Labelflash vs LightScribe - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Labelflash vs LightScribe

nim901

Recommended Posts

תראה זה לא יכול להתחרות בצבע (עדיין, אפי בטוח שזה אפשרי לצרוב בצורה כזאת שיהיה צבע), כי אין צבע...

גם הטכנולוגיות האלה לא נועדו להדפסת למיטב הבנתי, אלא להחליף את הטוש, רק בשביל טקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא אם היה אפשר לצרוב תוויות על כל מדיה, אבל צריך מדיות מיוחדות.. ובקושי אפשר להבין שם טקסט (אלא אם זה גדול).... גם הזמן!!

טוש = 3 שניות (טוב אני כותב מהר).

צריבת תווית = 25 דקות באיכות מקסימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהטכנולוגיה טובה ומועילה ועם מדברים על איך שזה נראה אני לא יודע עם שמתם לב אבל לא כל שירבוט עם טוש הוא יצירה של פיקאסו.

מה שיותר מעניין אותי זה לקראת הסוף שם הוא מדבר על צריבת תווית ב4 צבעים ע"י שימוש ב4 שכבות על הדיסק והוא מוסיף ששתי הטכנולוגיות יתמכו בזה האם הוא מתקוון שהצורבים שקונים עכשיו עם הטכנולוגיות האלה יתמכו בזה או שצורבים חדשים יותר שיבאו בעתיד?

תוספת:

מחיפוש קצר ברשת ראיתי שהכתבה לא כל כך מעודכנת כנראה כי כבר יש 5 צבעים לדיסקים של LS לא 5 צבעים לדיסק אלה הדיסק יכול להגיע באחד מחמישה צבעים .

http://www.cdrinfo.com/Sections/News/Details.aspx?NewsId=15392

מי נראת לכם הטכנולוגיה שתחזיק מעמד? הרי תמיד נשארת רק אחת. לי נראה שהLS היא שתישאר בגלל שיותר חברות מאמצות אותה.

אתם שוכחים שתוך לא הרבה זמן נראה בשוק תמיכה מרובה יותר של צבעים רזולוציה טובה יותר ומהירות גדולה יותר ואז כל מה שאתם אומרים לא יהיה רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...