מסכי LCD של Dell - ניתנים להשגה בארץ! (מוגש כשירות לציבור) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD של Dell - ניתנים להשגה בארץ! (מוגש כשירות לציבור)

SamurAchzar

Recommended Posts

כן, חברים יקרים, ניתן להשיג בארץ את ה2005FPW (שהינו 20 אינץ', widescreen, זמן תגובה 16msec) ואת ה2405FPW (כנ"ל, רק 24").

המסכים נמכרים בחו"ל ב500$ ו1000$ (בהתאמה), בארץ הצלחתי להניח את ידי על ה20 אינץ' ב750 דולר. זה נמוך, נמוך מאוד.

יש עוד שניים כאלו במקום ממנו קניתי.

במחיר של מסך 19", אתם מקבלים מסך פנומנלי באמת.

לגבי ה24", הם מוכנים לייבא אבל צריך חמישה אנשים. לא מסרו לי מחיר.

אם, במקרה, יש כאן עוד ארבעה אנשים שרוצים את ה24...  :smile1:

מדובר ב"Team" מחשבים, שימו לב שהם מוכרים רק לחברות ולא ללקוחות פרטיים.

הזמנתי את ה20 היום. אני פשוט הוצאתי חשבונית על שם חברה, אבל שילמתי בכרטיס אשראי פרטי (עד שלושה תשלומים). יתכן שניתן למצוא את המסך יותר בזול,

לא הצלחתי.. מה שכן, באומניטק רצו ממני 1050 דולר על אותו המסך..  :screwy:

מבחן ל20"

ת'רד אינפורמטיבי לגבי ה24", כולל תמונות, השוואות ל20" ושני מבחנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על השירות לציבור

אבל איך משיגים אותם?

תתקשר לטים מחשבים ב9278243, הבחור שיענה לך מטפל בזה.

תצטרך לקנות את זה כחברה. יש לך קרוב משפחה כלשהו שיש לו חברה? אז תקנה בשמו (אל תדאג, עדיין אתה תשלם).

מקסימום תזרוק לו שם של חברה שלא קיימת (ממליץ על "ז'ינו את סמי עבודות עפר ושינוע חצץ").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר היחידי שלי לבחור ההוא מTeam מחשבים הוא שלשנינו יש אזרחות ישראלית.

אין לי שום קשר ואף חצי קשר לDell, פשוט מי שיקרא קצת לגבי המסכים האלו יראה שהם פשוט הפכו את שוק הLCD על פניו.

מה שמנע ממני לרכוש אחד עד כה היה זה שלא פשוט להשיג אותם - לא נמכרים בכל חנות מחשבים, ואי אפשר למצוא את המסכים האלו בZap לדוגמא.

הייתי חייב LCD כרגע, אז לפני שאני הולך לEBAY כצעד של ייאוש - או, ישמרני השם הטוב, קונה "סתם" איזה 19" - עשיתי סבב טלפונים לכל נציגויות בארץ ולבסוף מצאתי את Team.

ושוב, אני ממליץ לכם לקרוא על שני המסכים האלו ולהבין על מה ההתלהבות.

אגב, מי מכם שמעוניין ב2001FP (עשרים אינץ', לא רחב), אני בטוח שגם את זה אפשר לארגן דרכם.

אני אוסף אותו מחר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן עסקה מעולה... רק שיהיה ברור, מדובר באותו הפאנל ש- משתמשת בו ב-Cinema Display שלה, כאשר הדגם המקביל לזה של x0d עולה 5000 ש"ח!

בדיוק חשבתי להשמיש מחשב ישן עם ה-CRT הנוכחי שלי... באמת קשה לעמוד בפיתוי. damn...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...