המלצה לגבי נתב אלחוטי + כ.רשת למחשב נייד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לגבי נתב אלחוטי + כ.רשת למחשב נייד

udi

Recommended Posts

שלום

אני יודע שזו שאלה נפוצה בפורום

אבל גם שחיפשתי המלצות על נתב אז או שבמהלך השאלה שינו את הנושא או שהמליצו על

נתב ה EDIMAX שעליו ראיתי הרבה בעיות במהלך החיפוש.

שאלתי היא פשוטה יש לי מחשב די ישן ואני

צריך המלצה לכרטיס רשת לנייד וכמו כן לנתב שיתחבר למודם של הכבלים

אשמח מאוד אם תוכלו להמליץ לי על חברה אחת טובה שבה אוכל למצוא גם וגם כ.רשת

{ שמעתי שכדי שהכרטיס והנתב יהיו מאותה חברה האם זה נכון ? }

שאלתי הנוספת אני טס לארה"ב בעוד כחודש האם יהיה נבון מבחינתי להביא את הרכיב שתמליצו לי שם

או שלפי דעתכם המחירים אינם שונים כל כך ?

שוב רציתי לומר תודה מראש על עזרתם

אודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה ראוטר טוב ועסקה משתלמת לשני הפריטים ביחד:

http://www.pcdepot.co.il/product.asp?productid=602&CatCode=75

בארה"ב תוכל בטוח למצוא טובים יותר. אז אם הנסיעה קרובה ואתה יכול לחכות נסה למצוא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלו הרבה ת'ראדים על בעיות באדימקס גם משום שהוא נפוץ. ו"בעית PORT FOWARDING " לא מוגדרת כבעיה.

האדימקס בסדר, אבל אם אתה כבר טס לארה"ב (ואפילו אם אתה נשאר בארץ) הייתי שם עין על הWRT54 של לינקסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אחד תודה רבה

אתה לא הראשון שמממליץ לי על LINKSYS WRT54

כמו כן שמעתי שגם חברה D-LINK טובה מה יותר מומלץ והאם זה שאני { אם בכלל } ייבא את זה מחו"ל

לא יגרום לי לבעית התקנה הארץ ?

שאלתי היא כזאת שאני מחפש את החברה הזאת הישראל אני לא מצליח למצוא באף חנות אז עם יש לך  לינק אני אשמח

ושאני מחפש באנגלית הוא שואל אותי האם אני רוצה Access Point  או

שניהם דברים שונים שגם עולים שונה מה אני צריך ומה ההבדל בינהם { מבחינת תפקוד למה כל אחד משמש ?}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D-LINK היא חברה מעולה, ולפי דעתי עדיפה על EDIMAX.

access point נותן גישה לרשת קווית כלשהי שכבר קיימת. אם תחבר את ה AP למודם/מחשב המחובר לאינטרנט הקווי, אזי אתה יכול לגלוש באינטרנט באלחוט.

router יוצר אלחוטית, אך ניתן לעשות בו את הנ"ל גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין לשמוע על איזה "פיצ'רים" מעניינים יש לנתב של לינקסיס. האם יש לו למשל: יציאות למדפסת? הלא זה נראה אבסורד לעבוד , אבל שרוצים להדפיס צריך להתחבר למדפסת קווית.... האם הוא עובר למשל ממ"דים? האם אפשר לחבר אליו דיסק קשיח ולהפוך את הנתב לשרת FTP? איזה חומת אש יש לו? האם פשוטה כל כך וחלשה כמו שיש לאדימקס? אני מציע לך, מנסיון , ויש לי הרבה מאוד בתחום. קניתי של קומפקס , NP27G , והוא חבל"ז. טווח מצויין ויציב מאוד. אני לא מבין איך טוחנים כל הזמן אדימקס , דילינק .... צאו מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה באמת ראוטר עם רשימת פיצ'רים מרשימה, אבל כתוב בפירוש:

נתב אינו תומך בחיבור באמצעות כבלים בארץ אלא רק באמצעות ADSL.

