קניתי את המסך 22" המומלץ chimei, ויש לי backlight bleed... מה עושים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את המסך 22" המומלץ chimei, ויש לי backlight bleed... מה עושים

marlboro

Recommended Posts

במצב שהמסך חשוך (והאור בחדר מכובה), אני רואה שהמסך מאוד מואר ויש קטע ממש מואר בחלק העליון של המסך

שאני משחק או רואה סרט אני רואה שהחלק הזה יותר בהיר... מה עושים במצב כזה

הבנתי שזו בעיה מוכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מסך של ViewSonic שהם דיי נחשבים בLCD וגם יש הבדל בבהירות בין החלק התחתון לעליון... אם כי זה לא בולט כל כך ואני כבר לא שם לב לזה כמעט

זה נובע בעיקר בגלל המיקום של הפלורסנט שהוא ממוקם בחלק בעליון או התחתון מה שגורם להבדלים, ישנם מסכים עם שני פלורסנטים או כל מיני טכנולוגיות שונות כדי לטפל בבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די די לדבר שטויות יש היום מסכי lcd שהם הרבה יותר טובים מcrt....וטכנולוגיה של 8 שנים היא צעירה?? מי ישמע crt זה 60 שנה..

בדיוק - זה ההבדל בין צעירה עם פצעי בגרות(שחורים/לבנים - אם הם שרופים, או צבעויניים אם הם תקועים) לבין יציבה שהוכיחה את עצמה במשך חצי מאה.

אבל אין מסכי CRT למחשב שיש להם מסך רחב

וזה באסה

באמת בעיה עצובה, אני שמח שיש עוד אנשים שחושבים כמוני, שCRT פחות בעייתי מLCD.

הדוגמאות:

לי יש מסך של ViewSonic שהם דיי נחשבים בLCD וגם יש הבדל בבהירות בין החלק התחתון לעליון... אם כי זה לא בולט כל כך ואני כבר לא שם לב לזה כמעט

זה נובע בעיקר בגלל המיקום של הפלורסנט שהוא ממוקם בחלק בעליון או התחתון מה שגורם להבדלים, ישנם מסכים עם שני פלורסנטים או כל מיני טכנולוגיות שונות כדי לטפל בבעיה

זה קורה כמעט בכול מסך קרה לי גם עם ה931BF וגם עם ה1970HR.

נראה שאני לא היחיד שמתלונן על הבעיה עם המסכים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לשבת מול LCD כמו מישהו שתקעו לו מכל בתחת, כי יש להם זווית תצוגה - דבר שלא שוקלים בכלל במסכי CRT.

הבעיה עם LCD שאף פעם לא יודעים אם המסך מציג צבעים עקום, או שאתה סתם במקרה לא יושב בזווית המדוייקת שאמורים לראות ממנה ברור.

ממש לא. מסכי CRT זולים הם מטושטשים.

הוא אמר שהם זולים *יחסית*. גם מסכי LCD זולים הם לא כ"כ טובים מבחינת התצוגה. מסך CRT של חברה טובה הוא חצי מחיר מLCD זבלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי היום ב KSP, וקיבלתי מסך חדש :smile1:... בדקתי אותו שמה

ה light bleed שהיה לי במסך הקודם היה באמת בילתי נסבל... זה כמו לקנות מסך חדש ולקבל אותו עם 6 פיקסלים שרופים שגם זה יכול לקרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...