוד מעניין לכולם.

עריכה 4/6:

אהלן חברים,

התאריך מתקרב, ונראה שהולך להיות מפגש מוצלח במיוחד. במידה ויש שינוי אצל מישהו בנוגע להגעה שלו אבקש לעדכן אותי. הסיבה היא שיש כמה אנשים ברשימת המתנה במידה ויתפנה מקום. כמו כן, בנוגע לדרך ההגעה. ממה שהבנתי לכולם כבר יש איך להגיע. מהטרמפיסטים שלנו כולם כבר מסודרים חוץ מאחד, כרגע הנוסע בטיפול. כמו כן, אני מנסה לסדר כרגע את השעה של המפגש. מבחינתי כבר 11:00 זה בסדר (גם לפני, אבל אני מניח שיש פה אנשים שישנים בבוקר של שבת). אם למישהו יש בעיות עם זאת נא לעדכן אותי. כמובן שזה לא בית ספר ואל עבודה ואם מישהו יגיע קצת לפני/אחרי זה בסדר גמור. אך השאיפה היא שכולם יגיעו פחות או יותר באותם הזמנים בכדי שיהיה מפגש מוצלח כמה שיותר.

בנוגע לציוד, יש כמות דיי גדולה. פירוט אני אפרסם אולי בהמשך, רק נגיד בינתיים שיש משהו כמו 9 סוגים של full-size, עוד כמה קצת פחות רציניות, וחלק מהאוזניות יהיו כמה פעמים. בנוגע להגברה, משהו כמו 6 מגברים full-size ועוד מספר מגברים .

עריכה 12/6:

שוב שלום לכולם,

לאחר לחץ מתון מכמה גורמים זרים, אני מפרסם רשימה (לא מלאה לגמרי, אבל לא רחוק מזה) של הציוד שיהיה:

מקורות:

Emu 0404

Emu 1212M

Zhaolu 2.5A

iAudio X5L

מגברים:

Doge 6210

Xtra X1

DIY Corda HA-1

Headroom AirHead

Corda Aria

Aqua Head

Aqua Head-mini

Vincent KVH-111

Little Dot II

אוזניות:

AKG K701

AKG K81DJ - לאחר שדרוג

Beyer DT 880

Beyer DT 931

Beyer DT 990

Audio Technica A900

Grado SR225

Senn PX100

Senn HD555

אני מזכיר לכולם. המפגש יהיה בשבת הקרובה, ההתאספות סביבות שעה 11. מי שצריך את הכתובת להגיע אליה, להודיע לי בפרטי ותקבלו אותה. כולם לזכור להביא איתם כבלים של חשמל/מפצלים בכדי שיהיה מספיק. כמו כן, כמה שקלות בכיסים כדי שנקפוץ אחר כך לאכול איפשהו.

Anatoli.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כפי שרשמתי בדיון הראשי, מי שמעוניין להגיע, לפנות אליי בפרטי. הודעות כמו "אני יכול לבוא עם XXX" בדיון הזה לא נחשבות לפנייה בפרטי. כמו כן, הודעות שכאלה לא תורמות בכלום לדיון. לכן, במידת האפשר, נא להימנע מפירסון הודעות סתמיות שכאלה בכדי להשאיר את הדיון כמקום לתוכן חשוב ורלוונטי (שאת רובו אני אוסיף בהמשך ברגע שיהיו יותר פרטים).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, אני מקווה רק שלא תכעס על זה שאין פה (למרות שאלה מכם שממש חדי עיין יוכלו לראות משהו שכן קשור לאוזניות חבוי היטב בחלק כלשהו בתמונה :)).

כמו כן, עוד תמונה שחלקה המרכזי יופיע בביקורת כלשהי בעתיד הלא רחוק, קשה לי להאמין שתצליחו לנחש על איזה מכשיר מדובר, אבל בכל מקרה, ניחושים נא להפנוץ בפרטי, ולא פה בדיון הזה.

בינתיים ההיענות מכובדת, אבל אני רוצה שיהיו עוד אנשים שיגיעו.

Anatoli.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מיקום ,ציוד ,אנשים -נראה שזה הולך להיות המפגש הכי טוב בנתיים,יש הרבה ציוד שאני ממש חם לשמוע.

אני רק מתגעגע ל340 והdarkvoice של אנטולי ,לא יהיה במפגש -וזה בדרך כלל היה הרפרנס.

דרך אגב zniibidl -אני מת לשמוע את האלנסדרו אחרי מה שאנטולי סיפר עליהם -אז תגיע בבקשה.

אהה ואם בפיפ של משיהו להביא מגבר מוצלח זה יעזור מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייל, נכון לעכשיו נראה שהצלחתי למצוא פיתרון לעניין המחשב. מה שכן, אני מבקש מכם, קצת אמונה. אני מנסה לארגן איזה הפתעה או שתיים, ואם הכל יילך כמו שצריך אז יהיו. מה שכן, כמו ששי אמר, אם למישהו יש מגבר נחמד להביא, זה יהיה טוב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אנחנו במרחק שבוע מהמפגש, ודי מעניין אותי לדעת מה הציוד.

יש מצב לפרסום? אם זה יכלול גם את כרטיסי הקול יהיה נחמד.

אתה מתכנן להביא את הכרטיס של (אני חושב שזאת החברה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, רשימת ציוד כרגע לא ממש יש לי כח לפרסם, אבל יהיה מעניין, כמה וכמה דברים שלא היו עד עכשיו במפגשים.

מבחינת כרטיסי קול, EMU 1212M EMU 0404 (שניהם עם כבלים תוצרת שלי :)). כמו כן, יהיה את ה-Z2.5A שלי בתור מקור, יחובר דיגיטלית לכרטיס קול.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...