התלבטות בין N73 ל K800I כמה שאלות: - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין N73 ל K800I כמה שאלות:

eli33

Recommended Posts

טוב לפני שאתם קופצים ואומרים לי לחפש הודעות אחרות בנושא ..אז חיפשתי..ויש לי כמה שאלות:

1) אני מתכוון לקנות את המכשיר מסלקום ולא הבנתי משהו>אמרו שסלקום חסמו אתרים חיצוניים כמו HWZONE לגלישה דרך הפלאפון זה נכון?

2)האם בשני המכשירים יש ? (זה חשוב לי)..ובאיזה מכשיר הGPS יותר טוב? ואיך הם בהשוואה לGPS רגיל(מכשיר רגיל יעודי לGPS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משתמש (או יותר נכון המשפחה שלי משתמשת) בnavigator של cellcom, והתוכנה ממש ידידותית ומדוייקת.

כמובן שצריך לרכוש התקן חיצוני שעלותו לא זולה (אני לא יודע מחיר מדויק, את שלנו קיבלנו חינם) ולגבי עלויות שימוש אז זה רק לשם הורדת המפות למכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאינטרנט, זה הולך ככה:

יש שתי חבילות icellcom ן-internetG.

הicellcom זו החבילה הבסיסית שעולה 20 שקל ל100 מגה בחודש. כשאתה קונה מכשיר 3G אתה חייב לשלם גם על החבילה הזו. בגדול יש פה חדשות ודברים כאלו, אבל זה רק מספר שרתים מאושרים ע"י סלקום- אני שונא את זה!

internetG- אמיתי, גלישה חופשית להכל מכל כל. עולה הון תועפות! בלי חבילה, אתה משלם אגורה לכל KB! כלומר 10 שקל למגה אחד! זה חולני... עם חבילה אתה משלם פחות. אני לא בטוח לגבי המספר, אבל אם אני זוכר נכון זה 45 שקל ל100 מגה, אבל אל תתפוס אותי על המילה כאן.

naorai

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש (או יותר נכון המשפחה שלי משתמשת) בnavigator של cellcom, והתוכנה ממש ידידותית ומדוייקת.

כמובן שצריך לרכוש התקן חיצוני שעלותו לא זולה (אני לא יודע מחיר מדויק, את שלנו קיבלנו חינם) ולגבי עלויות שימוש אז זה רק לשם הורדת המפות למכשיר.

לא הבנתי ...אני משלם כאילו חד פעמי להתקן ולשם הורדת המפות וזהו ?

עוד שאלה:100MB נחשב להרבה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...