WINDOWS VISTA (AERO) VS LINUX UBUNTU (BERYL) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WINDOWS VISTA (AERO) VS LINUX UBUNTU (BERYL)

עמיר

Recommended Posts

http://www.metacafe.co.il/watch/434675/windows_vista_aero_vs_linux_ubuntu_beryl/

האמת שהאופציה הכי פרקטית שיש שם ואין בויסטה זה לעשות ZOOM לאיזה חלק שאתה רוצה מהמסך (עם פילטרים) בלי קשר לאיזה תוכנה רצה (אפשר לעשות ZOOM לתוך סרט קטן באתר למשל וכל מני דברים אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך שנה-שנתיים כל הגימיקים הללו יהיו גם בוויסטה ע"י תוכנות חיצוניות אשר יקחו את הממשק רחוק הרבה הרבה מעבר לחרטא הזה של בריל בזכות טכנולוגיית WinFX. כבר עכשיו Directory Opus שם את בריל בכיס הקטן מבחינת פונקציונאליות. בעתיד, גם מבחינה ויזואלית... ואל נשכח את מוצרי Stardock הסקסיים.

את הזום הזה בטח מישהו יתכנת תוך כמה חודשים בתור Gadget פשוט שיבצע זום פלוס החלקת עקומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הדרישות בשביל האפקטים האלו בלינוקס מגוכחות להפליא.

ב. לא הבנתי איך אתה משווה פונקצינליות של מנהל קבצים למנהל חלונות, אבל בסדר...

ג. גם את בריל מפתחים כל יום ומגרסא לגרסא יש יותר ויותר אופציות.

ד. הזום הזה כלכך גאוני שממש, אבל ממש חבל שזה לא הגיע עם כבר (בהנחה שאין מגבלת ממשק לעשות את זה).

ה. אני דיברתי על המצב היום, לא בעתיד, ובריל בהחלט לא "חרטא".

לסיכום, לא באתי לשים את הסרט כדי לנגח את (למרות מצבו האומלל הנוכחי / מהקופסא), אבל אני בהחלט מקווה שבעתיד יהיה אפשרות לעשות חלק מהדברים הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ר אתה מקרה אבוד.

עבדתי בויסטה ועבדתי בבריל, אין מה להשוות בריל אוכל את אירו כמו כלום.

הוא גם בעל הרבה יותר פונקציות פי 20 לפחות ואני לא מגזים וגם פחות כבד ממש בקלילות ובלי לקחת משאבים או דרישה לכרטיס מסך מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ר".. שכחת להגיד שוויסטה וכל המסביב עולה כסף, והרבה.

לינוקס וברייל זה חינם.

עוד נקודה היא שהוויסטה דורשת הרבה משאבים, הרבה מאוד משאבים.

אפשר להריץ ברייל על ברבע מהדרישות של הוויסטה. (הערכה גסה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ממש מציק לי שוויסטה דורשת כרטיס מסך (או שבב) שעולה $50 ומנצלת אותו במקום את ה-CPU. גם מאוד מעניין אותי שבריל ירוץ על מחשב רבע מהמהירות מוויסטה איירו (לא שאני מאמין לזה, אבל ניחא). המפרט הכי נחות שמריץ Aero בסבבה עולה $500. כמה קמצנים אפשר להיות?

תוכנות צד גימל עולות כסף, זה נכון, אולם כידוע זה לא רלבנטי עבור 95% ממשתמשי המחשב שאין להם שום בעיה לא לשלם על תוכנות רבות בשלב זה. כשיהיה יותר קשה לגנוב (עוד המוןן שנים) את רוב התוכנות, מן הסתם לינוקס תתפוס תנופה כמובן (עדיין באופן מוגבל ביותר כי תיחשב נחותה, למרות שכמובן הרבה יותר זולה).

בקיצור ולעניין - על המחשב החדש אנשים ימשיכו להתקין ... ובריל לא יעזור ללינוקס לצמוח באופן משמעותי בחמש שנים הקרובות (אח"כ - אלוהים גדול)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, נבואות לא מבוססות.

התנסיתי גם ב-BERYL וגם ב-AERO, וכרגע למייקרוסופט יש עוד הרבה עבודה כדי להגיע לרמה ש-BERYL מציג.

וכן, הוא רץ גם על חומרה ענתיקה, והוא חינם.

מה עוד אפשר לבקש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ממש מציק לי שוויסטה דורשת כרטיס מסך (או שבב) שעולה $50 ומנצלת אותו במקום את ה-CPU. גם מאוד מעניין אותי שבריל ירוץ על מחשב רבע מהמהירות מוויסטה איירו (לא שאני מאמין לזה, אבל ניחא). המפרט הכי נחות שמריץ Aero בסבבה עולה $500. כמה קמצנים אפשר להיות?

