24: LG 17" - פיקסל שרוף. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

24: LG 17" - פיקסל שרוף.

Socrates

Recommended Posts

הדגם זה 1770HQ. הייתה לו איכות תמונה כזאתי טובה...

אוף!!!

ממה שהבנתי מכמה אנשים מדובר בבעיה של מסכי LCD וזה קורה אחרי תקופה גם ביקרים, כמה חבל שאי אפשר יותר לקנות איזה CRT 19" משובח בארץ. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף!

אני שונא שזה קורה, פעם קניתי מסך והגיע עם פיקסל שרוף תוך חצי שעה כבר הבאתי אותו לשם והחליפו לי במקום.

זה לא קטנוני בכלל, זה כמו שתקנה ספר עם דף חסר או קרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LCD זה דבר קיברי, שסובל מבעיות קבריות טיפוסיות לא משנה החברה. הם תמיד נראים "פריקים", כמה שהתצוגה שלהם נפלאה.

עדיף להשאר עם CRT ישן, לפחות עד שאני אקנה פלזמה. לכל היותר אפשר לקנות איזה LCD של חברה קברית הכי זול שאפשר ולא להתלונן על פיקסלים שרופים - כך לפחות לא שורפים כסף על מצווה לארון קבורה ישן(המארז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם זה 1770HQ. הייתה לו איכות תמונה כזאתי טובה...

אוף!!!

ממה שהבנתי מכמה אנשים מדובר בבעיה של מסכי LCD וזה קורה אחרי תקופה גם ביקרים, כמה חבל שאי אפשר יותר לקנות איזה CRT 19" משובח בארץ. :pissed:

LCD זה דבר קיברי, שסובל מבעיות קבריות טיפוסיות לא משנה החברה. הם תמיד נראים "פריקים", כמה שהתצוגה שלהם נפלאה.

עדיף להשאר עם CRT ישן, לפחות עד שאני אקנה פלזמה. לכל היותר אפשר לקנות איזה LCD של חברה קברית הכי זול שאפשר ולא להתלונן על פיקסלים שרופים - כך לפחות לא שורפים כסף על מצווה לארון קבורה ישן(המארז).

כולה פיקסל אחד שרוף ואתה כבר קובר תLCD ? לא הגמתה קצת ?

פיקסלים שרופים זה כבר לא מה שיהיה ליפני שנה או שנתיים היום זה דיי נדיר ולא עושים בעיות בהחלפה של מסכים כאלה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת נהנה - משחקים לא נמרחים, העכבר זז חלק(ואני מדבר בהשוואה למסכים של שטוענים שיש להם 4MS, לעיל הדגם) ולא מורחב מה שסביבו. אין חשש שעוד כמה חודשים יופיעו לי פתאום חצ'וקנים שחורים או לבנים או צבעוניים. פיקסל מת/תקוע במסך זה כמו שמישהו מגלה שיש לו איידס - אין לו מה לעשות אם זה. מסכי LCD נמצאים באוכלוסיה בעלת סיכון גבוה לקבל את ה"מחלה". צריך כנראה לחכות עד שהטכנולוגיה הזאתי תתבגר ויפסיקו לו פצעי הבגרות - לפחות עד שיגיעו מסכי פלזמה במחירים נורמאליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת נהנה - משחקים לא נמרחים, העכבר זז חלק(ואני מדבר בהשוואה למסכים של שטוענים שיש להם 4MS, לעיל הדגם) ולא מורחב מה שסביבו. אין חשש שעוד כמה חודשים יופיעו לי פתאום חצ'וקנים שחורים או לבנים או צבעוניים. פיקסל מת/תקוע במסך זה כמו שמישהו מגלה שיש לו איידס - אין לו מה לעשות אם זה. מסכי LCD נמצאים באוכלוסיה בעלת סיכון גבוה לקבל את ה"מחלה". צריך כנראה לחכות עד שהטכנולוגיה הזאתי תתבגר ויפסיקו לו פצעי הבגרות - לפחות עד שיגיעו מסכי פלזמה במחירים נורמאליים.

אני לא יתחיל אפילו לדבר על המחלות שמסכי CRT מקבלים!

אין סיכוי לקבל פיקסל מת שלא הגיע מהמפעל בשנים הראשונות אלא אם גרמת נזק פיזי למסך, פיקסלים לא קורסים סתם ככה.

או שהם מגיעים פגומים מהמפעלאו שהמסך סבל מנזק פיזי כגון חום או מכה.

צר לי לבשר לך אבל כנראה שהבעיה עם מסכי LCD היא בראש שלך ולא עם הזמן תגובה שלהם,

אני כמובן לא בא להעליב אין כאן משום הכפשה או ירידה עליך ההפך, המוח שלך פשוט זוכר את התמונות הקודמות שהוצגו על המסך

לכן נוצרת לך תחושה של מריחה למרות שבפועל המצב נגרם מהשיטה שבה מרועננים הפיקסלים

במסכיי LCD וישנם מספר טכנולוגיות באופק שאמורות לשפר מצב זה.

פלאזמה בדרך החוצה וגם היא סובלת מבעיות בייחוד בגוונים שחורים וכהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...