מחפש המלצה לכרטיס שיחזיק 2407WFP - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לכרטיס שיחזיק 2407WFP

megahertz8

Recommended Posts

אני כנראה מחליף מסך בקרוב (LG F900B) וחייב להחליף את כרטיס המסך המיושן (G-Force FX5600) בשביל שהוא יוכל להפעיל את המסך.

אני בקושי בקושי משחק, אבל רואה הרבה סרטים ובעיקר גולש באינטרנט.

ולכן אני לא רוצה להשקיע יותר מדי, אבל שעדיין יראו סרטים טוב.

אני אשמח לכרטיס שיוכל לנצל את אופציות הHD של הטלוויזיה, ולכן אני פתוח להצעות.

אני מקווה שלא אצטרך להחליף לוח (כרגע יש לי D865GBF) כי זה רק יקפיץ את העלויות, אבל הוא תומך רק בAGP מה שיכול ליצור בעיות בהחלפת הכרטיס.

בנוסף אני שוקל לקנות מסך זהה למחשב הישן (יותר), ורציתי לדעת אם הכרטיס הנוכחי יוכל להפעיל את המסך החדש לצורכי גלישה באינטרנט וצפייה בתמונות בלבד (המחשב של ההורים).

כל דעה תעזור, תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי אותך בכלל !! אתה קונה מסך ב- 5,200 ש"ח ומדבר איתי על אי קפיצה בעלויות ??

פחות מ- X1900XT אין לך בכלל מה לדבר עבור להתחיל לנצל את היכולות של המסך הזה.

וכדאי להשכין אותו לבטח במערכת קונרו יפה ומפנקת.

בקיצר, לא מחברים מסך של 5 אלף למערכת של אלף שקל. זה פשוט חטא כנגד האנושות !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, את זה לא כתבתי.

אבל אני קונה את המסך כדי שישמש כמסך מחשב וכטלוויזיה ביחד בגלל מגבלה במקום.

הייתי הולך על מסך זול יותר אבל מבין אלה שיכולים להתחבר גם לכבלים הוא נותן את התמורה הטובה ביותר לכסף.

(ואני לא רוצה של 20" כי זה קטן מדי)

רכישת המסך היא כמעט בגדר חובה, וחוץ ממנה אני מעוניין לצמצם את העלויות למינימום.

אגב, המחשב הוא לא של אלף שקלים, הוא עלה כ8 אלפים, אבל זה היה לפני בערך 3 שנים ככה שאני מבין את ההערה אבל אלה הנסיבות בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד המעבד שלך מספיק מהיר בשביל לפרוס תוכן HD, גם הכרטיס הנוכחי שלך יעשה את העבודה.

אין צורך להחליף.

כרגע יש לי 4 עם 2.8 וHT, אבל הוא ישן (כמו כל המחשב).

זה מספיק?

אגב, כרגע גם אין לי תוכן HD ככה שזה לא קריטי, אבל אולי עד שיהיה לי אני כבר אשדרג את המחשב.

תגיד (בתור מישהו עם מסך מהסדרה), איך אפשר לחבר אליו שידורי HD מהכבלים (HOT)/נגן מתאים(BD)? הרי אין לו כניסת .

סבבה אחי, ממש לא מנסה לרדת עליך :hi:

אבל זה עדיין חטא נגד האנושות ;)

אתה קונה אותו בארץ?

מצטער על החטא, אני אשדרג את המחשב כשיהיה כסף וצורך (בשביל גלישה באינטרנט וסרטים הוא מספיק לי בנתיים). :)

בקשר למקום הקנייה אני עדיין לא בטוח, יכול להיות שפה ואם לא אז בניו יורק.

השאלה היא מה יקרה עם האחריות במידה ואני קונה בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנטיום 4 3.0

כרטיס מסך 9700PRO

קיבלתי אתמול את המסך

עובד מצוין בכל הרזולוציות

הכרטיס מסך "מחזיק"

ניתן לראות ולשחק ברזולוציות נמוכות יותר ללא הפרעה של מריחות וכו'

מה שכן ברזולוציות נמוכות כל עיגול הופך לביצה שוכבת אבל זה לא ממש מפריע

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי 4 עם 2.8 וHT, אבל הוא ישן (כמו כל המחשב).

זה מספיק?

אגב, כרגע גם אין לי תוכן HD ככה שזה לא קריטי, אבל אולי עד שיהיה לי אני כבר אשדרג את המחשב.

תגיד (בתור מישהו עם מסך מהסדרה), איך אפשר לחבר אליו שידורי HD מהכבלים (HOT)/נגן מתאים(BD)? הרי אין לו כניסת .

פנטיום 4 2.8 זה מעט גבולי. תוכן 1080i או 1080p עלול לקרטע מעט. אולי.

קצת יעזור.

בכלאופן, המסך תומך ב-HDCP. ברגע שיש לך כרטיס מסך תומך ב-HDCP עם יציאת DVI תוכל להציג תוכן HD מוגן.

תוכל גם להשתמש בממיר פשוט מ- ל-DVI. גם אמור לעבוד למיטב ידיעתי.

לי בכל מקרה אין כבלים/טלוויזיה/לוויין/כל חרטא אחר בבית. חרא של תוכן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אוקיי תודה.

אבל אם ארצה לחבר את המסך אל הכבלים דרך איזה חיבור אני אמור לעשות זאת?

