Chi Mei 22" ב2100ש"ח האם כדאי? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chi Mei 22" ב2100ש"ח האם כדאי?

1_Nike_1

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן כדאי, מאוד כדאי, אני קניתי אותו ב 2350 ש"ח והוא היה כדאי אז ב 250 ש"ח פחות עוד יותר כדאי לך, זה מסך מצויין למשתמש הביתי המצוי לצפייה בסרטים, גלישה באינטרנט ולמשחקים, הוא מסך ענק, רחב, מאוד בהיר ועם צבעים חדים וברורים, קנייה מאוד כדאית!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות את ה22 אינטש כנראה.. אבל ההתלבטות היחידה שנשארה לי זה בגלל האחריות..

מה הסיכוי שאם ישר כשאני קונה אותו אין שום פיקסל שרוף שאחרי שנה שנתיים יווצר לי כמה?

ואני מעדיף עם הוכחה ולא סתם להגיד קרוב לאפסי..

אגב שמעתי משהו שיש במסכי הCMV בעיה של אור מלמטה ולמעלה..

זה אכן מהווה הפרעה במשחקים או ווינדוס?

יש אפשרות לתלות את המסך? (להוריד את הרגלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריחת האור מלמטה ולמעלה זו תופעה לכל בעלי הפאנל הזה ולא רק ל-CMV...

מדובר כאשר האזור חשוך רואים זליגה של אור למעלה ולמטה.. זה שונה ממסך למסך אך קיים.

אצלי זה ממש מילמטרים למעלה ולמטה ואין שום סיכוי שבעולם להרגיש בזה אם לא הייתי עושה טסט.

לא בא עם הכנה לתלייה, אך יש לכל מסך LCD זרוע לתלייה\הזזה וכו'. (להוריד את הרגלית כמובן שאפשר)

כשמסך בא תקין מהמפעל הסיכוי לפקסל שרוף\תקוע הוא נמוך, אך עדיין יש כמו בכל מסך...

אם תקנה מסך אחר זה לא אומר שיהיה לך פחות סיכוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בדרך כלל אם יש 3 פיקסלים שרופים מחליפים פה ב10..

אם אני בודק ועושה הכל בחנות ורואה שאין שום פיקסל שרוף.. הבעיה שלי זה שלא יהיה 3 פיקסלים שרופים

כי אז במסך אחר הייתי מקבל החלפה ופה לא..

1.יש מצב ל3 פיקסלים שרופים פתאום.. אחרי שכשקניתי לא היה שום פיקסל שרוף..?

2.להוריד את הרגלית קשה?

3.כשמורידים לרזולוציה 1024 אז כבר רואים שהכל במסך מוזר? (אם אפשר שתבדקו לי באיזה משחק ותגידו לי אם יש הבדל גדול בינו לרזולוציה הטבעית)

כי ממה שהבנתי כשמורידים בו ל1280 זה נראה אותו הדבר אז מעניין אותי לגבי הרזולוציה 1024..

4.רואים את הרמקולים בצדדים? כי זה די מכער אם רואים ואני לא הולך להשתמש בהם.. אז רואים אותם בצדדים כזה או שלא שמים לב?

5.האם הוא משתווה באיכות שרואים בו למסכים כמו L194WT או 1970HR ?

אני כבר 95 אחוז לוקח את המסך הזה.. להחלטה אני צריך שלו.. יש מצב שמישהו שיש לו אותו יוכל להעלות פה היום או מחר..

עדיף כמה שיותר ואם אפשר במשחקים וסרטים.. זה ממש יעזור לי להחליט..

אם אפשר לענות לכל השאלות ששאלתי פה למרות שהם רבות.. כי ממש חשוב לי לא לטעות בהחלטה לקנות אותו.. (וכמבון ממש חשוב להוסיף תמונות)

וממש ממש תודה על העזרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשה להוריד את הרגלית.

כשמורידים ל-1024 ( :screwy:) לא רואים כמו ברזולוציה טבעית אבל כמו שאמרתי רואים טוב יותר ממסכים אחרים.

הL194WT היחיד שהתקרב לביצועים של CMV ההבדל היחיד שבהורדת רזולוציה רואים בו גרוע ולכן לקחתי CMV,1970HR לא בדקתי.

תמונות תקבל מחר..... אם עדיין תרצה תשלח פרטי.

אני בשעה כזו לא מזיז תתחת שלי ואם כבר אני אזיז זה יהיה לכיוון המיטה. :P

למה נראה לך שיהיה 10 פיקסלים.... ואחרי שיהיה 1 תשרוף בכוונה עוד 3000 :-X ומה עם תקנה מסך אחר ויהיה לך 2 באמצע ומעצבנים?!?

בודקים את המסך טוב ומקווים לטוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמורידים ל-1024 ( ) לא רואים כמו ברזולוציה טבעית אבל כמו שאמרתי רואים טוב יותר ממסכים אחרים.

בעיקרון אני קונה כרטיס מסך מובנה על הלוח אם לכמה חודשים.. ואז אחרי זה כרטיס DX10.. בינתיים יספיק לי כטריס מובנה ברמה של גיפורס 4

אני מתחיל לעסוק ב3dmax ומלא סדרות וטיפה משחקים.. וזה שיפור ענק לעומת מה שהיהי לי עד עכשיו הייתי עם כרטיס מסך מובנה כי נהרס הגיפורס 4 וראיתי על רבע מסך סרט ולא יכלתי לשחק בשום משחק.. אבל ב1024 במשחק יראו סביר? או ממש ממש גרוע? אם תוכל מחר אני מאוד אשמח אם תבדוק לי..

