Dark Messiah of Might and Magic - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dark Messiah of Might and Magic - הדיון הראשי

nokobik

Recommended Posts

הדבר הזה שוקל יותר מ-7 ג'יגה, מה לעזאזל?

למישהו כבר יש התרשמות מהמשחק?

אצלי היו זמני טעינה ארוכים מאוד בדמו. הדמו של ה-MP היה זוועה מבחינתי, לאגים מטורפים, כנראה גם קשור למחשב המעפן שלי.

קישור לאתר המשחק ב-Steam

http://www.steampowered.com/v/index.php?area=game&AppId=2100&

ת'רד קודם שנפתח פה בנוגע למשחק, עם תמונות וסרטונים:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=181595.0

דרישות המערכת של המשחק:

Minimum: Athlon, Pentium® 2.4 GHz, 512MB RAM, 128MB video card, 7GB HDD Space, Windows XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection

Recommended: , Pentium® 3.0 GHz, 256mb dx9 video card, 7GB HDD Space, Windows XP, Mouse, Keyboard, Connection

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי הכישלון של גוטיק 3, אני ממתין לשמוע דעות של אנשים לפני שאני מתקרב לזה.

כנ"ל. חייב לשמוע ביקורות. זה נראה שלא קל בכלל להוציא משחק RPG באמת באמת טוב (יחסית למשחקים שיצאו עד עכשיו) בזמן האחרון..

7 GB.. אני מקווה שיהיה למשחק הרבה תוכן בצורה שתכבד את הנפח הזה. עד כה ה RPG היחיד שהכרתי במימדי נפח כזה הוא A Bard's Tale.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעיקר התוכן שמדובר עליו פה, הוא הגרפיקה של המשחק.

מה שכן, לפי המעט שהצלחתי לראות מהדמו, יש פיצ'ר נחמד שמאפשר לפתח את הדמות שאתה בוחר (Archer, Assassin, Warrior וכו') גם במולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעיקר התוכן שמדובר עליו פה, הוא הגרפיקה של המשחק.

לפי הסרטונים של GS, הגרפיקה לא נראית משהו מיוחד, אבל שוב, תלוי באיזה הגדרות הם השתמשו..

יש פיצ'ר נחמד שמאפשר לפתח את הדמות שאתה בוחר (Archer, Assassin, Warrior וכו') גם במולטי.

לא נראה לי ...

לפי מה שקראתי, בדמות שאתה תשחק יהיה לך את כל האפשרויות של קוסם, וכו'...אתה הכל מכל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב שהם לקחו את המנוע של מ HL2 אם כך אז המשחק לא אמור להיות כבד כי המנוע של HL2 היה מדהים וממש לא כבד.

תהפכו את התרד לסטיקי ולרשמי של המשחק שאנשיים יפרסמו וחוות דעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב שהם לקחו את המנוע של VALVE מ HL2 אם כך אז המשחק לא אמור להיות כבד כי המנוע של HL2 היה מדהים וממש לא כבד.

צודק! המשחק מופיע לי ב-steam לרכישה במבצע למשתמשי steam .

אני שיחקתי בדמו שלו ויש לו גרפיקה מצויינת! hl2 + , בנוסף המנוע סורס תמיד היה קל יותר מכל המפלצות שיש היום בחוץ, כמו כן הדמו היה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הסרטונים של GS, הגרפיקה לא נראית משהו מיוחד, אבל שוב, תלוי באיזה הגדרות הם השתמשו..

לא נראה לי ...

לפי מה שקראתי, בדמות שאתה תשחק יהיה לך את כל האפשרויות של קוסם, וכו'...אתה הכל מכל :)

אם כבר Gamespot

There are five multiplayer classes in Dark Messiah, each of which is highly specialized. The fighter is the frontline warrior, the assassin is the fast and nimble striker, the priestess is the healer, the archer is the sniper, and the mage is the heavy spellcaster.

You'll be able to upgrade your skills throughout an online campaign

נלקח מהלינק הבא:

http://www.gamespot.com/pc/action/darkmessiahofmightmagic/news.html?sid=6158678

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.המשחק מחולק לשלבים אז העלילה לינארית

2. המשחק שולט חזק O_O דמו אדיר

3.הוצאה של PROYCON היא גרועה מאוד...

4.מי שציטט מכתבה הם מדברים על סוג המשחק CONQUEST שיהיה באונליין שזה בעצם סדרת שלבים וקרבות בכל שלב והקבוצה המנצחת מתקרב עוד ועוד לטריטורית הבית של היריב עד שהאי מנצחת

7.5 גיגה בשם אלוהים X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...