http://www.cpx.cz/produkt.php?c=nove&i=68

כי אין לו PPTP ו P2TP

והבן אדם כאן ביקש במפורש לכבלים

צריך המלצה לכרטיס רשת לנייד וכמו כן לנתב שיתחבר למודם של הכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shlomon , ואלה הלכת רחוק: הגעת עד צ'כיה. אבל כל הכבוד על החיפוש. אני עובד עם כבלים ב-PPTP וזה הרבה יותר יציב מהאדימקס עם ה-L2tp שהיה לי לפני כן. תנסה באתר היבואן: www.compex.co.il או www.westicom.com. הם נותנים שרות גם בלילה ובמוצ"ש, כך שאם יש לך או לחברים שאלות, אני בטוח שיקבלו תשובה. אני הייתי זקוק לעזרה, וזה היה ב-22:30 בערך, השארתי הודעה, חזרו אלי די מהר ופתרו לי את הבעיה. אולי סוף סוף, יש כאן חברה נורמאלית שיודעת גם לתת שרות. מה אני יגיד לך, רציתי לקנות Sweex לפני שקניתי את הנתב של קומפקס, ראיתי שהוא תואם אדימקס כמעט אחד לאחד והחזרתי אותו, קליטה חלשה, ואיו בו שום דבר מיוחד. וככה אחרי די הרבה חיפושים הגעתי למשרדיה ונדלקתי על הנתב של קומפקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה ראוטר טוב ועסקה משתלמת לשני הפריטים ביחד:

http://www.pcdepot.co.il/product.asp?productid=602&CatCode=75

בארה"ב תוכל בטוח למצוא טובים יותר. אז אם הנסיעה קרובה ואתה יכול לחכות נסה למצוא שם.

לי יש את הראוטר הזה ואני יכול לומר לך שהוא מעולה! רק שים לב, אם אתה קונה בארה"ב יש דגם ייחודי למדינות מחוץ לארה"ב וודא שאתה רוכש אותו ולא את הדגם האמריקאי.

הראוטר נותן את כל מה שצריך, וגם יציב בצורה מעוררת התפעלות (חודשים בלי ריסטרט לראוטר או כל דבר אחר תחת עומס של 4 מחשבים).

והכי חשוב, מותאם לשיטות הכבלים בישראל.

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הראוטר הזה ואני יכול לומר לך שהוא מעולה! רק שים לב, אם אתה קונה בארה"ב יש דגם ייחודי למדינות מחוץ לארה"ב וודא שאתה רוכש אותו ולא את הדגם האמריקאי.

הדגם לשוק האמריקאי 3CRWE554G72TU

הדגם הבינלאומי: 3CRWE554G72T

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על עזרתכם

אני רק רוצה להבין פעם אחת לתמיד

הנתב שהמליצו לי בהתחלה ה WRT54 ירד מהפרק בגלל שהוא לא תומך במודם של כבלים

האם אין גירסה שלו שכן תומך בכבלים ?

והמודם החדש שאתם ממליצים לי { שפעם ראשונה שאני שומע עליו } 3COM

האם זה שהמתאם שלו למחשב הנייד הוא חיבור דרך לא רומז על חוסר יציבות מסויימת?

ל itsharks

לאיזה אתה מתכוון ? הנתב שכרגע ממליצים לי שייך ל 3COM

... וככה אחרי די הרבה חיפושים הגעתי למשרדיה ונדלקתי על הנתב של קומפקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודי,

בוא נעשה סדר.

ה LINKSYS WRT54 הומלץ לך והוא מוצר טוב שיעשה את העבודה.

אני חושב (וגם אחרים) שגם ה 3Com המדובר כאן הוא ראוטר טוב ומוצלח ובעיקר לאור הבאנדל הספציפי בו תקבל בפחות מ 600 ש"ח גם ראוטר וגם Wi-Fi .

3Com דרך אגב היא חברה מאוד ותיקה וידועה בשוק התקשורת כבר שנים רבות.

היתה לך כאן המלצה נוספת על ראוטר צ'כי שבלי לזלזל גם כנראה נותן טווח מוגדל ופיצרים מעניינים אבל כנראה לא יתמוך בכבלים.

אז עכשיו ההחלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...