יתרון ב-FPS<25 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרון ב-FPS<25

Baz34

Recommended Posts

מה היתרון ביכולת ביצועים גבוהה מ-25FPS הרי כל מה משעבר לערך זה לעין נראה כסרט רציף. מה היתרון ומה ההבדל ביכולת של 40FPS ל-400FPS , כיצד זה מתבטא בפועל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה היתרון ביכולת ביצועים גבוהה מ-25FPS הרי כל מה משעבר לערך זה לעין נראה כסרט רציף. מה היתרון ומה ההבדל ביכולת של 40FPS ל-400FPS , כיצד זה מתבטא בפועל?

זו טעות נפוצה שנובעת מכך שוידאו מראה 24 או 30 FPS. זה ממש ממש לא נכון לומר שכל קצב מעל ל 25 FPS נראה כסרט רציף.

הסיבה שתצוגת של 24 FPS נראית "חלקה" לעין היא שימוש ב blur מיוחד בין כל 2 פריימים. זו תכונה ייחודית לקידוד .

לעומת זאת, ברנדור רגיל פריים - פריים כמו במשחקים, העין בהחלט מסוגלת להבין שיש פער זמן במעבר בין 2 פריימים, לכן כמובן שיש ייתרון בהעלאת קצב הרנדור.

לגבי הקצב שבאמת נראה חלק לגמרי - זה סובייקטיבי מאוד. אני יודע למשל שאני אישית מסתפק ב 60 FPS כדי שמשחקים ייראו חלקים לגמרי. (שזה *במקרה* קצב הרענון של המסך שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על האינפורמציה המועילה מאוד!!!, האם לדעתך מערכת מבוססת P4 3.0 +2G עם כרטיס XFX8800gts תגיע ל-60FPS ברזולוציה של 1024*1280 (אני פשוט ממתין עם שדרוג המעבד והלוח לירידת מחירים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משחק על 70 FPS כל הזמן ופיתאום זה יורד ל-50 FPS אז בטוח אתה תרגיש את ההבדל כי אתה רגיל לחלקות של ה-70 FPS,

מ-0 FPS עד 50 FPS יש הבדל גדול כי או שזה חלק או זה נתקע, בין 50 ל-100 שניהם חלקים אך בהבדלי הרגשה מזעריים יותר וכך הלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר קצת חיפוש ו"מחקר" בנושא, עקב לא מעט ויכוחים בנושא עם אנשים אחרים (אהם שחקני CS שחושבים ש-100FPS יהפוך אותם ל-"סוסים" אהם), יש אנשים שמסוגלים לראות 75 FPS. אבל - זהו מיעוט והרוב לא ירגישו את ההבדל בין 30 ל-50 ויש כאלה שבחלק מהמקרים גם 20FPS יראה להם חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר קצת חיפוש ו"מחקר" בנושא, עקב לא מעט ויכוחים בנושא עם אנשים אחרים (אהם שחקני CS שחושבים ש-100FPS יהפוך אותם ל-"סוסים" אהם), יש אנשים שמסוגלים לראות 75 FPS. אבל - זהו מיעוט והרוב לא ירגישו את ההבדל בין 30 ל-50 ויש כאלה שבחלק מהמקרים גם 20FPS יראה להם חלק.

אלה שיש להם כמו FX5200,

20 FPS בשבילם זה WoOoOoW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתה מדבר שטויות למה ?

ב cs 1.6(לא יודע אם זה כולל את סורס) ההבדל בין 60 ל 100 FPS הוא עצום

וכן ההבדל של הפריימים לא נראה לעין אבל לאומת משחקים אחרים ההבדל פה הוא ריקיול

אחרי נגיד שריססתה קצת עם הנשק לכוונת לוקח זמן להיסגר גם ב 100 וגם ב 60 FPS

ההבדל היחיד הוא שב-60 FPS יקח לה הרבה יותר זמן להיסגר ככה שב-60 FPS הרבה יותר קשה לדייק ויותר קשה לשחק..

ואם אתם חושבים שההבדל הזה הוא קטן אז לא הוא עצום ואני מדבר בתור שחקן ששיחק כמה שנים טובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי תנושא ההזוי הזה ולא רציתי בכלל להגיב עד שקראתי תתגובה שלך יואב! ! ! !

