G84 ו G86 - כרטיסי DX10 להמונים: - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G84 ו G86 - כרטיסי DX10 להמונים:

T-Flash

Recommended Posts

כבר לא מעט זמן אנו עדים לדיבורים ורעש גדול בעקבות המידע על יציאת של כרטיסי הדור הבא (שיביאו את התמיכה ב API החדש, ה DX10), ועל ה DX10 בכלל.

רוב הציבור היום מייחס למעבר ל API חדש יותר מדי צומת לב, וחושבים שהשדרוג היום לא משתלם בגלל יציאתם הקרובה של כרטיסי הדור הבא.

עד היום היינו מודעים ל-2 ליבות גראפיות מהדור הבא מהחברות המבילות - ATI ו Nvidia, שהם R600 וה G80 בהתאמה. אלו הן ספינות הדגל של שני החברות, כלומר הטוב ביותר שיש לשני החברות להציע. אך גם המחיר של שני ליבות אלה יהיה גבוה, מה שלא יאפשר להמונים לקנות את הכרטיסים המבוססים ליבות האלו.

היום באתר VR-Zone הופיע מידע אודות הליבות בטווח ה Mid-End, אלו הן ליבות הביינים של , ה G86 וה G84.

שני הליבות הללו יהוו פיתרון לשוק הביניים, וישאו איתם את בשורת ה DX10.

סביר להניח כי ליבת ה G86 תהיה מיועדת לכרטיסים החזקים יותר, כמו ה 8600GT או ה8800GS, וליבת ה G84 תהווה בסיס לכרטיסים זולים יותר.

אין כל מידע על הנתונים הטכניים של שני הליבות, חוץ מהשערה מבוססת על טכנולוגית תהליך הייצור, שהיא אמורה להיות או 80nm או 65nm.

תאריך היציאה המשוער הוא הרבעון הראישון של שנת 2007.

עכשיו נשאר רק לחכות לתגובה בקשר לתכנונים של ATi, נקווה ששני החברות לא יפלו רחוק אחת מהשניה, ושימשיכו את התחרות ביניהם - כי אנחנו רק מרוויחים מזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, אז לא שווה לקנות 7900GS?

עכשיו כשרואים כרטיסי DX10 לא יקרים באופק, זה נותן עוד קצת לחשוב.

1. האם התמיכה ב DX10 חשובה לך? הרי כמות המשחקים שישתמשו ב DX10 לא תהיה גדולה, ורוב המשחקים ימשיכו להבנות על DX9.

2. האם יש לך זמן לחכות?

אישית, אם הייתי קונה מחשב בתקופה הזאת, כן הייתי לוקח 7900GS היום ולא הייתי מחכה לכרטיסי DX10.

הייתי משחק עם ההגדרות הגראפיות הבניוניות עם הכרטיס הזה, אבל אני קניתי אותו היום ולא בעוד חצי שנה.

כל אחד והשיקול שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בינתים נהנה מהשילוב החדש שלי של הPS2 והPC שמתחיל ליזדקן

ככה שעד שאני יקנה מחשב חדש הDX10 יהיה נפוץ מאוד בשוק מאוד יכול להיות שיהיו ארד דיסקים מבוססי כרטיסי זיכרון בילבד

ובמחיר טוב

יהיו כרטיסי זיכרון

ומחירי הLCD הטובים ירדו משמעותית

אבל נחמד לישמוע שהשוק מיתפתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בינתים נהנה מהשילוב החדש שלי של הPS2 והPC שמתחיל ליזדקן

ככה שעד שאני יקנה מחשב חדש הDX10 יהיה נפוץ מאוד בשוק מאוד יכול להיות שיהיו ארד דיסקים מבוססי כרטיסי בילבד

ובמחיר טוב

יהיו כרטיסי זיכרון

ומחירי הLCD הטובים ירדו משמעותית

אבל נחמד לישמוע שהשוק מיתפתח

אתה לא במקרה פאנבוי של שצריך להיות לו איזה גיימקיוב? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...