ההגנה של VISTA נגד קראקים . אפשר מידע? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההגנה של VISTA נגד קראקים . אפשר מידע?

ward_k

Recommended Posts

מישהו יכול להסביר לי מה מיקרוסופט עשתה בכדי להגן על המוצר שלה...:!

* נא לא להתייחס לנושא שלי כ WAREZ כי אני לא מתכוון בשום דרך לעשות במידע שאקבל שימוש ל WAREZ .. אני רוצה הסבר מדעי .. מה בדיוק מייחד את מ כך שהיא יותר קשיחה לפריצות ( לא פריצת אני מתכוון לפרוץ אותה כלומר להשתמש בעותק לא חוקי באופן מלא כמו עותק חוקי )

אני רק רוצה מידע מה עושה בשביל להגן על המוצר שלה כי ישנם אנשים שאומרים לי שישנה אפשרות לפרוץ את הוינדוס

אבל איך שקראתי מהרבה כתבות בנושא ... דבר כזה כמעט ואי אפשרי ( עם מחשב שמחובר לאינטרנט )

אפשר לקבל מידע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כבר הצליחו לפרוץ אותה.

הרעיון היה שלא יכולתה להפעיל את Windows מבלי שהיית צריך לעשות אקטיבציה מקוונת כל כמה זמן. כלומר - אדם שהיה בעל לא חוקי, היה צריך להוריד קראקים ל- שלו כל כמה חודשים. דבר אשר היה מונע לכאורה את השימוש בעותקים פיראטיים ע"י משתמשים פשוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדיון הזה הולך להיגרר לשטויות הוא יינעל.

כל האנשים שקשה להם להתאפק מלהגיב - תשלטו בעצמכם.

ומר ר' הנכבד - התגובה שלך לא תורמת לדיון בשום צורה.

בפעם הבאה אני לא אהיה כ"כ סלחן ותקבל אזהרה.

יום נעים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל דיון שבו יוזכר שויסטה קורקה או תקורק אני אמשיך להביע דעתי הרלבנטית לנושא. חלק ממי ששואל לגבי קירוק , כנראה רוצה לדעת אם לגנוב או לרכוש אותה (הייתי מנחש), ולכן חשוב מבחינתי שידע שחבל לו על הזמן בניסיונות שווא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל דיון שבו יוזכר שויסטה קורקה או תקורק אני אמשיך להביע דעתי הרלבנטית לנושא. חלק ממי ששואל לגבי קירוק ויסטה, כנראה רוצה לדעת אם לגנוב או לרכוש אותה (הייתי מנחש), ולכן חשוב מבחינתי שידע שחבל לו על הזמן בניסיונות שווא.

למה לך לחשוב שאני רוצה לגנוב עותק של ויסטה .! !

1- טוב לי עם ואני ממש לא מתכוון לעבור לויסטה לפחות בזמן הקרוב

2-אני ביקשתי הסבר מדעי מפורט על שיטת ההגנה ולא אם פרצו ואם לא !!

אם מישהו יכול לענות לי בדיוק על שאלתי שהיא באיזה טכנולוגיה מיקורוסופט משתמשת להגן על מוצריה

וכדי להקל עליכם שמעתי מאנשים הרבה דברים כמו מוגנת ברמת 16 ביט וכל השטויות הללו אני רוצה להבין מה הדברים האלו אומרים .. ולא אם אני יכול לגנוב או לא. !!

כי פשוט מאד אני יכול להיכנס לכל תוכנת שיתוף כל שהיא ולמצוא את עם הסבר מפורט איך לבטל את האקטיבציה אבל שאילתי הייתה היא האם אחרי ביטול האקטיבציה מיקורסופט תהיה חסרת אונים שאין ביוכלתה כלי ממשי בכדי להגן על מוצריה ( כמו שעשתה עם WGA שהותקן אפילו על מחשב שהאקטיבציה בוטלו בו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל דיון שבו יוזכר שויסטה קורקה או תקורק אני אמשיך להביע דעתי הרלבנטית לנושא. חלק ממי ששואל לגבי קירוק , כנראה רוצה לדעת אם לגנוב או לרכוש אותה (הייתי מנחש), ולכן חשוב מבחינתי שידע שחבל לו על הזמן בניסיונות שווא.

התגובה הזאת:

4488538.gif

הרשו לי לצחקק קלות על תמימותכם המתוקה, בניי...

לא תורמת לדיון בשום צורה, ובוודאי שלא מביעה שום דעה שיש להתייחס אליה.

אתה רוצה לתרום לדיון, בבקשה.

אם תמשיך להספים בתגובות דומות חסרות תוכן (מה גם שלא נראה כאילו הבנת את בקשת פותח הת'רד), תיענש.

ההבהרה האחרונה שלי בעניין הזה.

דיון פורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמשהו בשנים הקרובות יהיה משהו "בלתי נתין לפריצה"

הוכחות:

ויסטה, XBOX360

לפני שהם יצאו אל השוק, אמרו שלא יוכלו לפרוץ אותם

את האמת אתם כבר יודעים, אני לא צריך לספר לכם

מה שהאקרים ו\או פריקים של פריצות ירצו לפרוץ הם יוכלו במוקדם או במאוחר

אין דבר העומד בפני הרצון (במיוחד שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיים דבר שלא ניתן לפריצה!

הכל אפשר לפרוץ,וד"א הויסטה כבר נפרצה והיא כבר זמינה להורדה בגרסתה השלמה והפרוצה בכל אתרי השיתוף למינהם (בלי לעודד כמובן WAREZ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשו לי שוב לצחקק קלות על תמימותכם המתוקה, בניי... ואשלחכם ללינק שבחתימתי כדי "לתרום" לדיון... :lol:

אני חוזה שלא תראו אותי עוד הרבה זמן בפורום הזה... די שקוף שמישהו פה "נטפל" להודעות "לא תורמות" מאוד נקודתיות ומתעלם כמובן מאחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל דיון שבו יוזכר שויסטה קורקה או תקורק אני אמשיך להביע דעתי הרלבנטית לנושא. חלק ממי ששואל לגבי קירוק ויסטה, כנראה רוצה לדעת אם לגנוב או לרכוש אותה (הייתי מנחש), ולכן חשוב מבחינתי שידע שחבל לו על הזמן בניסיונות שווא.

אמממ...

http://hwzone.co.il/news/1169593635/64716/

...וואלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...