עדיין עם ה chemei 22" החלפתי מסך...עכשיו אני לא מרוצה מהצבעים שלו - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיין עם ה chemei 22" החלפתי מסך...עכשיו אני לא מרוצה מהצבעים שלו

marlboro

Recommended Posts

נראה לי צבעוני מדיי

מה שמוזר שבמסך הקודם שהיה לי (אותו סוג... שהחליפו בעלל בעיית backlight bleed) הצבעים היו יותר יפים

אשמח לעזרה או עצה ממי שמבין

תודה

אני לא מבין למה לעזעזל קנית תמסך הזה ואני יודע למה ביגלל הגודל.

עשית טעות אני הייתי מציע לך להחזיר תגיד שאתה רוצה תכסף בחזרה ואתה לא מרוצה מהמסך ותיקנה מסך אחר כמו של או של הרחב 20"

אתה ידעת שיהיו בעיות במסך הזה ובכל זאת לקחת תמסך הזה.

לדעתי עם היה לך תLG L204WT הייתה יותר מרוצה .

גודל לא שווה איכות.

גם אני בהתחלה רציתי תמסך הזה אבל כששמעתי שיש לו בעיות תצוגה כמו האורות האלו שבאות מלמעלה ומלמטה במסך שחור ובסרטים זה בעיה.

בקיצור חבל.

בכל זאת בהצלחה בכל דרך שתיבחר. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את המסך הזה בגלל ההמלצות פה בפורום

בכל אופן בכללית אני מרוצה...

הבעיה שלי כרגע שהוא צבועני מדיי, כמו שאמרתי במסך הקודם לפניח שהחלפתי הצבעים היו יותר טוב

משהו מוזר לי בו.. נראה לי שזה קשור לצבעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הכי טוב ^^^

בקשר לצבעים אי אפשר לעשות כלום ככה זה אני חושב כניראה אתה רגיל לצבעים יותר חיים ויפים שהיו לך בCRT וכמובן למסך הזה אין צבעים ברמה ביגלל שזה 16.2 מיליון צבעים. יש מסכים עם 16.7 שניראים יותר טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, אתה אמר שCRT נותן איכות צבעים(תמונה?) יותר טובה מLCD?

דהיינו, בכסף שאתה קונה LCD של חברה אלומת שם אפשר לקנות מסך CRT איכותי של חברה טובה, שיחיה יותר וייתן איכות יותר טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, אתה אמר שCRT נותן איכות צבעים(תמונה?) יותר טובה מLCD?

דהיינו, בכסף שאתה קונה LCD של חברה אלומת שם אפשר לקנות מסך CRT איכותי של חברה טובה, שיחיה יותר וייתן איכות יותר טובה?

במילה אחת לא!

זאת מכיוון שכבר אין מסכי CRT איכותיים למכירה, חבל שאתה שופט מסכי LCD לפי הזולים ביותר.

אף אחד לא אמר ש LCD מקביל ל CRT יעלה אותו דבר. מסכי LCD בעלי פאנל בהחלט מתקרבים מאוד למסכי CRT

מקצועיים וטובים בהרבה ממסכי CRT ב 700 שקל. אפילו ברפואה כבר עברו למסכי LCD מקצועיים של NEC או FUJITSU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאלתי אותך, אלא את מי שכתב את זה:

כן הכי טוב ^^^

בקשר לצבעים אי אפשר לעשות כלום ככה זה אני חושב כניראה אתה רגיל לצבעים יותר חיים ויפים שהיו לך בCRT וכמובן למסך הזה אין צבעים ברמה ביגלל שזה 16.2 מיליון צבעים. יש מסכים עם 16.7 שניראים יותר טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...