ואני די בטוח שהכרטיס שלי לא תומך בHDCP..מה אפשר לעשות?

ועוד משהו, DVI תומך באופן מלא בHD? אז מה היתרון של HDMI? האודיו?

עוד שאלה אחרונה:

אם אני רוצה לשדרג, שווה כבר להחליף ללוח עם תמיכה בPCIe כדי לקנות כרטיס מתקדם יותר נכון? בכמה זה יקפיץ את העלויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה יקרה עם האחריות במידה ואני קונה בחו"ל.

אני לא יודע מה המדיניות של רענן ביבר, מנכ"ל ישראל. צריך לבדוק האם הם מכבדים מוצרים שיובאו באופן אישי. אני חושש שכמו שאר היבואנים בארץ, הוא לא (זה קשור במדיניות חברה, ולאו דווקא ביבואן עצמו).

ועוד משהו, DVI תומך באופן מלא בHD? אז מה היתרון של HDMI? האודיו?

HDMI זו לא שאלה של יתרון, זה פשוט תקן חדש שמנסה להתמודד עם אתגר ריבוי הכבלים. אני בטוח שמבחינת איכויות כולנו "נסתפק" ב-DVI. עד היום יש בפורומים ויכוח עם אנשים שנשבעים שהם לא מרגישים בהבדל בין VGA ל- DVI. נו טוב.

אם אני רוצה לשדרג, שווה כבר להחליף ללוח עם תמיכה בPCIe כדי לקנות כרטיס מתקדם יותר נכון? בכמה זה יקפיץ את העלויות?

בהנחה ותישאר עם אותו מעבד ואותו , והעלות של הכרטיס כבר מחושבת, אז העלות היחידה שמתווספת היא של לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סבבה אני אברר בקשר לאחריות, למרות שאני מבין שאין למה לצפות.

2. אז אפשר לשדר HD על גבי DVI בלי שום ירידה באיכות? ואת האודיו פשוט לשדר ישירות למערכת או לכרטיס הקול?

3. צודק, אבל לוחות אם חדשים יתמכו במעבד המיושן? (וגם במעבד חדש, נגיד קונרו - למקרה שעוד שנה אני ארצה לשדרג?)

בנוסף, אני לא יודע מה העלות של ככה שהתעניינתי אם זה יעלה את המחיר בעוד הרבה (אני מניח שזה באיזור האלפייה).

אם אני מחליף ללוח עם תמיכה בPCIe אז מן הסתם זה פותח לי אופצייה לכרטיס יותר מתקדם, שמן הסתם יעלה יותר, כך שזה יגביר את העלות בעוד כסף.

4. אני לא חושב שהכרטיס בכלל תומך בHD, ובטח שלא בHDCP, כך שזה אומר שלא אוכל לשדר תכנים באיכות גבוה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אז אפשר לשדר HD על גבי DVI בלי שום ירידה באיכות? ואת האודיו פשוט לשדר ישירות למערכת או לכרטיס הקול?

4. אני לא חושב שהכרטיס בכלל תומך בHD, ובטח שלא בHDCP, כך שזה אומר שלא אוכל לשדר תכנים באיכות גבוה?

לגבי ה- HD אני חושב שזו שאלה של הכרטיס מסך והתמיכה שלו. יציאת DVI לכשעצמה תומכת בשידור עצמו. בכל מקרה, עדיף שתמתין לתשובה מוסמכת יותר.

לגבי האודיו, אכן כן.

3. צודק, אבל לוחות אם חדשים יתמכו במעבד המיושן? (וגם במעבד חדש, נגיד קונרו - למקרה שעוד שנה אני ארצה לשדרג?)

בנוסף, אני לא יודע מה העלות של ככה שהתעניינתי אם זה יעלה את המחיר בעוד הרבה (אני מניח שזה באיזור האלפייה).

אם אני מחליף ללוח עם תמיכה בPCIe אז מן הסתם זה פותח לי אופצייה לכרטיס יותר מתקדם, שמן הסתם יעלה יותר, כך שזה יגביר את העלות בעוד כסף.

לא כל עם תושבת LGA775 תומך בקונרו. לוחות לקונרו מטבע הדברים צצים עכשיו במהירות, והאמת זאת שאלה טובה להפנות לפורום לוחות אם - האם צפויה ירידה במחיר או צפויות אופציות זולות יותר מלוחות האם הקיימים כיום, שמסתובבים סביב ה- 1,200-1,400 ש"ח?

אהה, על זה אני מדבר אחי. אם הצלחת לחסוך לכזה מסך פצצה, אז שווה לפתוח חיסכון נוסף ובעוד כמה חודשים לעלות כיתה עם המחשב.

אם אתה באמת רוצה ליהנות מהמשחקים החדשים על מסך כזה ואם אתה משקיע המון בוידיאו ואולי עריכה, אז שווה לשדרג. אם המחשב הוא רק לאינטרנט וכאלה, ואתה באמת רק מחבר אותו למסך הזה כדי לחסוך מקום, אז תמתין, חבל להוציא כסף סתם. מסתבר מהתשובות פה שלשימושים האלה המחשב שלך יחזיק את המסך...

מספר כרטיסי המסך שתומכים ב-DHCP, ניתן לספור אותם על יד אחת.

חזק, נמסיס. DHCP - השטן באמת נמצא בפרטים הקטנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...