Intel תתחיל להשתמש בזיכרון DDR3 ברבעון השני של 2007: - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Intel תתחיל להשתמש בזיכרון DDR3 ברבעון השני של 2007:

T-Flash

Recommended Posts

שלום :D

האתר HKE PC פירסם היום תמונות + ידיעה על הזיכרון החדש .

Intel תתחיל להשתמש בזיכרון הזה בפלטפורמה שלה כבר ברבעון השני של שנת 2007.

הזיכרון ייוצר ב 70 ננומטר, כך יצרוך פחות חשמל ויפלוט פחות חום.

התקן החדש של הזיכרון יופיע בהתחלה כ -800, ימשיך כ- -1066MHZ ו -1333MHZ, ויסתיים ב DDR3-1666MHZ.

מעניין איך הזיכרון יהיה ב OC... אם יהיה אפשר להביא את 1666 לפחות ל 2GHZ :smile1:

בתמונות הזיכרון נראה חמוד :jump:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDR3 1066, לא mhz, זה הData Rate לא התדירות שלו. בכל מקרה כרגע מיותר אלא אם יהיה שימוש לפקודות החדשות ולטרמינטורים.

חוץ מתחליף "זול" יותר לDDR2 כנראה שלא יצא מזה כלום, וממה שראינו מDDR2 שהיה אמור להיות זול יותר מDDR1 כיוון שהוא בעצם רץ בחצי מהמהירות שלו אולם עם pre fetch buffer כפול גם זה לא יצא להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ממה שאני רואה ב-SPECS הזכרונות האלה לא יהיו תואמים ללוחות DDR2 בכלל?

מעניין אם לקחו את זה בחשבון, ואולי בתקווה לא יצטרכו לשדרג עוד פעם את הלוח, והמעבד כדי לעבוד עם הזכרון החדש הזה?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AM3

כן שמעתי על AM3 וזה לא מעודד. אני די מאוכזב מ- כרגע, כנראה התרגלתי לכל העניין עם סוקט A ו-939 בקשר ליכולות השדרוג שיש להם... כל זה הולך להשתנות עם הכנסת סוגי זכרון חדשים לשוק.

מה שאני לא מבין זה ההגיון. חיכיתם ל- שנתיים (מאז שאינטל התחילה להשתמש ב-DDR2), אז למה לא לחכות עוד שנה וכבר להוציא משהו שהמשתמש יוכל לשדרג בעתיד בלי הרבה בעיות ובלי צורך במעבד ולוח חדשים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה הזה יתמך ע"י לוחות שתומכים בקונרו? או שצריך להחליף לוח ?

זה תלוי, אם זה 240PIN כמו הDDR2, אז כל מה שצריך זה מתח נמוך יותר ואולי עידכון ביוס.

אם זה מספר פינים שונה אז כנראה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...