תוכנות צד גימל עולות כסף, זה נכון, אולם כידוע זה לא רלבנטי עבור 95% ממשתמשי המחשב שאין להם שום בעיה לא לשלם על תוכנות רבות בשלב זה. כשיהיה יותר קשה לגנוב (עוד המוןן שנים) את רוב התוכנות, מן הסתם לינוקס תתפוס תנופה כמובן (עדיין באופן מוגבל ביותר כי תיחשב נחותה, למרות שכמובן הרבה יותר זולה).

בקיצור ולעניין - על המחשב החדש אנשים ימשיכו להתקין ... ובריל לא יעזור ללינוקס לצמוח באופן משמעותי בחמש שנים הקרובות (אח"כ - אלוהים גדול)...

אוקי ביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא? אז אם אני אומר ש BMW יותר טובה ואני נוסע על אופנים אז הדעה שלי לא נחשבת? :nixweiss:

מעבר לזה, אנחנו לא מהללים את בריל, רק אומרים שהוא עושה את כל מה שהארו עושה רק יותר טוב, עם פחות משאבים וזה לא אומר שאנחנו איזה פריקים של , סה"כ אמרנו שהארו לא כזה ביגי

מעבר לזה, מה לעשות, גם אנחנו רוצים לשחק CNC :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא? אז אם אני אומר ש BMW יותר טובה ואני נוסע על אופנים אז הדעה שלי לא נחשבת? :nixweiss:

דמגוגיה כזאת מתאימה לפורום אקטואליה ותרבות, לא לפה

אם אופניים עולות 500 ש"ח וBMW היא בחינם אף אחד לא יסע באופניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי התגובה שלך לא ממש קשורה: עצם העובדה שאני עובד כרגע עם XP (אף ע"פ שיש גם במחשב) לא אומרת שום דבר.

יכול להיות שכרגע אני בדיוק צריך יישום של או שפשוט בא לי - זה עדיין לא אומר שאני לא מסוגל להחליט מה טוב יותר.

ה-BERYL הוא לא חזות הכל, ועדיין יש ל- ולמערכות WIN בכלל לא מעט יתרונות (בעיקר תאימות תוכנות שונות) - אבל לצורך העניין הזה, יש ל-AERO עוד דרך ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי התגובה שלך לא ממש קשורה: עצם העובדה שאני עובד כרגע עם XP (אף ע"פ שיש גם במחשב) לא אומרת שום דבר.

יכול להיות שכרגע אני בדיוק צריך יישום של או שפשוט בא לי - זה עדיין לא אומר שאני לא מסוגל להחליט מה טוב יותר.

אתה יכול נסות לשכנע את עצמך

אבל אפשר להסתכל ולראות בקלות שלפחות 99% מהתגובות שלך בפורום מאז שהכניסו את זיהוי מערכת ההפעלה היו על XP

(ולא נספור את אלו שבהם ערכת ידנית את הTAG :))

בכל אופן, דיברתי על הטרנד הכללי לקבוע שלינוקס יותר טוב בX ובY והZ שלו אדיר!!!!111

אבל בסופו של יום, כולם כאן מגיבים דרך (ופיירפוקס יש גם בלינוקס :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הנבואות שלי עומדות בעינן. כל הצחקקנים וקנאי מיקרוסופט ימשיכו לפנטז על בריל אבל לעבוד עם XP ו-, בדיוק כמו שעומרי המחיש...

לא בריל ולא איירו הן סיבות מספיק טובות להשתמש במערכת הפעלה כלשהי. הווה אומר אפילו אנשים עניים יעדיפו ויסטה בייסיק (ללא איירו) מאשר -בריל... לינוקס לא תצמח באופן רציני בחמש שנים הקרובות. נקודה.

נ.ב. Omniscience, אם אתה כבר מתייחס לדיון שבחתימה שלי, תקרא את התגובה האחרונה ביותר שלי שם, בדף האחרון, כדי שלא אאשים אותך בחוסר הבנת הנקרא ותמצות עקום של הנאמר. אם אתה כבר רוצה לתמצת אז התמצית היא: תמיד יהיה קירוק עבור (אבל לא למערכות/תוכנה עתידיות) שיהיה מעצבן ליישם (כי לא יחזיק מעמד זמן רב) עד רמה שרוב האנשים יוותרו די מהר על הקירוק התמידי הזה וישלמו על באיזה דיל שימצאו איפשהו כדי לעבור את האקטיבציה אצל בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...