פרוייקט השקטת המחשב - כרגע הוא כמעט חרישי . כמה שאלות ? (עזרה) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט השקטת המחשב - כרגע הוא כמעט חרישי . כמה שאלות ? (עזרה)

omerha

Recommended Posts

אז ככה , יש לי את המארז אנטק 1080 .

כידוע המאוורררים שמקבלים איתו הם מרעישים , שניהם הוחלפו שמאוורררי ARTIC COLING 3

הוספו בקידמת המארז שני מאווררי GLACIAL TECH ( אם ככה רושמים )

הקירור למעבד הוא גם של GLACIAL TECH ומאוורר שלו הוחלף במאוורר של TT SILENT CAT 80

עד כאן הכול מצויין ויעיל ומאוד שקט

הקירור של הצ'יפסט הרועש הוחלף בקירור הפאסיבי של זלמן

הרכבת הקירור הייתה קלה אך הבעיה שהוא התנגש בכרטיס מסך ולכן הצטרכתי לקצר לקירור ארבעה מוטות שנגעו בכרטיס ,

הקירור עצמו מצויין ולא נופל מהקירור האקטיבי לא ראיתי אותו עובר את ה 40 מעלות .

מה שמדאיג אותי שיש כרגע קירבה לאחד מהרכיבים שיושבים על הכרטיס מסך ( הסימון מצויין בתמונה ) , לא הופיעה עלייה בטמפ' של הכרטיס מסך

השאלה שלי האם יש לי ממה לדאוג ? הוספתי בתמונות בריבוע אדום מה נימצא קרוב

עריכה:מצטער על האיכות , אני אנסה בערב להעלות איכותיות יותר

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא צריכה להיות השפעה כל הכ.מסך

כל עוד זה לא נוגע, העברת החום היא די זניחה,

בכל אופן, החום המתרכז בקצה של הסינק, לא רק בפינה הצמודה לכרטיס, ולכן הוא מתפשט, כמו כן

אם יש לך סירקולציה טובה, כגון מאורר שמכניס אוויר (בכיוון ובגובה של הסינק), הוא פשוט ינדף את האוויר החם מאזור

בכל אופן, לא יזיק לבדוק את הכרטיס (אגב, מה הרכיב, יש כאלו שעמידים בטמפ' )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכיב מסומן באדום על התמונה של הכרטיס מסך

אין לי מושג מה הוא ?

הכרטיס עצמו בנתיים לא מראה שום שינוי לא עולה בטמפ' ועכשיו הרביץ NEED FO SPEED שעתיים בלי בעיה

אבל אשמח לדעת מה הרכיב הוא מסומן באדום

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החמור שיושב לידי.. (איי הוא מרביץ לי עכשיו.. סליחה הוא לא חמור הוא כבשה) והוא אלקטרונאי מוסמך ככה כותבים (קשה להתרכז עם המכות שמביא לי הטמבל הזה) הוא אומר שלפי מה שרשמת החום מגיע לשם הוא 40 מעלות (לפי החום של הצ'יפסט) אז אין לך מה לדאוג... רק שים לב שהוא לא נוגע ומעביר לו חום ישיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...