פוסט איכותי בנושא איכות הצליל (תוכנה/כרטיס/רמקולים) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פוסט איכותי בנושא איכות הצליל (תוכנה/כרטיס/רמקולים)

icebreak

Recommended Posts

בהחלא פוסט איכותי, עם זאת לא מחדש דבר (לפחות לא לי) אלא רק מרכז את הדברים במום אחד.

כמו כן, מצאתי בו כמה דברים שלי אישית נראים לא מדויקים בכלל כיוון שהם תלויים בהעדפה הסובייקטיבית של המשתמש. כמו למשל resampling למיניהם והגדרות נוספות. אני למשל ניסיתי בזמנו לשמוע את האימו1212M (שנמצא גם הוא ברשימה) עם ASIO ועם 32bit padded ב-foobar2000 ומצאתי את הסאונד כמעט בהיר מדיי וחזרתי להגדרות המקוריות. באופן כללי מתמצת את את כל המידע בצורה טובה מאוד. בהחלט יכול לעזור לאנשים שמחפשים מאיפה להתחיל בנושא האודיו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא עשיתי עכשיו כמה שינויים ל WINAMP, ובכלל זאת שינוי ה PLUGIN ממה שהיה לי ל MPG123 שרשום שם, ואת ה DIRECTSOUND החלפתי ב SSRC שרשום, וגם שינתי את ההגדרות שרשום שם, ומשום מה הצליל נשמע לי הרבה יותר חם ואיכותי (אם כי זה דורש בדיקה יותר מקיפה, אי אפשר להחליף בין ה PLUGINS במהירות לשם השוואה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בציוד שלך ובאוזן שלך, בגלל זה אני אומר שהדברים הם לא מדויקים, ולא אומר שהם לא נכונים. שים לב שאני עשיתי הגדרות שונות משלך. אני בכלל עקפתי את כל הדרייבר של בעזרת דרייבר אסיו, ולי זה נשמע חד מדיי ובהיר מדיי.

עם איזה ציוד אתה בודק את זה? כרטיס ורמקולים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר שאתה מרוצה ;D

האמת היא שבשביל לבדוק עד כמה ההבדל באמת גדול כדאי להשתמש במערכת קצת יותר חושפנית. אבל כל עוד זה נשמע לך טוב זה מה שחשוב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרוצה אני לא, יותר כמו מתפשר :) אם אני ישרדג משהו בקרוב זה יהיה המחשב עצמו ולא הרמקולים.. אני חושב שהם משתווים ל INSPIRE T2500 בערך (רק שיש להם חיבור דיגטלי למחשב, אני לא יודע כמה הכרטיס קול הפנימי שלהם איכותי).

בכל מקרה, בהחלט מומלץ לנסות את הדברים מהפוסט במחשב שלכם ולראות אם אתם יותר מרוצים מהתוצאה או לא (יש גם שם לינקים לאיך לעשות RIP טוב למוזיקה מדיסקים וכו')...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני לא מבין מה הקטע, ניסתי את הפלאגים לWinamp ולא הרגשתי שינוי כלל.

ואני משתתף בציוד "חושפני" מספיק לכל הדעות, Grado Sr-80 שמחוברות ל Cyrus 7 שכולל מגבר (לא משהו היסטרי אבל חביב ביותר).

ולא שמעתי שום שינוי תוך שימוש ב ASIO וב MP123. למרו תשהלכתי לפי ההגדרות שלהם. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...