תנו לי לספר לכם משהו על SkyPc :\ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו לי לספר לכם משהו על SkyPc :\

idan_20

Recommended Posts

קניתי שם מחשב ב3500 שח.

בדיוק עברתי דירה לדרום וביקשתי שישלחו לי את המחשב במישלוח (טעות מרה כל כך לא ממליץ לעשות זאת לעולם)

כמו שאתם יודעים בSkyPc לוקחים 150 שקל הרכבה, קיבלתי את המחשב ואנשים! חשכו עיני!

הרד דיסק לא מחובר, חסר מקל זיכרון, ועוד חלק עם שתי כניסות FIREWIRE ו USB שגם לא היה מחובר.

*קניתי את המחשב לצורכי עריכת וידאו והדגשתי זאת בפני המוכר בחנות שאני חייב חייב FIREWIRE וחייב את המחשב באותו שבוע כי יש לי עבודה להכין.

התקשרתי לחנות קיבלתי יחס מגעיל, אמרו לי 5 דקות אנחנו בודקים וחוזרים אלייך חזרו אחרי יותר משעה, המוכר שישבתי איתו ודרכו קניתי את המחשב התקשר אליי והתנצל אמר שהוא לא יודע מה להגיד... טוב חזרתי לראשון לחנות בסוף השבוע עם המחשב, נכנסתי לחנות אותו מוכר ישב איתי וכמו שצריך הודה שהם עשו פאדיחה ושאין שום בעיה שידרג לי לוח אם (abit ab9 ל ab9 pro הפרש של 100 שקלים) ואני הייתי מאושר עד הגג, בנוסף הוא הזמין אותי להכנס למעבדה ולראות שמרכיבים לי את המחשב מחדש כמו שצריך אין מילים פשוט by the book

הטכנאי כבר מתחיל לבנות את המחשב ופתאום מפסיק אחרי שעה של עיכוב נכנס מנהל החנות וטען שלא רק ש"טעויות קורות" הוא גם בכלל לא מרגיש שום מחוייבות או צורך לפצות אותי על מה שקרה, אמרתי לו תשמע עזוב את כל הפאדיחה של שלחתם לי מחשב חצי מורכב עם חלקים חסרים, מראש אמרתי לכם שאני קונה את המחשב לצורכי עבודה וחשוב שאני יקבל אותו כמו שצריך FIX ובזמן. התגובה שלו הייתה: זאת אשמתך, פעם הבאה תתכנן את הדברים שלך נכון. אני לא מרגיש שום צורך לפצות אותך פה על כלום.

ביטלתי את העסקה, רק אחרי 3 שבועות הגיע הביטול לחברת האשראי.

זהו יותר מזה אין לי מה להוסיף תעשו את השיפוט שלכם בעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.. דפקו אותך.. אבל למה לפרסם את המקרה בכל הפורומים?

WTF השאלה הזו? זה לא ברור? :kopfpatsch:

בהנחה שהוא אומר אמת ולא משמיץ סתם אני חושב שהוא עושה שירות לכולנו כצרכנים.

מוכרים ומנהלי חנויות צריכים ללמוד לתת שירות ראוי ומקצועי ואם הם חוטאים בכך חייב להיות לכך מחיר. הדרך לחנך אותם (ואותנו הצרכנים) היא בדיוק ע"י פרסום פרטי המקרה במקומות בהם שוכנים צרכנים אחרים.

באותה מידה יש לשבח ולתאר מקרים של חנויות שנותנות שירות טוב ומקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי תודה על האזהרה אני עוד מעט קונה מחשב חדש ורציתי לקנות משם כי הם יותר זולים ויותר קרובים לבית שלי מזלל שהזהרת אותי

(יותר זולים מIQPC ב35 שח אבלל הרבה יותר קרובים לבית שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון ננעל עקב קיומו של דיון אחר בנושא: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=250814.0

עידן, אני שמח שאתה משתף עימנו את הנסיון המר שלך. אולם אבקש שבפעם הבאה תפתח דיון אחד.

המקום לדיונים על חנויות הוא בפורום כללי בלבד.

תודה,

איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...