dell 2007WFP, היכן אפשר לראות בתצוגה? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dell 2007WFP, היכן אפשר לראות בתצוגה?

boim

Recommended Posts

הנה מה שהבנתי:

1. לכבות את המסך

2. להדליק את המסך כש 'menu' ו '+' לחוצים

3. לשחרר את הכפתורים וללחוץ על '-'

יצא מספר כמו בתמונה

אם זה RT803 או HN210 אז יש מזל וזה S-IPS

אם זה PM330 או UW473 אז זה S-PVA

dell2007002.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי יש שני דגמים

E207WFP ו 2007WFP

והדגם עם הפאנל הטוב יותר הוא ה 2007WFP

שתי השמות הדומים הם בכוונה

אך אולי קיימים 2007WFP גם עם 2 סוגי פאנלים, אני לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמים שאתם מדברים עליהם הם

2007WFP

207WFP

הדגמים שונים בכוונה , ה 207 משתמש בפאנל 6 ביט

לעומת ה 2007 שמשתמש ב 8 ביט

לגביי ה2007

יש לו מספר גירסאות עם תיקוני באגים

3 סה"כ ..

rev 1

rev 2

rev 3

בשלישי שינו את הפאנל לפשוט יותר (לפי מה שקראתי פה ,או שטעיתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E207WFP זה TN ו-2007WFP זה S-PVA/S-. יש ל-2007 4 גרסאות, A00-A03, וב-A03 הם החליטו לשנות את מה שהמסך מציג כשם הפאנל לצירופים כאלה -

אם זה RT803 או HN210 אז יש מזל וזה S-IPS

אם זה PM330 או UW473 אז זה S-PVA

בשביל שיהיה קשה להבחין בין הפאנלים (גם בגרסה A02 אפשר לקבל S-PVA אבל שם ניתן לראות את השם המדוייק של הפאנל).

TN זה 16.2M צבעים ו-S-PVA/S- זה 16.7M צבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה דברים להוסיף, ברשותך.

ה- RT803\PM330 מדברים על ה-2007WFP בעוד ש

ה- UW473\HN210 הינם קודים של ה- 2007FP (הלא-רחב).

בכל מקרה, אם יש חנות שמסכימה לחבר את המסך, והם מוכנים להגיד את שם הפאנל, אז הוא יכול להיות גם:

גרסת ה-SIPS שם הפאנל- LM201W01 שמיוצר ע"י .LG-PHILIPS

וגרסת ה- S-PVA שם הפאנל- LTM201M1 שמיוצר ע"י סמסונג.

(עבור גרסת ה-FP השמות דומים- מה שצריך לזכור שפאנל המתחיל ב- LM הוא SIPS ופאנל המתחיל בLT הוא SPVA).

ד"א, עבור אלו שטענו ש-PVA הינו פאנל כל כך מעולה ותמיד הצבעים בו כל כך נהדרים, אז תעיפו מבט כאן:

http://lcdresource.com/tools/matrix-of-all-matrices.htm

קראו את ה-NOTE. מסך עם פאנל PVA יכול להיות 16.7 מליון צבעים ע"י DITHERING , ע"י 6BIT+4, או 8BIT אמיתיים. כך שיש לברר על כל פאנל בנפרד ולא להגיד "ה-PVA הוא פאנל מעולה שמציע ניגודיות טובה מאוד וצבעים מעולים כמעט כמו IPS".

המשתמש "boim":

רק אחרי שכתבתי את ההודעה ראיתי את ההודעה שלך.

אז ככה, כל העניין בהגרלת הפאנלים הזו זה שזו הגרלה. עד שלא מחברים ומפעילים את המסך אי אפשר לדעת איזה פאנל יש בו. לחנות מסויימת יכולים להיות מסכים משני הסוגים, אם נגיד היא קיבלה משלוח חדש של המסכים בזמן האחרון, אבל נשארו לה כמה מסכים בודדים מ"פעם".

אם תצליח לשכנע חנות מסויימת לפתוח מסך אחד ולחבר אותו, תוכל לדעת בבירור. אני ניסיתי לשכנע כבר 3 חנויות לעשות זאת ולא הצלחתי. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תצליח לשכנע חנות מסויימת לפתוח מסך אחד ולחבר אותו, תוכל לדעת בבירור. אני ניסיתי לשכנע כבר 3 חנויות לעשות זאת ולא הצלחתי. בהצלחה.

ניסית לשכנע שיתנו לך לראות את הדגם לפני הקניה או שניסית לבדוק מסכים שהיו להם ומצאת שכולם PVA?

האם תוכל לומר באיזה חנויות מדובר? (בפרטי אם אסור)

אני חושב לקפוץ היום או מחר לחנות ולהתרשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-LCDTV שאלתי ושיגעתי שאלתי ושיגעתי, עד שלבסוף הפנו אותי לאנשים שרוכשים את המסך מהיבואן. הוא אמר שכל הפאנלים של המסך הזה אצלהם, הם מקבלים מסמסונג. כאן נגמר הסיפור לגביהם.

בעוד שתי חנויות ביקשתי שיבדקו את הגרסא, והסברתי שזו הוצאה גדולה, והבהרתי שאני מאוד מעוניין לרכוש את המסך. בסופו של דבר חנות מסויימת הסכימה לפתוח אריזה. הם אמרו שהפאנל הוא בגרסת A02 - שבגרסה זו הסיכוי ל-IPS גבוה יותר. בכל מקרה הם לא הסכימו בשום פנים ואופן לחבר את המסך.

בחנות השלישית כבר לא הסכימו בכלל לעזור בשום דרך, וטענו שהם מוכרים ארגזים סגורים, ואם המידע שמסופק באתר (העתק מאתר DELL) לא מספק אותי, בעיה שלי.

הייתי מאוד רוצה ללכת על בטוח ולרכוש מסך אחר וזהו, הבעיה היא שכרגע לא קיים שום מסך בטווח המחירים הזה, שמספיק טוב כמו ה-.

ה- viewsonic VX2025wm הוא מועמד די טוב מולו (מול ה-PVA לפחות), העניין הוא שהוא עולה המון בארץ יחסית למה שהוא שווה, שהוא אמור לעלות הרבה פחות מ- כי אין לו SCALING, אין לו חיבורים נוספים חוץ מחשמל, VGA,DVI, והוא מתכווננן הרבה פחות. אבל הוא דוקא עולה כ- 300 ש"ח מעליו.

כמובן שבחו"ל המחיר שלו הוא פחות מ50% מהמחיר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...