לפי בקשה: X800GTO2 >> X850XTPE - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפי בקשה: X800GTO2 >> X850XTPE

Hellcat

Recommended Posts

או קיי אז אני כותב את המדריך הזה בגלל שביקשו ממני...

אני אסביר לכם בדיוק איך לפתוח את ה 16 צינורות וכל העניין הזה של האובר קלוק.

טוב אז דבר ראשון אתם צריכים לראות אם הכרטיס שלכם מסוגל לעשות את פתיחת הצינורות:

אז בואו נבין למה אתם יכולים לעשות את זה קודם!

הכרטיס המאוד ספציפי הזה של X800GTO2 בא עם הציפ R480 שנימצא גם בX850XT ו X850XTPE

ולכן בלי חסימת צינורות (ככה הוא בא מהחברה) הוא יכול להגיע ל 16 צינורות ואז רק נישאר האובר קלוק!

או קיי בתמונה הזאת fuses.gif

אתם יכולים לראות את הF שמסומן באדום. אם גם אצלכם זה ככה... אתם יכולים להמשיך איתי הלאה אם לא... חבל מאוד... אנחנו נפרדים ממכם עכשיו :) תהנו יש לכם כרטיס ממש לא רע בכל זאת.

מכן אני לא לוקח אחריות על מש שהיה עם הכרטיס שלכם. תפעלו בחוכמה ואל לעשו שטויות. זה לא נחמד לשרוף את הכרטיס מסך באובר קלוק.

עכשיו לשלבים היותר מענינים. יש שתי שיטות.

1:

תורידו את הקובץ הזה: https://netfiles.uiuc.edu/fmohamed/shared/X800GTO2MoD.iso

לצרוב אותו להעשות בוט לדיסק כשהמחשב עולה ולבחור את האופציה הראשונה כדי להעביר אותו ל16 צינורות ולבחור את האופציה השניה כדי להחזיר ל12.

2:

הרבה יותר ארוכה!

קודם כל אתם צריכים את ה BIOS הפרוץ: http://www.techpowerup.com/articles/127/images/Sapphire.X800GTO2_16P.Samsung16.bin

ואת התוכנה שעושה את ההחלפה Flashrom http://www.techpowerup.com/articles/100/images/flashrom16p.zip

סימו לב שהרבה אנשים מתלוננים שהם לא הצליחו לפרוץ את הצינורת אז שימו לב בדיוק למה שאני כותב ואל תקפצו בשלבים!

עכשיו קחו דיסקת ולכו לעשות לו פורמט במחשב שלי. לאחר מכן תכינו ממנו דיסק הפעלה של MS-DOS

לאחר שזה הסתיים תקחו את הFlashrom ותפתחו אותו לתוך הדיסק. אל תכניסו את זה כ זיפ... זה לא היה יותר מדי חכם.

לאחר מכן תכניסו גם את הBios ממקודם

(איזה כיף שהכל קטן!!!)

עכשיו תעשו ריסט למחשב כדי שיעלה במצב דוס (שיעשה בוט לדיסקט קודם).

עכשיו תכתבו את הדבר הבא:

flashrom -s 0 sapph~1.bin

flashrom -f -p 0 sapph~1.bin

שימו לב שהשם sapph~1.bin יכול להיות שאצלכם היה שונה אז תבדקו מה השם על ידי dir/w

מה שעשינו בשורה 1 היה גיבוי לbios של הכרטיס.

ומה שעשינו בשורה 2 הוא צריבת הבאיוס החדש לכרטיס.

עכשיו תעשו ריסט. ולכו לATITOOL כדי לראות שהכל עובד.

ועכשיו רק קצת מידע:

X850XTPE ---> Core: 540Mhz Mem: 590Mhz

X850XT ---> Core: 520Mhz Mem: 540Mhz

תודה רבה אני מקווה שעזרתי אני הייתי Hellcat!

תהנו חברה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישר כח כל הכבוד לך :yelclap:

איך ה F צריכה להופיעה ? אם היא אמורה להיות גם באדום או שבכוונה הבליטו אותה ?

לי בכל אופן היא לא היתה בצבע אדום והכל הלך חלק בפתיחה. אם היא רק לצורך זיהוי באדום שכחו ממה שרשמתי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ גם לשים בסטיקי ואולי אפילו לפתוח ת'רד רשמי רק על ה- GTO2 כל הדברים שקשורים אליו

כי נמאס לראות את כל הבלגן בפורום על ה- GTO2 כל יום יש ת'רד חדש עליו זה סתם נושאים שחוזרים על עצמם אז מנהלי הפורום תחשבו על זה ... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם ...על הכרת התודה ...אני שמח לשמוע שזה עבד ושהצלחתי לעזור אני אחזור רק ביום שישי בבוקר לפורום אבל אשמח אם תמשיכו לכתוב לי ולשאול שאלות אני מקווה שאני אוכל לעזור לכם .....

נ.ב

האמת שזה אפילו לא אני ...היה לי כל כך חשוב לדעת אם הצלחתי לעזור שמי שכותבת את המכתב הזה עכשיו זו חברה שלי ואני פשוט אומר לה דרך הטלפון מה לכתוב.. :jump::hi: חחיייחחחייי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...