התגעגעתם? סמארטפון Snapdragon 845 חדש נוסף של שיאומי בדרך • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

התגעגעתם? סמארטפון Snapdragon 845 חדש נוסף של שיאומי בדרך

הדור השני של מכשיר הגיימינג Black Shark נצפה במאגרים של מבחני ברשת, ועומד להיחשף חצי שנה בלבד אחרי קודמו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אנחנו עדיין לא משוכנעים כי יש נישה מתאימה אמיתית בשוק עבור מכשירי מובייל ייעודיים לגיימינג, אך נראה שזה לא מונע מיצרניות מסויימות להכין דור שני של מוצרים לקטגוריה הטרייה בתוך זמן קצר מאוד – רק בכדי לא להישאר מחוץ למירוץ בסופו של דבר.

ה- Phone, שבמידה רבה הוליד את הטרנד כולו, כבר זכה למחליף – וכעת גם מתכוננת להצגת דור חדש של ה-Black Shark האגרסיבי שלה, ככל הנראה כבר היום, ב-23 באוקטובר, חצי שנה בדיוק אחרי האירוע בו הוצג תת המותג לראשונה.

כך עשוי להיראות ה-Black Shark 2 – בכדי שלאף אחד לא יהיה ספק כי מדובר בסמארטפון שאינו דומה לאחרים

כיצד בדיוק תצליח שיאומי לחדש משהו לעומת סמארטפון מתקדם מאוד בזכות עצמו שהגיע לחנויות בחודש אפריל, מצוייד ב-8GB של RAM ושבב Snapdragon 845 עם מערכת מוגדלת שנועדה להבטיח תדרי עבודה מיטביים גם לאורך זמני עבודה ארוכים? זו השאלה המרכזית כאן, אם כי לשמחתנו נראה שהתשובה תגיע במהירות.

אותו עיבוד – וכנראה גם אותה סוללת 4,000mAh ומסך 6 אינץ׳ ברזולוציית 2,160×1,080 פיקסלים שכבר ראינו לפני חצי שנה. אז מה בדיוק יהיה החידוש כאן? נחיה ונראה

ביקור של ה-Black Shark 2 המיועד במאגר מבחן ה-Geekbench אישר לנו שימוש חוזר ב-Snapdragon 845, בזכרון דינאמי של 8GB וגם במערכת אנדרואיד אוריאו 8.1, ולא אנדרואיד פאי העדכנית ביותר. במקביל, כמה תמומות מודלפות שמצאו את דרכן לרשת מציגות עיצוב חיצוני שיהיה קיצוני ומאסיבי עוד יותר מזה של הדור הראשון, מצלמות כפולות מקדימה ומאחור וכמו כן הארת RGB מובנית מצידי המכשיר שתתחרה בלוגו הזוהר המרשים שאותו מציעה לנו .

לוגו צבעוני עומד להפוך לברירת מחדל חדשה במכשירי גיימינג למיניהם, כצפוי

טיזרים רשמיים של שיאומי התמקדו במערכת הקירור מבוססת תא האידוי ובמהירות הקישוריות האלחוטית במכשיר שבדרך, ואם היינו יכולים לספק רשימת דרישות משלנו עבור ה-Black Shark החדש, היא הייתה כוללת כנראה מאפיינים כדוגמת נפחי אחסון פנימיים גדולים יותר (הדור הראשון הסתפק ב-128GB בקצה העליון), הגנה אפשרית כלשהי מפני מים ואבק, תמיכה בטעינה אלחוטית – ובעיקר פאנל תצוגה בעל קצב רענון גבוה, כדוגמת 120 הרץ בדגמי ה- Phone או לכל הפחות 90 הרץ כמו ב-ROG Phone של .

צפו לעוד עדכונים מאיתנו בנושא בזמן הקרוב – והחזיקו אצבעות לכך שלפחות חלק מהמשאלות הטכנולוגיות יתגשמו במסגרת הדור החדש.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close