ה-16MS של DELL 2007WFP לא מרתיע? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-16MS של DELL 2007WFP לא מרתיע?

Mr King

Recommended Posts

אני קורא פה ביקורות על המסך הנ"ל וכולם משבחים אותו.

אבל זה לא קצת הרבה 16MS למסכים של היום ? ועוד גיימר?

אני ממש חייב לקנות כבר מסך LCD ואני עדיין לא יודע איזה ...

התקציב שלי הוא בערך 2100+- בהתחלה רציתי את ה-22 אינצ' של והסמסונג אבל הבנתי שאתם לא אוהבים אותם פה בשל היותם עם פנאל TN.

חשוב לי לציין שלא אכפת לי מזוית הצפיה שזה החסרון של פנאל ה TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע - זה נטחן פה עד דק. תטרח בבקשה לעשות חיפוש רציני כי נמאס לענות את אותה תשובה 100000 פעם.

בקצרה:

* ה-2007FP/WFP מצויין למשחקים ולנתוני נייר אין כל משמעות.

* 22' רחב מתאים מאוד אם ורק אם אתה 90% מהזמן משחק או צופה בסרטים בדיוק מול המסך.

ה- ספציפית לוקה בחוסר דיוק צבעים קיצוני אבל כל מסך 22' אחר יהיה בסדר במקרה הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסרטים(ובכלל) מסכי 22" לא מתאימים בגלל ש:

1. רובנו לא צופים בסרט כמו שאנחנו משחקים במשחקים בול ממרכז המסך אלא יושבים על המיטה או ממרחק ולא בדיוק מול המסך

אלא מתחת למסך בדיוק היכו שזויות הצפיה של מסך TN הכי גרועות והצבעים נוטים להתהפך.

2. יחס הניגודיות של מסכים אלה גרוע ובנוסף זויות הצפיה של שחור גרועות אף יותר במסכי TN מאשר בכל פאנל אחר

כאשר שחור מצהיב או מתבהר עם שינוי זוית קל.

3.מסכי TN מהירים בייחוד מסכי ה TN של 5ms עד 2ms סובלים מאוד מאפקט ניצנוץ בגלל OverDrive ארגרסיבי ומקורונה.

נ.ב גם חוסר יכולת של מסכים אלה להציג 16.7 מיליון צבעים משפיע אך בייחוד על המריחות ופחות על התפיסה שלנו של הסרט מבחינת צבעים

מנגנונים כגון FRC מגדילים את זמן התגובה של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירה - אתה צודק מבחינה טכנית טהורה, אבל גם אני, שמחשיב את עצמי קפדן בנושא איכות תמונה, די נהניתי לצפות בסרטים בה-VX2235WM אפילו שהוא מבוסס TN. ראבאק - בשבילי גם ה-2007FP עדיין לא קרוב מספיק להיות משביע רצון :P

אין ספק שה- למשל נותן איכות תמונה טובה יותר, אבל בצפיה ישירה מול המסך, הגודל של ה-22' מפצה על כך לדעתי, במיוחד כיון שה-WFP קטן לטעמי. זה והמחיר האטרקטיבי שלהם עושה אותם בחירה לא רעה בכלל - בתנאים שציינתי קודם... במיוחד למי שלא סופר-רגיש לאיכות התמונה.

גם ב- השחור מקבל גוונים אדמדמים-סגולים כאשר מסתכלים מהצד ויש שינוי גוונים קל - הרבה פחות גרוע ממסכי TN אבל בכל זאת מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...