מה זה היה ה "אהם" הזה בואנה שיחקת פעם CS שאתה אומר מה שאתה אומר? אתה יודע מה זה RECOIL בCS?

אין לך מושג כמה 100 FPS יציב שלא יורד מ98 משנה שחקן ורמת משחק ושלא נדבר על הנאה מהמשחק...! ! !

אני לא אומר את זה כי אני איזה טמבל אחד אני אומר את זה מניסיון של 5\4 שנים שאני שיחקתי CS...

100 FPS בCS לפחות שונה לחלוטין מ60 FPS ... זה שיש עדיין אנשים תותחים שיכולים לשחק מעולה ב60 FPS זה כבר הרגל ישן... הכרתי אנשים כאלה...

בCSS בכללל זה כבר הבדל עצבני כל המשחקיות של מנוע הSOURCE כל כך מהירה שבלי לפחות 80FPS חלק אין לך צאנס להיות שחקן תותח(לאחר העדכון כן.. חחחח) וזהו!@$ מישו יכול להגיד שאני טועה פאקינג!?

זה שמעליי באמת בור... כי מה שהוא אמר זה שטויות... מה שהוא באמת רצה להגיד (חחחחחחחחחחחח) זה שאם מחשב לא מסוגל לתת יותר מ60 FPS בCS 1.6 אז הכוונת תיסגר לאט יותר.... אבל אם מחשב שכן נותן 100 FPSואתה עושה לו FPS LIMIT ל60 אז הכל יהיה אותו דבר רק המשחקיות תיהיה מגעילה... הכוונת נסגרת באותה מהירות על מערכת שמסוגלת לתת 100FPS... בקיצור הוא לא נתן דוגמא נכונה בCS לגבי הFPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי המלצה חמה לכולם..

הוויכוח הזה לא יגמר והדבר דיי בדוק..

כמו שנאמר פה כמעט ולא ירגישו הבדל בערך החל מ-30FPS ויש אפילו משחקים שמגבילים את המשחק לכמות הזאת(נדמה לי C&C החדש אפילו..) כדי למנוע קפיצות של פריימים (למשל ירידה מ-80 ל-60 שתורגש בצורה בולטת מאוד סתם..)

בקיצור עזבו.. חד משמעית יש חריגים שמצליחים להבדיל בין 50-60 אבל החל מ-60 נדירים אלה שיבדילו..

לכן מאוד ממולץ להגביל את ה-FPS ל-60 כדי למנוע קפיצות של FPS שזה מאוד מורגש ומאוד נפוץ מכל המשחקים.

יאללה עזבו דיון נדוש מי שחושב שמרגיש הבדל בין 200FPS ל-300FPS שיהיה לו בכיף, שיוריד מהגרפיקה שלו על חשבון ה-FPS ויהנה..

ד"א דווקא יהיה לו יותר גרוע, כי ככל שה-FPS יותר גבוה הקפיצות יותר גדולות ומורגשות.. יכולות להיות קפיצות של 40 + שזה אפילו ברמות פריימים האלה שמים לב.. עדיף כבר להגביל ל-60 ולא לצפות בשום בעיה.

ממולץ לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמשו אם אתם רוצים ב-Vertical Sync שזה גורם ל-FPS להיות בתדר הריענון של המסך, כלומר אם התדר שלכם הוא 85hz אז ה-FPS לא יעלה על זה ואז לא יגיע מ-100 FPS ל-200 FPS למשל במפות סורף.

אני עושה את זה וזה יותר טוב, אני לא אוהב שה-FPS קופץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בולשיט.

לכולנו יש את אותה ביולוגיה וכולנו יכולים להבדיל בין 25FPS ל 80.

זה שיש אנשים שמתעקשים להגיד ש 25 מספיק להם זה משהו אחר.

מה השטות הזאת של "העין יכולה לקלוט 25FPS"? כמה פעמים צריך להיכנס לשטות הזאת? צריך להרוג את מי שהמציא את זה.

ואיזה שאלה זאת "האם המחשב X יכול לספק 60FPS"?!?!?!?!?!??!?

יש משחקים ותנאים שבהם הוא יוכל ויש כאלה שבהם הוא לא. :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...