האם LCD באמת יותר טוב לעיניים לעומת CRT? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם LCD באמת יותר טוב לעיניים לעומת CRT?

Rhx

Recommended Posts

שלום,אני רוצה להחליף למסך חדש רק בגלל שהעיניים שלי התחילו לכאוב כמו לא יודע מה בזמן האחרון,כל הזמן כואב לי העיניים שאני מול המסך הזול הזה.

רציתי לשאול אם התאוריה ש LCD עדיף לעיניים מאשר CRT נכונה? אם כך אני יחליף ולא אכפת לי כמה זה עולה.

זה ממש מציק. והזזתי את המסך ועכשיו הוא מטר ממני לא שזה עוזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי...

באיזה תדירות רענן( :P) אתה משתמש במסך אכשיו?כמה HZים?

כן,אני משתמש במסך עכשיו ,

85HZ המקסימום שאני יכול לשים. לא שם פחות ועדיין כואב לי העיניים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בLCD אין קרינה!!!

וכן זה הרבה יותר טוב לעיניים ,ויכול להיות שהעיניים שלך יותר רגישות משל אחרים לזה.

אני גם רוצה להחליף מאותה סיבה , ואני משתמש על 100HZ אני חושב שזה שווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכאבי עיניים קשורים למסך JTC שיש לך, זאת חברה סוג ז' ולכן אל תתפלא שיש לך כאבי עיניים, זה טבעי.

תשקיע במסך איכותי פעם הבאה.

אתה צודק,הוא ממש מסך גרוע הרס לי את העיניים,אני בקרוב הולך לעשות בדיקת ראייה זה לא מפסיק לכאוב לי.

ותענו לי גם על השאלה,ה LCD יותר טוב לעיניים מאשר ה CRT? , אם לא אני ישקיע ויקנה איזה 793DF/F700B מסוג CRT שאני חושב שהם לא יהרסו לי את העיניים כן ? ואם LCD עדיף אז אני יקנה כבר LCD במחשב החדש (חצי שנה - שנה).... אבל אני לא מוכן להשאיר את המסך הזוועה הזה לאחים שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני עובד כבר כמה שנים ר עם LCD והיום שאני עובד מול מסך במכרה אצל חברים או משהו אני סובל פשוט אני אחרי חצי שעה עם כאב עיניים נוראי

LCD ללא ספק הרבה יותר טוב לעיניים (לא שCRT יהרוס לך אותם פשוט הרבה יותר נוח ונעים לעיניים LCD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנח לי לנפץ מיתוסים.

1)זה נכון שלמסכי CRT יש קרינה אלקטרומגנטית שנפלטת מהם, אך למרות זאת, הם מוגנים היטב מכך. למעשה, בזכוכית עצמה יש עופרת כדי למנוע יציאה של קרינה למשתמש, והמקום היחיד שהוא באמת מסוכן הוא מצידי המסך, כי לשם נפלטת הקרינה.

חוץ מכך, אין שום קשר בין הקרינה האלקטרו מגנטית לבין בעיות ראיה.

2) נהוג לומר שמסכי LCD נעימים יותר לעיניים ממסכי CRT . זוהי שמועה, והיא מבוססת על טעם אישי. אני אישית לאחר ארבע שנים של שימוש ב-LCD כאשר אני הולך לחבר עם CRT דווקא מאוד מופתע מכמה נוח להסתכל על המסך.

3)אם כואבות לך העיניים זהו דגל אדום ענקי. זוהי לא המלצה לא להשתמש במחשב בשבוע הקרוב וללכת מייד לרופא עיניים. כאב עיניים שכזה רק יחריף עם הזמן, והעיניים שלך יהיו אלו שיסבלו. לך לרופא כבר מחר.

אני מקווה בשבילך שהנזק כבר לא נעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...