סיכום קניה - DELL2007WFP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיכום קניה - DELL2007WFP

zaphod

Recommended Posts

קודם כל - רציתי להודות לחבר'ה פה בפורום על שנתנו את הנתונים שביקשתי וענו לי על כל השאלות הנודניקיות ששאלתי, (תודה ספציפית לארז ורבר על שיש את המקום הזה ועל התשובות המקצועיות)

ואשתי מודה לכם על כך שלמרות שהיה לנו תקציב ל 1600 שקל , איכשהו יצא שהוצאנו 150% יותר :P

בכל אופן סיכום קנייה:

דרך ZAP הגעתי אל CENTER בראשון.

המחיר - 2360 ש"ח.

החנות בסדר. לאחר הרכישה נתנו לבדוק פיקסלים שרופים (טפו טפו טפו אפס) ולפני שפתחנו את המסך הודיעו שבמשך השבוע הראשון על פיקסל בודד מחליפים. לשמחתי לא הייתי צריך לממש את זה, אני לא יודע עד כמה הם היו עומדים בזה. המוכר שם היה בסדרף למרות שבעל הבית שם צעק עלי שהם לא עושים בדיקות פיקסלים בהתחלה. יכולים לשפר טיפה את השירות שלהם, לא יזיק.

המסך ענק ורחב. יש לו שטח עבודה ממש גדול (1650/1050) ואת ה 17 השטוח הישן שמתי לידו שיחזיק את המסנג'ר ונגן המוזיקה, שלא יפריע לעבודה.

פוטושופ, ופלקס, נפרשים על המסך עם כל הפאנלים שלהם וזה פשוט תענוג שנשאר עוד הרבה הרבה מקום לעבודה.

מוזר לראות אתרי ברוחה שכזה, שכן לפני כן, טקסטים היו יחסית קצרים ושבורים להרבה שורות, ואילו עכשיו, מעט שורות באורך קילומטר.

אין לי עדיין עייפות בעיניים, אבל רק בעוד כמה ימים אוכל לדעת עד כמה היה שווה להשקיע בפאנל ISP.

לסיכום , 2 שאלות קטנות (אם מישהו הגיע עד כאן)

1 - האם יש מקום שמדבר על תאורה בחדר ועל איזה סוג של אור מומלץ ?

2 - אם אין לי כרגע פיקסלים עייפים/שרופים, מה הסיכוי שיום אחד יופיע אחד כזה ? האם זה משהו שיש אותו מההתחלה או שזה יכול פתאום להופיע ? (יש לי מסך MAG בן 3 וחצי שנים שלא היה לו מהיום הראשון ועד היום)

ושוב תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...