כל מה שרציתם לדעת על 8 גיגה ipodmini והshuffle החדשים והmotorola ipod phone - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מה שרציתם לדעת על 8 גיגה ipodmini והshuffle החדשים והmotorola ipod phone

blabla2002

Recommended Posts

ככך האתר thinksecret גילה את הדברים האלה:

1. כנראה ב20 לחודש אפל מוציא ליין חדש לipod mini מבוסס זיכרון nand של samsung של 4 גיגה ולipod יהיה מקום ל2 כאלה כך יהיו דגמים של 4 6 ו8, המסך יהפוך צבעוני ,סוף סוף והגודל יהיה בין 80 ל75 אחוז מהגודל עכשיו (הכי גדול ביחס ל6 האחרים נראה לי) אבל זה יגרום לירידה ל0.2 אינצ'ים במסך לעומת המסך של היום אבל יהיה עליה ברזולוציה מ138X110 ל176x132 גם כנראה הscoll wheel יקטן קצת המחירים יהיו 199, 249, 299 בהתאמה (הם לא מפחדים מפגיעה בדגם של 20 בגלל שהוא פונה לקהל אחר)

2. בקשר לשפאל הדגמים יהיו 512 1 ו2 כאשר המחירים יהיו 69 99 ומשהו בין 129 ל149 בהתאמה.

3. הmotorola phone שיצא ב7 לחודש יהיה ב512 ו256 מגה כאשר יאחסן 70 ו140 שירים בהתאמה מה שמפתיעה הוא שבנוסף להעברת השירים דרך המחשב יהיה אפשרות לקנות דרך הרשת הסלולרית ב2 דולר לשיר דרך Cingular

4. כנראה גדילה בנפח של הipod המקורי לא בטוח לא ידוע מתי ובנתיים no show לipod video

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש גם מיני של 4 דור חדש אני לא חושב שאני ישדרג מה שחושב לי זה זמן (18 מספיק) ונפח (כרגע הוא תופס 2.5 גיגה שזה בערך יום שזה מספיק לי בנתיים).

אבל עם יביאו אותו עם 20+ שעות נגינה (הגיוני עם המעבר לפלאש ומסך יותר קטן) מסך צבעוני 6 גיגה וגודל קטן ב249 יהיה תחרות קשה לh10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאת החברה גדוהל כמו , שמזמינה מראש כמה מיליונים של יחידות בשיתוף עם החברה הגדולה בעולם לייצור פלאש, , שיכולה לייצר כמויות אדירות בו זמנית, קיבלת שילוב מנצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, כמו שרשמתי את המידע הנ"ל + את זה שסמסונג הורידה ב 50% את מכירי ה FLASH 4GB שלה (לפני שבועיים?), יש פה שילוב מנצח, ואולי מגמה עתידית שנתחיל לראות נגני FLASH בגדלים גדולים יותר ומחיר נגיש יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

samsung אמרה לapple שהיא תיתן לה flash של 4 גיגה במחיר שהיא מקבלת את ההר דיסק הקטן שהיא קונה, היא עשתה את זה רק לה כי יחד עם הפופלריות הענקית של והיכולת יצור הענקית של סמסונג יש שילוב מנצח. אז כנראה לקחה את העיסקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, מה זה רק לה, זה שוק חופשי.. ברגע שהמחירים ירדו זה בטוח יגרור את החברות האחרות באיזשהו שלב... צריך לזכור שכבר כיום בפועל ניתן להשיג נגנים גנרים של 1GB במחירים די מצחיקים לעומת פעם, ככה שרכיב הזכרון גם ככה יורד במחיר בתקופה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, מה זה רק לה, זה שוק חופשי.. ברגע שהמחירים ירדו זה בטוח יגרור את החברות האחרות באיזשהו שלב... צריך לזכור שכבר כיום בפועל ניתן להשיג נגנים גנרים של 1GB במחירים די מצחיקים לעומת פעם, ככה שרכיב הזכרון גם ככה יורד במחיר בתקופה האחרונה.

נכון.. וגם הזכרונות של הג'נריים הם של סמסונג או לפחות חלקם..

וגם היה כתוב שיהיה מקום ל2 סטיקים של אז אולי זה גם יוזיל את העלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...