מערכת הגז שלי בבנייה אישית !!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת הגז שלי בבנייה אישית !!!

Doctor Ice

Recommended Posts

שלום לכם !!!

אני גולש קבוע באתר זה במשך כמה שנים טובות ואין יום שאני לא גולש בו לפחות 3-4 פעמים (גם באמצע הלילה)

אני רוצה לציין שהפרויקטים שאנשים הציגו/בנו באתר מראים שילוב של רצון ויכולת מקצועית טובה ואני שמח שכך .

הפרוייקט שאותו אני רוצה להציג הינו מערכת גז שבניתי הכוללת בלוק של צ'ילי 1 המפורסם .

את הבלוק קניתי ממנו , ובעזרת קריאה מסיבית באינטרנט (כמה חודשים טובים) למדתי את התחום .

למזלי יש לי כמה חברים טובים שעובדים בענף המזגנים והקירור, והם עזרולי להשיג את החלקים הדרושים .

לפני כ-4 חודשים החלטתי לשפר את המערכת - נאלצתי להלחים שוב (אצל כמה טכנאי מיזוג-קירור) לצורך החלפת צנרות,גז ועוד...

והיום המערכת חזקה יותר (200W)

לפני הכל ישנם כמה אנשים שעזרו לי בייעוץ ובכל מני תהליכים בהכנת פרוייקט זה .

ופה המקום (אני מקווה שמותר לומר) להגיד תודה רבה ל: דורי , יקיר ,רוני , יחיאל וגם לצ'ילי 1 שעזרו ונתנו מזמנם החופשי עצות ואף עזרה במהלך הבנייה .

את כל תכנון הקופסה ,התאורה והחשמל עשיתי בעצמי כולל שרטוטים לפני חיתוך הפרספקס , שרטוטים אלקטרוניים , חישובי הספק הרכיבים וכמובן חיווט,

הלחמות והרכבה .

הפרוייקט גמור (יש לי בעייה עדיין עם תצוגת הבלוק - הוא מחובר למכשיר כיול של טמפ' ולא לצג טמפ') אין לי זמן לפינישים אחרונים - אולי בעתיד .

התכנון הסופי הוא לשים מעל מערכת הגז שלי את המארז שהוא בשלבי סיום (כך שהבלוק יגיע מלמטה למעלה , ובהמשך - אופציה ל:קרח יבש ו-LN2

אציין גם ששברתי שיאים בארץ:

על אוויר:עם מעבד 775 דגם 641 5.2@3.2 GHZ

על מים: עם מעבד פרקסקוט 3.2@4.34 GHZ

ועם מערכת הגז שלי: מעבד דגם 641 3.2@5.84 GHZ

הנה התמונות , אשמח לקבל תגובות וביקורות . ;D

1myphasewl4.th.jpg

2myphaseuv8.th.jpg

3myphaseqh1.th.jpg

4myphaselo8.th.jpg

:D

והנה התמונות של האוברקלוק (שנעשו על P5WD2E PREMIUM : :xyxthumbs:

my32584ghzcpuzvalidatevh8.th.jpg

spimy325841dn8.th.jpg

אגב , מי שרוצה להתרשם ולראות בעיניים :o - מוזמן ליצור איתי קשר ולהגיע .

נ.ב - ניסיתי להכניס ל-OCDB מזמן (העליתי את התמונות שוב פעם היום - מקווה שהפעם התוצאות יפורסמו) !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...