קיבלתי את ה-DELL 2007WFP שלי היום--> מדהים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה-DELL 2007WFP שלי היום--> מדהים

maphisto324

Recommended Posts

אז כאמור בכותרת קיבלתי את המסך המדהים הזה היום.

המסך הוא עם בגרסת A02 עם פאנל של LG-PHILIPS, ה- S- כמובן. הוכן במקסיקו.

אני ארשום כאן את ההתרשמות הראשונה שלי מהמסך, וכמה בודדות (בעיקר כי אני לא יודע איך להעלות בתוכן ההודעה), ואחרי שאמשיך ואעשה בדיקות נוספות בעזרת תוכנות בעיקר, אעדכן את הת'רד.

-מבדיקה פשוטה לפי העין, והרצה של כמה יישומים ותמונות, אין פיקסלים מתים\תקועים. אבל כמובן שאני אעשה גם בדיקה מקצועית באמצעות תוכנה.

- אין בעיית אחידות (BANDING) באף יישום שבדקתי בינתיים.

אבל הנה החלק המוזר- אין גם בעיית אחידות במצבי העבודה multimedia\gaming ולא רק במצב desktop.

- בעיית ה backlight bleeding כמעט ואינה ואף שואפת ל-0. הדרך היחידה לראות את התאורה האחורית הזו, היא בחדר חשוך לגמרי, להפעיל מסך שחור לגמרי כמו שומר מסך למשל, ולנסות להתסכל "אל תוך" המסך, רק אז ניתן לראות משהו.

- טקסט בהתחלה לא נראה כל כך טוב. אבל לאחר הגדלת גודל הנקודה בווינדוס ל-120DPI, והפעלת השלבים של לגבי ה-CLEARTYPE, זה פשוט תענוג לקרוא איתו טקסטים.

- משחקים נראים פשוט מדהים. בהחלט אפשר לראות שזהו פאנל . הצבעים מאוד דומים ואף עוברים באיכותם את הצבעים ב-CRT הישן שלי - E700B , שלאילו אשר עדיין זוכרים מה זה CRT זהו מסך בין המקצועיים לזמנו.

כמה שזה נשמע מוזר, החדות בפרטים בתמונה עוברת ללא כל ספק את הביצועים של ה-CRT שלי, ופשוט נהיית מדהימה.

כל הנאמר זה לגבי רזולוציה טבעית של המסך (1680X1050). ברזולוציה נמוכה מזה, המשחק פשוט נראה זוועתי, ובכל רזולוציה נמוכה יותר, המשחק פשוט נראה כאילו משחקים ברזולוציה של 640X480 ב-CRT.

העבודה במצב ASPECT לא מתקנת את המצב, הרי שה-PILLAR BOXES בצדדי המסך נותנים תחושה שהתמונה מתוחה כלפי מעלה- למרות שהיא לא כך.

כך שבמשחקים בהם אין תמיכה ברזולוציה הרחבה, יש בעיה רצינית, כמו למשל ב- CARBON.

עוד לא ניסיתי להפעיל patches\hacks שונים שאמורים להפוך את הרזולוציה במשחק באופן מלאכותי לרחבה, אז עוד יש סיכוי שהמצב שם יכול להינצל.

אין בעיית קורונה במשחקים, ואין גוסטינג בשום מצב. כך שלא ליבהל מהנתון של ה-16ms שנתון במפרט של המסך.

המשחקים שניסיתי עד עכשיו הם רק bet on soldier שהוא משחק FPS מהיר, ו- ULTIMATE ALLIANCE, שהוא משחק עם המון צבעים בתוך כל תמונה, מכיוון שאמור להחיות מעין זז.

אני אנסה בקרוב עוד משחקים כמו FEAR, oblivion, dark messiah ועוד משחקים. פשוט אין לי כוח לשבת לחכות להתקנה שלהם, וגם אין לי הרבה מקום.

- השחור הסטטי פשוט מרהיב. עמוק בצורה מושלמת, ולא רואים שזה פאנל שאמורה להיות לו בעיה שם. אין פשוט שום הבדל בין הצגתו כאן, להצגתו ב-CRT טוב.

- השחור הדינאמי (בשומר מסך ריק לדוגמא) קצת פחות טוב, ולא נראה שחור לגמרי. לא הייתי אומר שהוא אפור כהה, אלא פשוט לא אותו שחור עמוק כמו ב-CRT.

- בזויות של מעל 150 מעלות בערך ניתן להבחין ב גוון סגלגל, כך שאני יודע שזהו פאנל . הנתון של 178 מעלות בנתונים נראה לי אופטימלי מידי ולא מציאותי.

בזויות אנכיות המצב שונה לגמרי ואני לא רואה כמעט הבדל בצבע גם אחרי 170 מעלות.

