מה ההבדל בפועל ביןE4300 לE6300??? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בפועל ביןE4300 לE6300???

the_big

Recommended Posts

הרי מהירות התדר כמעט אותו הדבר???

ה 4300 הוא תדר 200Mhz x 9 . ה 6300 הוא 266Mhz *7

ההבדל ל OC הוא בכך, שב 4300 ניתן להשתמש בזיכרונות של 667 או 800 זולים, וניתן בקלות לעשות OC למעבד בגדול, ללא OC (או קטן) לזכרונות וללוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת הטכנולוגייה הזאת?

המעבד תומך ב VT בחומרה... למה זה משמש ? :

הרצת מערכות הפעלה נוספות בתוך וינודוס / לינוקס שמארח אותם. ניתן לבצע זאת ע"י תוכנה כמו VMWare או Virtual 2007 . בעזרת תוכנות אלה, אתה יוצר מחשב וירטואלי, עם דיסק קשיח וירטואלי, (מגדיר את הגודל בהתקנה) ואז מתקין מערכת הפעלה באותו מחשב וירטואלי. לאחר שסיימת, ניתן לעבוד במערכת הפעלה זו בחלון. לדוגמא אצלי.. המערכת הפעלה הראשית שלי היא Vista, אבל אני מריץ בתוך Vista מחשב-וירטואלי של וינדוס XP למטרות מסוימות. ובנוסף עוד מחשב וירטאלי עם לינוקס למטרות למידה. כל זאת ללא התעסקות עם dual boot, partitions ותוך כדי עבודה שוטפת.

מה שטטכנולוגית VT במעבד נותנת, (וזה קיים גם במעבדי AMD) הבקשות של המערכת ההפעלה הוירטואלית מגיעות כמעט ישירות למעבד וללא שום אמולוציה. ובמילים אחרות, ביצועיים מקסימלים באותה וירטואלית, ואני יכול להעיד על כך. (חוץ ממשחקים שכלל לא ניתן להפעיל בוירטואלי עקב דרייברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיועדת לתחום דימוי מערכות. לשיפור השימוש בתוכנות כגון VMWARE(אמולציה למערכת בתוך מערכת). בעיקר ארגונים זקוקים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...