(משחקים כמו פיפא לא משהו מיוחד..)

תמונות תקבל מחר..... אם עדיין תרצה תשלח פרטי.

מצויין אחי :xyxthumbs: ממש תודה.. זה יגרום לי להחליט אם לקנות או לא.. (אני יהיה פה בערך ב7 וחצי אני כבר ידבר איתך ;))

למה נראה לך שיהיה 10 פיקסלים....

10 ברור שלא.. אבל אם יהיה 3 אני יאכל ת'לב שאני לא יכול להחליף ובמסכים אחרים כן..

אבל הסיכוי ל3 פיקסלים שרופים ממש ממש אפסי לא? כל עוד יש 2 אני עוד לא כזה התלונן כי אני ידע שגם במסכים אחרים לא היו מחליפים.. אבל מה לגבי 3?

מה לגבי הרמקולים בצדדים? רואים אותם או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר איתך?

ואם תקנה מסך אחר ויהיה לך 2 פיקסלים ויגידו לך רק בשלוש לא תאכל תלב?

אתה צריך לחשוב אם לקחת את הסיכון ולקבל את תנאי האחריות...

כולם מאותה "גברת" עם אותו סיכוי....

אני לא מבין למה לקנות מסך ולהיות עם כרטיס מובנה?!?! :kopfpatsch: לא עדיף לחכות שיהיה כסף לכרטיס מסך ואז לקנות את המסך?? ככה גם המחיר ירד עוד......

או לחילופין לקנות קודם את הכרטיס ואחר כך את המסך...... לא יודע.... מוזר. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני יודע שאני יכול להסתדר אפילו שנה עם כרטיס ברמה של גיפורס 4 בשבילי זה יהיה סבבה.. חוצמיזה שיהיה לי מה לעשות גם בלי לשחק..

ואני לא מעוניין לחכות אני קונה עכישו מחשב שלם.. ואין לי כרגע כסף לכרטיס מסך ב2000 שקל.. אני מעדיף לקנות את כל המשחב במקום לחכות..

ולא לשחק כמה חודשים יהיה לי מה לעשות במקום..

לגבי הפיקסלים אני רק אומר שברגע שיהיה 3 פיקסלים זה חבל ממש.. כי במסך אחר הייתי מקבל מסך חדש..

השאלה שלי בעיקרון היא שהסיכוי ל3 פיקסלים שרופים אם מהתחלה לא היה שום פיקסל שרוף הוא אפסי לא? (בכללי במסכים)

מקווה שמחר תוכל להביא לי ..לבדוק לי איך ברזולוציה 1024 עובדים משחקים.. ולהגיד לי אם שמים לב לרמקולים בצדדים או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך כרגע כסף לכרטיס מסך ב-2000 שקל אבל יש לך 2100 למסך.

לא עדיף לקנות כרטיס ולהנות מכל העולמות ומסך עוד שנה?? לא נכנס לך לוריד סתם נראה לי הרבה יותר הגיוני.

בכל מקרה שום דבר לא מושלם.

אם יהיה 3 תגיד ואללה שם היו מחליפים לי...

ואם תקנה חברה אחרת ותרצה להוריד רזולוציה תגיד ואללה שם זה לא היה ככה...

ואם הייתי גי'גולו הייתי יכול לקנות 2 מסכים ואם יהיה לי פיקסל לשים את השני בנתיים....

אתה צריך לשבת עם חסרונות יתרונות ולקבל החלטה, את זה אני לא יכול לעשות בשבילך.

וכמו שציינתי הסיכוי הוא נמוך במידה והמסך יצא תקין מהמפעל... הסיכוי עולה עם הזמן.

בכל מקרה ולא משנה איזה מסך... תבדוק טוב את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך כרגע כסף לכרטיס מסך ב-2000 שקל אבל יש לך 2100 למסך.

לא עדיף לקנות כרטיס ולהנות מכל העולמות ומסך עוד שנה?? לא נכנס לך לוריד סתם נראה לי הרבה יותר הגיוני

כשקונים מחשב זה חייב לבוא עם מסך כי אין לי מסך אחר לשים בו מהבית..

ואז יצא שאני יבזבז 1000 על מסך מאעפן ו2000 על כרטיס מסך ואז בעתיד לקנות את המסך ב2000 זה יוצא 5000 שקל..

במקום 4000 םא אני ידחה את זה בשנה.. ככה שבגלל זה בחרתי קודם את המסך..

לך אין שום פיקסל שרוף כרגע נכון..? כאילו במסכי הCMV אין איזה משהו מיוחד שבהם קורה שיש יותר מהר פיקסלים שרופים ממסכים אחרים..?

כמה מיליון צבעים יש במסך הזה? 16.7 או 16.2?

ולגבי המסך של שהציעו לי אני גם התלבטתי לגביו.. אבל על הCMV מלא אנשים אמרו שהוא מצויין ועל האסוס אין דעות בכלל חוץ מנתונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...