Titan Quest - עוד מעט זה מגיע [הדיון הרשמי] - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Titan Quest - עוד מעט זה מגיע [הדיון הרשמי]

LazyBoy

Recommended Posts

עכשיו זה רשמי, Quest הועבר בשני לחודש ליצור המוני.

המשחק אמור להיות סטייל דיאבלו ויכלול מצב משחק COOP בנוסף למשחק לשחקן יחיד.

This highly anticipated action Role-Playing Game (RPG) will take Windows gamers on a transcontinental journey through the treacherous and exotic lands of Greece, Egypt and Asia, blending an immersive storyline with fast-moving combat and lush, cinematic gameplay for the ultimate RPG experience.

הדמו כבר זמין להורדה:

http://www.gamershell.com/download_13703.shtml

Recommended System Requirements

* XP

* 3.0 Ghz IV or equivalent

* 1 GB RAM

* 500MB or more free hard drive space

* 128 MB NVIDIA 6800 series or ATI X800 series or equivalent

* DirectX® 9.0c compatible

* 8x or faster CD-ROM/DVD drive

* Kyboard, Mouse

Can't install the demo even though you have enough hard drive space? This sometimes occurs on partition hard drives.

* Solution:

* Run regedit, navigate to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion and change ProgramFilesDir to C:\Program Files. Create that folder on your C: Drive and run the Quest demo again and this should fix the problem. You can change the Reg key back to what it was before.

Having issues with all text being gone and replaced with "SimpleStringTag not Found"?

* Solution:

* This may occur if you are installing the game on a Windows OS that is not in English. To fix this, enter the Quest\Settings folder and open the defaults.txt file. Once there, add or edit the line to read "language = English" to the bottom of the file. Also, in My Documents\My Games\Titan Quest Demo\Settings edit the options.txt file with the same line "language = English" and save this as well. This should make the text appear in English and then you can manually change the language when you are in the game.

הרגע התחלתי להוריד את הדמו, רשמים בקרוב :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בדמו ודי היתאכזבתי ציפיתי ליותר

יותר מאיזה בחינה? הדמו מוגבל מאוד בכוונה. (למשל אפשר להגיע רק לדרגה 6 ויש רק שני SKILLS שאפשר לבחור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אלה הדרישות המומלצות, לא המינימום.

שיחקתי חצי שעה ואהבתי.

עדיין לא מצאתי איך אפשר לשנות את הזוית (אפשרי?) והפונט טיפה מעצבן + אבל המשחק עצמו מגניב!

יש המון שינויים קטנים שאוהבי דיאבלו ישמחו לראות.

לדוגמא כאשר אתה מצביע על חפץ בתיק שלך נפתח חלון קטן שמשווה את החפץ לזה שכרגע נמצא על הדמות.

עוד דבר זה שאם אתה פותח town portal אז אתה יכול לבחור לאיזה עיר לעבור ולא רק לקרובה ביותר. (ממש כמו שימוש בway point)

כרגע אני מתמקד בקשתות + קסמי אדמה מה שמוסיף אש לחיצים שלי. :smile1:

אחד מהאפקטים שאהבתי זה שאם אתה עובר בשדה אז הצמחים זזים כאשר אתה דורך עליהם.

עריכה:

טוב, סיימתי את הדמו.

יש כמה דברים שמציקים אבל הם בטח יסדרו אותם בפאץ. (כמו למשל שהערך של חפצים מופיע רק במסך של סוחרים אז קשה לדעת מה לשמור ומה לזרוק)

בסך הכל התרשמתי מאוד.

אין זמני/מסכי טעינה, והמשחק עובד חלק אפילו אצלי. (6600GT)

עריכה 2:

LOL, קבלו:

The members of the development team told us of stories where bodies would hurl through the air and land in the branches of trees, or go splat against the face of a mountain, only to slide slowly down. You can also use the physics engine to knock opponents off edges and cliffs, which will quickly become something of a sport, we're told.

מישהו הצליח לגלות האם המפה במשחק מולטי תהיה רנדומלית או אותה מפה כמו בשחקן יחיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מדהיייייםםםםם

נראה לי בשבילו אני הולך לשדרג תמחשב שלי

דיאבלו היה החוויה הכי גדולה שעברתי במשחקי מחשב,זה היה משחק מושלם,ואני מקווה שזה ירוש את מקומו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שלא רואה תוכן כתב בכלל בכלל?

כל המשחק הוא ככה כמו שלמטה

כנ"ל הנשקים כנ"ל הכל

אני לא יכול לקרוא מה כל סקיל נותן מה מוריד שום דבר....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אולי תקרא את הציטוט המודגש בהודעה הראשונה בדיון הזה? :s07:

parker, על מה אתה מדבר? אצלי לא נתקלתי בשום בעיה כזו.

יש מצב שיש לך OC לכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח

הכי מצחיק זה שמצאתי את זה אחרי חיפושים בפורום אחר אחרי שזה היה מתחת לאף שלי פפפפ

שטויות

תודה בכל מקרה :-*

טוב-סיימתי את הדמו

משחק גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...