המשחק הגדול הבא בסדרת Doom יגיע באיחור • HWzone
גיימינג

המשחק הגדול הבא בסדרת Doom יגיע באיחור

משחק הפעולה המבטיח יתעכב, ויגיע כעת בעיכוב של כמעט חצי שנה מתאריך המיועד במקור

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ההשקה של Eternal בחודש הבא הייתה אמורה להוות את אירוע השיא של חברת בשנת 2019, בתור היורש הראוי עבור האתחול הנהדר של המותג שהגיע אלינו בשנת 2016 – אבל יתכן שהאכזבות היחסיות האחרונות של המפיצה האמריקאית עשו את שלהן, וכעת יש העדפה שלא להאיץ באנשיה באופן מוגזם אשר יפגום בתוצאה הסופית.

Doom Eternal נראה מרשים ומבטיח מאוד בכל סרטוני במשחקיות שלו שקיבלנו עד כה, תודות לשילוב בין שלל דרכים חדשות לנוע במרחב בזריזות לבין אותו אקשן ברוטאלי ומהיר שהפך את מודל 2016 לסיפור הצלחה – אך למרות זאת הכותר מקבל כעת דחייה משמעותית במועד ההשקה, עד ל-20 במרץ 2020.

המשחק נראה נהדר – אך יקבל עוד ארבעה חודשי הכנה בכדי להבטיח שלא יאכזב אף אחד, או כמעט אף אחד

ההכרזה על הדחייה בחשבון הטוויטר הרשמי של המשחק מלווה בהסבר המתבקש על כך שמדובר במהלך אשר נועד להבטיח איכות מירבית עבור המוצר – עם תוספת פירוט על כך שמצב המשחק השיתופי בו שחקנים יוכלו לפלוש אל משחקים של אחרים בדמותו של אויב עוצמתי במיוחד יתווסף בתור עדכון חינמי זמן קצר לאחר ההשקה, בעוד שגרסה מעודכנת של המשחק הקלאסי 64 תהיה זמינה במקביל ל- Eternal ובתור בונוס חינמי למזמינים המוקדמים.

Doom 64 הוא מעין המשך עבור Doom 2 שהושק במקור באופן בלעדי לקונסולת ה-Nintendo 64 אי שם בשנת 1997, עם מראה וסגנון שונים במעט ממשחקי דום הקלאסיים המוכרים לרובנו – מה שסייע לו להפוך למעין קאלט נדיר עבור המעריצים האדוקים – שיהפוך כעת סוף כל סוף לזמין עבור קהל חדש ורחב יותר עם השקה מודרנית למחשבים האישיים ולקונסולות ה- וה- 4, באותו תאריך בדיוק כמו Eternal עצמו כאמור.

הודעת הדחייה הרשמית, כפי שהופצה ברשת הטוויטר

גם קונסולת ה-Switch של תקבל גרסה משלה של Eternal, וגם גרסה של 64 – אם כי זה יקרה במועד מאוחר יותר משאר הפלטפורמות, שטרם נחשף באופן סופי.

גרסה מודרנית של 64, שתצטרף אל הגרסאות המודרניות של 2, ו- 3 שהושקו לפני כמה חודשים, היא בונוס נוסטלגי משמעותי

לקינוח, היוצרים הבהירו כי מצב המשחק המקוון של Eternal ימשיך להיות ה-Battlemode הא-סימטרי בו שחקן אחד יקבל את תפקידו של המחסל האנושי ויתמודד מול ארבעה שחקנים אחרים שיגלמו שדים אימתניים עם יכולות ייחודיות – זאת בתור תחליף עבור מצבי הקרבות הישנים והמוכרים מהפרקים הקודמים שהתמקדו במצבי Deathmatch ו-Team Deathmatch ללא ייחוד ממשי. האם זה הכיוון הנכון עבור המותג? בעוד כמה חודשים נגלה את התשובה.


תגיות

5 תגובות

 1. אני יודע שזה לטובה וכל זה
  אבל אני עדיין יושב פה, ובוכה…

 2. מאמין שכמו המשפט המפורסם, כל עכבה לטובה.
  בינתיים ניתן בראש לRDR2…

 3. DOOM הקודם 2016, המכונה גם כ- DOOM4 ,אפשר לשחק הרבה פעמים ולא נמאס.
  מעלים את רמת הקושי מאטרציה לאטרציה כדי שיהיה מעניין, ומשתפרים בביצוע כמו בכל תחום,
  האימון עושה אותנו טובים יותר….

 4. ציטוט של nec_000

  DOOM הקודם 2016, המכונה גם כ- DOOM4 ,אפשר לשחק הרבה פעמים ולא נמאס. מעלים את רמת הקושי מאטרציה לאטרציה כדי שיהיה מעניין, ומשתפרים בביצוע כמו בכל תחום, האימון עושה אותנו טובים יותר….

  בכנות,

  אני לא ממש מסכים

  עם כמה שאני אוהב את doom

  אני חייב להודות שגם במהלך המשחק עצמו די השתעממתי

  הוא ממש חוזר על עצמו

  אני יודע שלהילחם במפלצות זה 99% מהקטע של המשחק

  אבל ציפיתי לכמה טוויסטים מעניינים..

  (לכן אני לא רואה טעם לשחק שוב ולהעלות  את רמת הקושי, הדבר היחיד שדרבן אותי לחזור

  זה כמה secrets שהיה פשוט כיף למצוא)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close