הכרזה ואתחול עם חלוקה חינם לכולם: סדרת Saints Row חוזרת לחיים, בסטייל

האחות החורגת המטורללת של GTA תקבל חיים חדשים בתחילת השנה הבאה – ובמהלך השבוע הקרוב תוכלו להיערך לכך עם חלוקה ללא עלות של הפרק השלישי במהדורה המשודרגת שלו

סדרת הפשע בעולם פתוח Saints Row חוזרת באופן רשמי, אחרי הפסקה של שש שנים מאז הפרק האחרון, עם אתחול מלא שכולל עיר בדיונית חדשה, סט דמויות וכנופיות טרי וגם גישה כללית ששונה משמעותית ממה שאפיין את הכותרים הוותיקים במותג וללא ספק עלול להיתפס כפוגעני או ילדותי בימים אלו.

לא כולם מקבלים ומחבבים את הכיוון החדש של המותג שנולד בתור עוד מתחרה עבור GTA (והצליח לפתח לעצמו אישיות ייחודית נפרדת מאז), אך המפתחים נחושים להחיות את השם עבור קהל חדש – ומגייסים לשם כך גם את פלטפורמת ה-Epic Games Store עם חלוקה חינמית של Saints Row: The Third במהדורה המחודשת והמורחבת שלו מהשנה שעברה, שנועדה לשדרג את ההתעניינות המחודשת סביב הסדרה.

מעכשיו ועד ליום חמישי בשבוע הבא, (ה-2 בספטמבר), כל המשתמשים הרשומים בפלטפורמה של Epic Games יכולים להוסיף אל הספרייה שלהם לתמיד וללא עלות את Saints Row: The Third Remastered, במקום לשלם עבורו סכום מומלץ מלא של 135.95 שקלים, ולנו לא נותר אלא להמליץ לאמץ את הדיל הזה כמה שיותר מהר, אפילו אם אין לכם עניין משמעותי ברימייק שבדרך (עם אפשרות להזמנה מוקדמת ב-204.95 שקלים כבר עתה, לקראת ההשקה המתוכננת בפברואר 2022).

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Saints Row: The Third Remastered

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

משחק חינמי נוסף ב-EGS שזמין עד ליום חמישי בשבוע הבא הוא Automachef, משחק ניהול ייחודי משנת 2019 בוא עליכם לתכנן את המטבח הרובוטי האולטימטיבי, מבלי לשרוף או לפוצץ את כל המקום. במקום תשלום רשמי של 55.95 שקלים כל משתמש רשום (וגם נרשמים טריים, כמובן) יכול לקבל אותו חינם, לצמיתות!

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Automachef

החל מחמישי הבא ולמשך שבוע שלם נוסף, המשחק החינמי הבא בתור בחנות המקוונת יהיה Yoku's Island Express החביב, שמשלב בין פלטפורמה למשחקיות דומה לזו של מכונות פינבול וירטואליות ונהנה מממוצע ביקורות גבוה במיוחד מהשחקנים ב-Steam – כאשר אנחנו נחזיק אצבעות להפתעות נוספות שאולי עוד לא נחשפו, ממש כמו ההצעה של Saints Row השלישי שבאה אלינו בהפתעה ללא אזהרות. תהנו!

Yoku's Island Express