Core 2 Duo Conroe and merom - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Core 2 Duo Conroe and merom

lmlm

Recommended Posts

Intel's first generation desktop processor, Conroe, will carry the moniker 2 Duo, suplementing the 65nm Netburst Presler micro-architecture. Notebook processors, earlier dubbed Merom, will also carry the 2 Duo moniker even though the processors are very different than the desktop 2 Duo chips. The highest end desktop processors, previously named Edition, will be labeled as Core 2 opposed to the mainstream Core 2 Duo.
Core 2 will actually become the first Conroe processor to launch, followed immediately by Core 2 Duo E6700
Intel's most recent forward outlook confirms Conroe will ship in July, 2006 followed shortly by Merom in August 2006.

sorry -cant translate no hebrew in my computer right now :-\

:xyxthumbs:

Link http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=2170

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא אדע מה לעשות כשיצאו המעבדים החדשים. אני ממש אבל ממש צריך לקנות מחשב בקרוב (עד אוקטובר מקסימום). מצד אחד המעבדים החדשים של אינטל יהיו מאוד טובים והם קורצים מאוד, אבל המחיר שלהם יהיה בשמים ועד אוקטובר הם לא יספיקו להוריד מחירים כל כך (עם בכלל). ומצד שני אני איש מאז שאני זוכר את עצמי והמעבדים הנוכחיים בטח ירדו משמעותית במחיר (אני מקווה שזה ישפיע גם על המחיר של AMD). אז אני לא יודע מה לעשות.

אוף זה פשוט לא פייר. אני גם לא סגור על האם אני צריך בכלל כפול ליבה או לא. אני בינתיים סטודנט אז אני לא משחק יותר מדי, בעיקר אני מוריד דברים מהאינטרנט, עובד עם VS2005 ואקליפס (האמת שאני מתכנת multi-threaded). בעיקרון אני מניח שאני לא אראה שיפור משמעותי בביצועים כיוון שמספר החוטים שמבצעים עבודה חישובית בו זמנית הם לא גדולים לשימושים שלי.

בקיצור, מישהו מכיר איזה אתר שמשווה את המעבדים חדי הליבה החדשים של אינטל מול או P4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת שהמחירים יהיו בשמיים

עד אוקטובר יהיה לך במחירים נורא אטרקטיביים...

איזה אוקטובר, עד אז?? פחחח , אני אקנה את זה מקסימום חודש אחרי שזה יוצא , ללקנות חודשיים לפני

הגיוס זה לא חכם , לא יהיה לי זמן להנות ממנו :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרובעי הליבה של יוצאים ב 2008 :jump: :jump:

עד אז אני יחזיק יופי יופי עם המחשב שיש לי (בתוספת 78GS שמגיע בעוד איזה חודש חודשיים וכמובן דיסק של 300גיגה)

המרובעים של יוצאים בסוף 2007 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא אדע מה לעשות כשיצאו המעבדים החדשים. אני ממש אבל ממש צריך לקנות מחשב בקרוב (עד אוקטובר מקסימום). מצד אחד המעבדים החדשים של אינטל יהיו מאוד טובים והם קורצים מאוד, אבל המחיר שלהם יהיה בשמים ועד אוקטובר הם לא יספיקו להוריד מחירים כל כך (עם בכלל). ומצד שני אני איש מאז שאני זוכר את עצמי והמעבדים הנוכחיים בטח ירדו משמעותית במחיר (אני מקווה שזה ישפיע גם על המחיר של AMD). אז אני לא יודע מה לעשות.

אוף זה פשוט לא פייר. אני גם לא סגור על האם אני צריך בכלל כפול ליבה או לא. אני בינתיים סטודנט אז אני לא משחק יותר מדי, בעיקר אני מוריד דברים מהאינטרנט, עובד עם VS2005 ואקליפס (האמת שאני מתכנת multi-threaded). בעיקרון אני מניח שאני לא אראה שיפור משמעותי בביצועים כיוון שמספר החוטים שמבצעים עבודה חישובית בו זמנית הם לא גדולים לשימושים שלי.

בקיצור, מישהו מכיר איזה אתר שמשווה את המעבדים חדי הליבה החדשים של אינטל מול או P4?

פרה פרה, תחכה ליציאת מעבדי שקע AM2, תקרא את הסקירות, תראה את המחירים, אחרי זה תשקול שוב את המצב.

עד חודש 10 יעברו הרבה מים בירדן (כל אני מקווה) ותוכל לקבל החלטה מבוססת על עובדות.

עלפי התיאור שלך אתה ממש לא צריך כפול ליבה, אבל כפול ליבה זה דבר נחמד גם אם לא ממש צריכים אותו, אפשר

לעשות שני דברים בו זמנית, גם להפעיל יישום מסוים (אפילו כבד) ובו זמנית ברקע להריץ בדיקת ווירוסים/טפילים

(בתנאי יש מספיק ואין צוואר בקבוק על הכונן הקשיח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אכן

ועם המחירים של היום כפולי הליבה נהפכו למעבדים ממש משתלמים

אגב אם כבר הזכרת ...

יש דיסקים שהזרועות שלהם מסוגלות לנוע בצורה עצמאית?

יענו כל זרוע תהיה ממוקמת במקום אחר בפלטה שונה

רק ה SCSI יכולים לעשות את זה לא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...