האם יש דרך לבדוק את המיני איי פוד אם הוא תקין? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש דרך לבדוק את המיני איי פוד אם הוא תקין?

lir@n

Recommended Posts

שלום כולם!

אני כנראה הולך לקנות מיני איי פוד יד שניה בהזדמנות, אני מעוניין לבדוק אותו בעצמי לראות שאין לו פאקים

יש דרך לעשות זאת דרך המחשב?

אם יש אני אשמח לדעת

ובאופן כללי מה לחפש או לבדוק לפני שקונים...

בתודה מראש, לירן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב אתה צריך להבין זה נגן ! אין פה מה לבדוק!

זה מנגן אז זה עובד ! הדבר היחידי ששיכול ליהיות בעיה זה הבטריות ! אבל תשאל את הבחור כמה זמן הוא מחזיק את המוצר ואז תקנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו הארד דיסק, השאלה אם אפשר להריץ לו באנצ' או משהו

בכל מקרה נראה לי שאמורה להיות דרך כלשהי אני פשוט לא הכי מתמצא באיי פודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה עד כמה שאני יודע אין תוכנה לבדיקת אייפוד, אבל מתקלות ששמעתי עליהם אני יכול להגיד לך מה לבדוק...

בדוק שהנגן מנגן שירים כמו שצריך, בלי קפיצות מהירות של שירים ותבדוק אותו עם כמובן

בדוק שהמחשב שלך מזהה אותו כמו שצריך או שהוא מזוהה במחשב של מי שמוכר לך אותו ושעל המסך מתקבלת הודעת טעינה ובה כתוב DO NOT DISCONNECT

בדוק שאפשר להעביר אליו שירים בצורה ישירה דרך הITUNES

לגבי הסוללה זה כבר תלוי גם איך השתמשו בה, אם לא טענו אותה יותר מידי, אם טענו אותה כשהיא התרוקנה לגמרי, שהנגן לא עמד הרבה זמן במקום חם וסגור (כמו בתוך מכונית כשחם בחוץ)

אלה הדברים שעולים לי בינתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ למלות את האייפוד בכל נפחו ואז להעתיק בחזרה את הנתונים למחשב (אם זה אפשרי בכלל הבנתי שבIPOD זה לא ניתן)

או לחילופין לרוקן את האייפוד לגמרי ואז למלות אותו וזאת ע"מ לבדוק שהדיסק קשיח תקין וללא סקטורים פגומים (Bad Sectors)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאייפוד יש מצב טכנאי Diagnostic Mode.

יש שם בדיקות תקינות כמו תקינות HDD, בדיקת , וכו' - ממש בדיקה מקיפה שבודקת פשוט הכל.

הרבה מאוד אנשים לא מכירים את הטריק הזה, אז אני אפרסם אותו כאן.

קודם כל, עשו Reboot למכשיר ה שלכם. עשו זאת ע"י לחיצה על לחצן ה Menu ועל לחצן ה Play ביחד - לחיצה ממושכת בלי לעזוב למשך כ 5 שניות עד שהמכשיר מתכבה ומופעל מחדש.

מייד כאשר אתם רואים את הלוגו של , לחצו ביחד על המקשים Back + Select + Next עד שהתפריט מופיע בפניכם.

בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ אהמ...

בשביל להיכנס לDiagnostic Mode באייפוד של 4 גיגה + (ברוב בהדורות) צריך ללחוץ רק על Back & Select.

בשביל לעשות ריסטרט לאייפוד ב-4 גיגה פלוס צריך ללחוץ על Menu+Select.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...