AMD תוכל להתחיל בבניה של FAB39/40 כבר בשנת 2007. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD תוכל להתחיל בבניה של FAB39/40 כבר בשנת 2007.

T-Flash

Recommended Posts

שלום ;):hi::yelclap:

בעיר הגרמנית דרזדן כבר נבנו 2 מפעלי יצור, FAB30 ו FAB36, שייצרו כנראה בליטוגרפיה של 65NM מפיסות סיליקון בקוטר של 300 מ'מ.

AMD לא מוציאה את האפשרות לבנות עוד מפעל יצור בעיר דרזדן, כי לפי יש שם כוח עבודה טוב, ותנאים טובים.

האתר The Inquirer הודיע כי ההחלטה על הבניה של המפעל החדש תיערך כבר בקיץ השנה, אם ההחלטה תהיה חיובית - הבניה

תתחיל כבר בסתיו השנה, ויתחילו לשווק את המעבדים שייצרו במפעל כבר בשנת 2010.

לפי זמן הסיום של הבניה ותחילת השיווק אפשר להבין שהמעבדים ייוצרו מפיסת סיליקון בקוטר 450מ'מ בליטוגרפיה של 45 או 32 ננומטר...

כידוע, ארכיטקטורת הקונרו לא תתחלף עד שנת 2009, עד אז ל יש מספיק זמן בשביל לערוך ניסויים עם ארכיטקטורות שונות...

אז ל יש עתיד ;)

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שאפשר להסיק מזה ש INTEL תוביל בשנה/שנתיים הקרובות עם הקונרו... ואז, אחרי הקונרו יש מצב ש יחזרו עם משהו חדש וחם מהתנור...

אני לא מבין דבר אחד...אם ההחלטה של תהיה שלילית? :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזור עם דבר חם מהתנור שאינטל כבר יהיה ארבע בייצור 45 ננומטר.

דבר שני: למה הם לא בונים בארץ מפעלים? :silly:

כנראה שהם לא מצליחים להשיג תמיכה מהממשלה. הרי לאינטל יש תמיכה עצומה מהממשלה. אם אינני טועה משהו כמו 500 מיליון דולר בשנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומענק של 2 מליארד דולר כדי לבנות כאן את המפעל

אינטל אמרו שאם הם לא היו מקבלים את המענק הזה הם לא היו בונים כאן את המפעל!

לגבי ההודעה לפי מה שאני יודע כבר מתכננת להשיק 45 ננומטר כבר ב 2008 ולא ב 2009(או שהתכוונת לארכיטקטורה ולא לליתוגרפיה?)

מעניין מה יהיה הביצועים של בליתוגרפיה של 32NM+ארכיטקטורה חדישה :smile1:

אגב לבנתיים השיא של הטכנולוגיה זה 32NM ואי אפשר לרדת מתחת לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיא היה פעם 45...

והאכיטקטורת הCORE תשאר אותו דבר עד 2009...

מעבד ל32NM יתן בינתיים רק פחות צריכת חשמל ופחות פליטת חום, שזה דבר מצויין!! אבל זאת לא פריצה טכנולוגית:)

ארכיטקטורת הקונרו לא תשתנה עד 2009...

מה זה נותן לנו שבונים בארץ מפעלים של אינטל??

מה זה נותן לנו? את היונה, דותן, קונרו, מרום ואולי בעתיד עו משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה נותן לנו? את היונה, דותן, קונרו, מרום ואולי בעתיד עו משהו.

??? :s05:

בסדר, אבל למה שהמדינה תתן כל כך הרבה כסף? מה, אם לא היה את המפעל פה-לא היו המעבדים האלה בכלל החנויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??? :s05:

בסדר, אבל למה שהמדינה תתן כל כך הרבה כסף? מה, אם לא היה את המפעל פה-לא היו המעבדים האלה בכלל החנויות?

לממשלה זה נותן המון, זה נותן רושם טוב על העולם, פחות מובטלים, הופכים את הדרום לעמק סיליקון. ואני בטוח שיש עוד המון המון סיבות. אולי אפילו הממשלה מרוויחה אחוזים מזה או משהו.

אל תדאג, סיבות לא חסר.

ואם לא היה את המפעל פה אז לא בטוח שהייתה הארכיטקטורה הזאת קיימת. הרי תראה, היא כולה פרי ישראלי:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לממשלה זה נותן המון, זה נותן רושם טוב על העולם, פחות מובטלים, הופכים את הדרום לעמק סיליקון. ואני בטוח שיש עוד המון המון סיבות. אולי אפילו הממשלה מרוויחה אחוזים מזה או משהו.

אל תדאג, סיבות לא חסר.

ואם לא היה את המפעל פה אז לא בטוח שהייתה הארכיטקטורה הזאת קיימת. הרי תראה, היא כולה פרי ישראלי:)

לא קשור...

יש כאן מפעל אחד שבונים ומפעל אחד שמייצרים בו ומייצרים בו בכלל מוצרים טכנולגיים אחרים ולא מעבדים!

גם אם לא היה כאן את שתי המפעלים האלה עדיין המעבדים היו נמכרים כי יש בחיפה אם אני לא טועה בניין של מו"פ(מחקר ופיתוח)והם אלו שייצרו את הארכיטקטורה

אבל לאחר שהם השלימו את תיכנון המעבד אז הם שולחים את כל הפרטים וכל המידע למפעלים במלזיה ושם מייצרים את המעבדים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור...

יש כאן מפעל אחד שבונים ומפעל אחד שמייצרים בו ומייצרים בו בכלל מוצרים טכנולגיים אחרים ולא מעבדים!

גם אם לא היה כאן את שתי המפעלים האלה עדיין המעבדים היו נמכרים כי יש בחיפה אם אני לא טועה בניין של מו"פ(מחקר ופיתוח)והם אלו שייצרו את הארכיטקטורה

אבל לאחר שהם השלימו את תיכנון המעבד אז הם שולחים את כל הפרטים וכל המידע למפעלים במלזיה ושם מייצרים את המעבדים!

בסדר, אז אולי אין קשר לארכיטקטורה.

אבל גם לבנייני המו"פ הלך המון כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...