- זו הבעיה של המסך. ניתן להבחין בהבדל ניכר ומשמעותי בצפייה בסרטים בין המסך הזה ל-CRT. יכול להיות שאני צריך לכוון משהו מסויים שלא כיוונתי או כיילתי, אבל האיכות בסרטים ממש הפתיעה אותי. אפילו בצפייה של תכני HD כמו PRISON BREAK למשל ניתן לראות מעין גליטשים כאלה בתזוזה של חושך וכו'.

אם מישהו יודע על מה אני מדבר, ויודע מה הבעיה או יש לו רעיון- בבקשה עזרו לי כאן.

אני לא יודע איפה אתם מוצאים אותו, אבל אני לא מוצא תוכן HD (להוציא סדרות טלויזיה) - של בעיקר, בשום מקום. אז אם מישהו יכול לעזור לי בקטע הזה בבקשה כתבו לי בפרטי. תודה.

- הגרפיקאים שביניכם- כיצד אתם מכיילים את המסך שיתאים בדיוק לצרכים שלהם? האם אתם משתמשים בתוכנה מיוחדת.? איזו?

כמה (קצת גדולות-אז זהירות):

15141502149315041492112as0.th.jpg]15141502149315041492112as0.th.jpg

עריכה:

אוקי אני לא ממש מצליח להעלות את התמונות לאתר, אז תאלצו לדמיין =)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
link=topic=226686.msg1986510#msg1986510 date=1166652236]

תתחדש :xyxthumbs:

לא הבנתי בדיוק את הבעיה שיש לך בסרטים..

תודה :)

אממ קשה להסביר. אני אנסה בכל זאת.

קודם כל ממבט ראשוני על כל , אתה יכול להגיד ישר שהאיכות שלו פחות טובה מאם הוא היה ב-CRT.

אם אתה מנסה ממש לבחון את הבעיה, ניתן לראות מעין מלבנים קטנטנים שרצים מעלה ומטה בכל קטע צבע אחיד. ככל שהקטע הזה כהה יותר, רואים יותר את הגליצ'ים הללו. למשל אם יש אדם שלובש חליפה שחורה וזז, ניתן לראות שהחליפה שאמורה להיות בצבע קבוע, כאילו הצבע שלה זז.

לאלה שקראו 2 3 הודעות כאן בפורום ושמעו את המילה BANDING, זה לא המקרה פה.

חוץ מזה, בכלליות הוידאו הרבה פחות חד ויותר, אם אפשר להגיד, מוחלק. תוכן HDTV נראה כמו סרט פשוט ב-DVDRIP, או משהו דומה. סרט שבאמת ב-DVDRIP נראה הרבה יותר גרוע.

יכול להיות שאני וידאופיל ושם לב לפרטים שאני לא אמור להתרגש מהם, אבל זה מפריע.

איזה כרטיס גרפיקה יש לך?

Geforce 6600GT @ 595\1150

תתקן את הקישורים לתמונות.

תקרא שוב מה רשמתי בסוף ההודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמחק את הקישורים למעלה והעתק-הדבק

[url=http://img239.imageshack.us/my.php?image=15141502149315041492112as0.jpg][img=http://img239.imageshack.us/img239/3504/15141502149315041492112as0.th.jpg][/url]

בכל מקרה, אין מה להתרשם מהתמונה באיכות כזאת... כל התמונות בN73 יוצאות זוועתיות?

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ננסה דרך צירוף קובץ וזהו.

התמונות לא אמורות לצאת כך.

כנראה שהאתר הוריד את הרזולוציה של התמונה ואז מתח אותה לרזולוציה המתאימה או משהו.

התמונות במחשב נראות מצויין.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש! כל הכבוד על הביקורת והתמונות :xyxthumbs:

ב"שחור סטאטי, שחור דינאמי" אתה מתכוון לשחור שנראה בקונפיגורציה של ניגודיות סטאטית לעומת ניגודיות דינאמית?

ובאמת חבל לגבי הסרטים, נראה לי שבעיות בסרטים פוקדות את כל מסכי ה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחדש אחי?

השגת במקרה? או שביקשת מתוצרת מקסיקו?

תאמת די ביעסתה אותי עכשיו!

כל הנאמר זה לגבי רזולוציה טבעית של המסך (1680X1050). ברזולוציה נמוכה מזה, המשחק פשוט נראה זוועתי, ובכל רזולוציה נמוכה יותר, המשחק פשוט נראה כאילו משחקים ברזולוציה של 640X480 ב-CRT.

בישביל לשחק ברוזיציה כשאת צריך כרטיס מסך חזק שיוכלף כל שנה+-! וזה מבעס לאלה!

