עזרה בהתאמת לוח אם למעבד e6400 חדש - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהתאמת לוח אם למעבד e6400 חדש

haimon_v

Recommended Posts

יש לי אופציה לבחור בין לוחות האם הבאים - על מה הייתם ממליצים והאם שווה להשקיע מחיר כמעט כפול על ה 975 החדש

המחשב מיועד למשחקים כבדים אינטרנט והורדות

1. D975XBXLKR

2. DQ965GFEKR

3. DG965WHMKR

4. DG965OTMKR

כל המעבדים הם של והם תואמים למעבד הקונרו תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אופציה לבחור בין לוחות האם הבאים - על מה הייתם ממליצים והאם שווה להשקיע מחיר כמעט כפול על ה 975 החדש

המחשב מיועד למשחקים כבדים אינטרנט והורדות

1. D975XBXLKR

2. DQ965GFEKR

3. DG965WHMKR

4. DG965OTMKR

כל המעבדים הם של אינטל והם תואמים למעבד הקונרו תודה רבה

א. עם איזה זיכרון?

ב. מתוכנן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. עם איזה זיכרון?

ב. מתוכנן ?

למה לוחות של אינטל?

בגלל זה שאלתי אותו עם הוא מתכנן , כי אם כן אז שישכח מלוחות (צ'יפסטים מצויינים אבל לוחות גרועים , כן , גם הBAD AXE ) שלא מאפשרים את זה , מאוד מאוד שמרנית בנושא (זה הוקל קצת אחרי יציאת הCORE 2 , אבל עדיין מאוד שמרנית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

אני יודע שהלוחות של אינטל לא מוצלחים מבחינת O.C אבל אני לט ממש מתכנן לעשות וגם לא מבין בזה - אין לי ניסיון בתחום

לוחות של אינטל כי יש לי חבר שמביא לי מחול ויש לו מחירי רצפה על מעבדים ולוחות שלהם - מהמבחר שציינתי

אין לי כרגע כסף להשקיע בזכרונות יקרים ומהירים - אז חשבתי ללכת על משהו פשוט - בסגנון של גיגה או גיגה וחצי במהירות 533 או 677

הייתי שמח לשמוע מה אתם ממליצים וכן מה דעתכם על הלוחות הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במחיר רצפה של Bad Axe 975X אפשר להשיג 965P-S3

עדיף משמעותית לדעתי

yeap , הS3 ייתן לך יותר ושווה יותר את המחיר שלו , ככה שאתה מקבל יותר באותו כסף , חוץ מזה , גם על קרור ומתחי סטוק אפשר להרוויח מהמעבד שלך 200-300 מגה נוספים , אז תשקול בכל זאת , ושוב אני אומר , צ'יפסטים מצויינים ומעבדים חייתיים , אבל הלוחות שלהם פשוט לא שווים את זה , אלה עם כן אתה מתכנן שימוש משרדי בלבד , קח את הS3 וגמרנו , לא תתחרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...