Vista Content protection problems... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vista Content protection problems...

bla7

Recommended Posts

מאמר מאוד מעניין...

http://www.cs.auckland.ac.nz/~pgut001/pubs/vista_cost.html

What makes this particularly entertaining is the fact that the downgrading/disabling is dynamic, so if the premium-content signal is intermittent or varies (for example music that fades out), various outputs and output quality will fade in and out, or turn on and off, in sync. Normally this behaviour would be a trigger for reinstalling device drivers or even a warranty return of the affected hardware, but in this case it's just a signal that everything is functioning as intended.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שדיברתי באשכול שבחתימתי, זה שקוף ש-"DRM EVERYWHERE" הוא העתיד. זה יוכל גם לקחת 15 שנה עד שכל הנגנים בשוק יתמכו ב- כך שגם כל תוכן חדש יופץ אך ורק בצורה מוגנת. מעטים יהיו גנבים כאשר זה פשוט לא משתלם להיות גנב... תשלם את ה-20 דולר בחודש לשמוע את כל המוסיקה שרצית בחייך בצורה חוקית, והאומנים שאתה מאזין להם הכי הרבה יקבלו הכי הרבה תמלוגים... בדיוק כמו השכרת סרטים ב-netflix נניח. העולם עומד בפני מהפיכה דיגיטלית...

ציטוט קטן שלי מאותו דיון:

בוא נגיד דבר כזה: כאשר האינטרס גם של מיקרוסופט, גם של אפל (שהם מטורפי DRM/זכויות יוצרים, כל מחזיק יודע), וגם של מפתחי התוכנה הוא להשמיד את נגע הפיראטיות - המטרה תוגשם. כמה שנים זה יקח אנ'לא יודע. מי שחושב אחרת לדעתי לא רואה את המציאות מתפתחת מול עיניו.

(ההדגשה אינה במקור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

קודם כל שMS תצליח להגן על המוצרים שלה

כמו VISTA לדוגמה (15ש"ח בסין)

BTW

לצטט את עצמך נראה רע

רע מאוד

drm my ass

http://forum.gateworld.net/showthread.php?p=6216435

ועוד תוספת קטנה

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=36574

i'll say it again

drm my ass

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אך הוא העתיד. מי שלא קרא את אותו דיון שבחתימה שלי עד תום, לא קרא את המאמר עליו ניסוב האשכול החדש הזה, ולא עוקב באופן מדוקדק אחר ההעתקות של אפל-ממיקרוסופט-מאפל בנקודה עליה אנו מדברים (DRM), רק הוא יכול לצאת עם אמירות תמימות כמו שלך ולהאחז באוויר ריק בתור גיבוי...

ציטוט נוסף שלי שאין לך אלא לקבל את אמיתות דברו בכאב וביגון:

עדיין אין לי ספק שמערכת הפעלה חינמית/לינוקסית/אחרת עתידית (ברגע ששבב ההצפנה בשימוש נרחב בעולמות ה-PC ומק) תהיה חייבת לתמוך ב- עמוק מבפנוכו משתי סיבות עיקריות: אחת כבר הזכרתי - אף בית תוכנה שפוי לא ישקיע משאבים אלא אם יראה מהם כסף מובטח בחזרה ללא פיראטיות (כשהדבר מובטח לו כבר אצל שתי הענקיות) - וסיבה נוספת כמובן היא תאימות עם דאתא מוצפן (DRM) ששילמת עליו בווינדוס/מאקOS. מי שחושב ש- הולך למות טועה בגדול. העתיד הוא גם אם העתיד הקצר הוא כאילו נטול-DRM ע"מ להתבסס בשוק/להתחרות עם גורמים חזקים בשוק.

לגבי ה- תוצרת סין - כמו הרבה מוצרים מאותה ארץ חביבה..לא הייתי בונה על זה שה-OS יחזיק מעמד יותר מאשר חודשיים ורבע ככה... ואז..יאללה תתחיל לשרוף זמן בקירוק חוזר ונשנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב הזחיחות המיותרת הזאת - אתה לא מתבסס על שום דבר אמיתי פרט לנבואות שלך.

ועל זה כבר אמרתי בדיון שאתה כ"כ אוהב לצטט ממנו - "הנבואה ניתנה לשוטים".

נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהסברתי באותו דיון אהוב על רבים (אל תשאל), מטרת ההתנבאות היא ע"מ שיבואו וישכנעו אותי שאני שוגה. בינתיים הכל הולך לכיוון הנבואות.. אך עדיין יש תקווה שלא קראתי נכון את פני השטח...

לגבי האמרה שלך, לצערי אינך מבין את פירושה המלא, אחרת לא היית משתמש בה כנראה, צדיק... אולם משום שהשתמשת, ויתברר בדיעבד שצדקתי כמובן בכל דבריי למרות כל הצער שבדבר - יהיה משעשע לקרוא מחדש את אותה אמרה בפירושה הממשי, צדיק בעל כורחו שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ר' הנכבד:

לפי המהרש"א ופירושו למשפט של רבי יוחנן - הנבואה ניתנה לחכמים שבעיניי עצמם אינם חכמים כלל וכלל.

או בקיצור - אנשים שיודעים כמה עוד יש להם ללמוד, והצניעות ניכרת בהם.

אתה רחוק מתיאור זה כרחוק מזרח ממערב, ואף על פי הקישור שהבאת - לא נראה כי טרחת להבין את שקראת עד תום.

מדברייך עולה כי המשפט "הנבואה ניתנה לשוטים" נכון במיוחד לגבייך - התנבאת, ולא ידעת מה אתה מנבא.

אם תרצה להמשיך את הדיון המרתק הזה בגמרא, אנא פנה אליי בצורה פרטית ונמשיך בשמחה.

לעת עתה הדיון ינעל מפאת איבוד כיוון ומיצוי.

המשך יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...