מה שכן אני יכל לעזור לך...במשחקים תנסה לעשות אתזה:

לחץ ימני על הקיצור דרך>עכשיו יש בשורה של יעד תוסיף מסוף +sxz 1680 +sxy 1050

אם זה לא עובד כנס לתקייה של המשחק ותחפש קובץ קונפינג, שם תשנה את הרזולוציה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש! כל הכבוד על הביקורת והתמונות :xyxthumbs:

ב"שחור סטאטי, שחור דינאמי" אתה מתכוון לשחור שנראה בקונפיגורציה של ניגודיות סטאטית לעומת ניגודיות דינאמית?

ובאמת חבל לגבי הסרטים, נראה לי שבעיות בסרטים פוקדות את כל מסכי ה ..

בשחור סטטי התכוונתי לשחור שנמצא באובייקטים שלא זזים, כמו למשל תמונה. שם השחור הוא עמוק ומעולה.

בשחור דינאמי התכוונתי לאובייקט שזז, כמו למשל שומר מסך, משחקים שונים בו מראים את הספונסרים של המשחק באמצע, ומסביב רקע שחור וכו'.

זהו, שמסכי ה- אמורים להראות נחיתות בגלל הניגודיות שלהם. אבל בקטע הזה אין שום בעיה.

זה כל האיכות של הסרט מפריעה. כאילו הסרט הוא משחק שהפעלתי אותו ברזולוציה נמוכה מהטבעית- כך זה נראה.

תחדש אחי?

השגת במקרה? או שביקשת מתוצרת מקסיקו?

תאמת די ביעסתה אותי עכשיו!

בישביל לשחק ברוזיציה כשאת צריך כרטיס מסך חזק שיוכלף כל שנה+-! וזה מבעס לאלה!

מה שכן אני יכל לעזור לך...במשחקים תנסה לעשות אתזה:

לחץ ימני על הקיצור דרך>עכשיו יש בשורה של יעד תוסיף מסוף +sxz 1680 +sxy 1050

אם זה לא עובד כנס לתקייה של המשחק ותחפש קובץ קונפינג, שם תשנה את הרזולוציה....

ביקשתי מהחנות שתעשה את הבדיקה של ה- SERVICE MENU, כדי לראות איזה פאנל יש במסך. כך שידעתי מראש מה אני קונה.

ד"א- לא כל המסכים שמיוצרים במקסיקו הם . יש עדויות גם ל-PVA שיוצר במקסיקו, כמו שיש עדויות שיש A02 עם PVA.

אני לא חושב שזה אומר שצריך לקנות כרטיס מסך כל שנה.

מהניסיון שלי, לא דוקא הרזולוציה במשחק מאיטה אותו, אלא דוקא כל האפקטים ופרטי התמונה.

יהיה הבדל יותר רציני בתזוזת המשחק אם תפעיל את ה- reflection on water ו- characters full shades יותר מאם תשנה את הרזולוציה מ- 1024x768 ל- 1650x1050.

בקשר לרזולוציות שאין במשחק. שמתי לב למשהו מוזר.

בהתחלה באמת חשבתי שאין את הרזולוציות המסויימות במשחק. אבל אז שניסיתי להיכנס למשחק נוסף- splinter cell double agent. גם שם היו רק רזולוציות של 4:3. אני כמעט בטוח שכאשר ה-CRT היה מחובר, היו שם המון רזולוציות אחרות. זאת באמת תופעה חשודה מה שקרה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי אתמול 2007FP באתי לקחת 2007WFP אבל נגמרו המוכר הציע לי את הFP בהנחה (2150) אז החלטתי לקחת אותו.

המסך (A03 מקסיקו) הוא :jump: לא מצטער לרגע. איכות התמונה מדהימה. זוית הצפיה היא 100 מעלות ללא שינוי בגוונים, ו170 מעלות עם שינוי קל בגוונים.

המסף פיזית לא גדול יותר מCRT 19" כך שאין בעייה לשבת לידו ולגלוש. גם ללא שינוי גודל הפונט או רזולוציה הטקסט חד וברור.

אין פיקסלים שרופים או תקועים.

ראיתי כמה והכל נראה יפה (אפילו שכאן לא כל השטח מנוצל), איכות הצבעים מדהימה. לא ראיתי מריחות.

בבדיקה עם EIZO MONITORTEST ראיתי מעט מריחות בירוק אבל במציאות זה לא ניכר. יש גם זליגה קלה מאוד של אור שניתן לראות במסך שחור לגמרי בחושך, אבל שוב, זה לא משהו שרואים אותו בפעילות רגילה.

הייתי צריך לכוון קצת את הניגודיות של המסך כי בהתחלה לא היה ניתן להבחין בכל הגוונים הכהים מאד.

הילדים לא היו רגילים לגודל אז הם הקטינו את הרזולוציה. גם ברזולוציה לא טבעית האיכות טובה מאד אם כי יש ירידה באיכות.

אין לי כרגע דיגיטלית כך שלא אוכל להביא .

לסיכום: אין על המסך הזה בטח לא במחיר הזה.

ותודה לחברי הפורום שגילו לי את המסך המדהים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...