מסך LCD של Samsung מהבהב במקום להיכבות בכיבוי האוטומטי של Windows. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD של Samsung מהבהב במקום להיכבות בכיבוי האוטומטי של Windows.

George

Recommended Posts

שלום לכולם

השבוע קניתי מחשב עם מסך LCD שטוח מתוצרת מודל 740B.

כעיקרון אני מרוצה ממנו,ואיכות התצוגה ממש מעולה, אבל בעיה אחת מפריעה לי ואפילו קצת מדאיגה אותי:

לפי הגדרות צריכת החשמל של , המסך אמור להיכבות אחרי עשרים דקות ללא פעילות . בפועל, במקום להיכבות, עם חלוף אותן 20 דקות הוא מתחיל להבהב: נכבה לכמה שניות, ואז פתאום יש הבזק של איזה חצי שנייה כאילו המסך נדלק, ומייד שוב נכבה לכמה שניות וחוזר חלילה.

מישהו מכיר את הבעיה הזאת? היא מדאיגה אותי כי אם זה באמת כמו שזה נראה (המסך נדלק-נכבה כל כמה שניות) אז לפחות מהמסכים שהכרתי, זאת דרך אפקטיבית להרוס אותו מהר מאד.

חשוב לי להוסיף שהורדתי והתקנתי את הגירסה המעודכנת ביותר של הדרייבר למסך הזה, ישירות מאתר (גירסה 1.0).

מה כדאי לעשות? האם עדיף פשוט לכבות את המסך ידנית (בלחיצה על הכפתור)? להשאיר דלוק, גם כשבמשך שעות ארוכות אני לא זקוק לו שיפעל? מה שומר על המסך יותר? (הוא עלה לי לא מעט כסף, כך שאני מעוניין לשמור עליו)

בתודה מראש,

ג'ורג'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אם כיבוי ידני לא מקלקל, אני אכבה ידנית.

אצלי הוא מכוון ל- 9 דקות - הפעלה של שומר מסך.

ו- 25 דקות כיבוי של המסך.

בפועל אני מכבה אותו ידנית בכל פעם שאני עוזב אותו ליותר משעה...

כן, שומר המסך אצלי מכוון לפעול אחרי עשר דקות. הכיבוי האוטומטי היה נותן לי סוג של ביטחון - במצב הנוכחי אני לא אסתכן להגדיר אותו לפעול, וזה אומר שאם שכחתי לכבות ידנית הוא יכול להישאר דלוק במשך שעות.

נראה אם מישהו כאן מכיר ואולי יעזור לי לפתור. השלב הבא הוא לדבר עם החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...