משדרג צורב DVD - צריך עזרה בנושא ביטסטינג. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משדרג צורב DVD - צריך עזרה בנושא ביטסטינג.

nimrodim

Recommended Posts

ברשותי צורב של PIONEER 104 - ששירת אותי נאמנה מספר שנים.

אני עוסק הרבה ביצירת סרטי .

לאחרונה שמתי לב - שככל שאני מוסיף עוד רכיבים על קו ה 12 VOLT - הצורב מסרב להגיב לסוגי מדיה שונים - אשר היה מגיב אליהם בעבר.

אני משתמש ב PSU של 550 TP - ומאז ומתמיד קו ה - 12 VOLT היה מעט נמוך (אך יציב על 11.80) - בקריאה ב MBM.

הקש ששבר את גב הצורב היה הוספת כרטיס מסך 6800 ULTRA - יש קריאה של מדיות מידע אבל לא ולא מדיות עם AUTORUN עליהם. :-\

כנראה הגיע הזמן לשדרג את הצורב.

אני מעוניין בביטסטינג - לצורך צריבה על מדיות + שיקראו בנגן ה הבייתי.

אוברספידינג ו פחות מעניינים אותי.

לאחר קריאת תרדים שונים בפורום עדיין לא הבנתי לאיזה צורב יש תמיכה הכי רבה בביטסטינג. :nixweiss:

NEC 3520 - ל R,RW ו DL R, DL RW וכל זאת רק ב FW לא רישמי?

LG4163 - רק ל R+ או גם ל RW ו DL - לא הבנתי?

BENQ?

עזרה תתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד הצורב קורא אפילו דיסק אחד,אז זה לא קשור ל PSU,פשוט הצורב מראה סימני גסיסה מתקדמים.

לגבי איזה צורב פה קצת סיבכת את עצמך,אתה יכול לבחור בין ה LG האחרון ל NEC האחרון:

אם אתה רוצה לצרוב ע"מ לראות בנגן הביתי שלך,לא חובה שיהיה לצורב ביטסטינג אם אתה קונה מדיות -R או אם הנגן שלך קורא R+

אם אתה צורב ע"ג מדיות הפלוס והנגן שלך לא תומך בפורמט הזה,אז לשני הצורבים הנ"ל יש ביטסטינג.

הנק'ים למיניהם יש הרבה גרסאות לא רשמיות (ותאמין לי יותר טובות מהרשמיות) שתומכות ב overspeeding וביטסטינג גם ל RW+

ה LGים למיניהם תומכים בביטסטינג ל R+ (לא בטוח לגבי RW+)

* שני הצורבים גם תומכים בביטסטינג ל DL+

שניהם צורבים מעולים,אם ה תומך גם ב RW+ אז זה לא משנה באיזה תבחר,שניהם פצצות.

לגבי הBENQ - אף פעם לא ראיתי אותו בפעולה מול העיניים שלי אז אני לא רוצה להביע דעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

האם ה - גם בא עם שנתיים אחריות כמו שניתן למצוא את ה - NEC?

איכשהו אני כן חושב שזה קשור ל .

כשעברתי מ PSU גנרי ל (תוך החלפת לוח) החלו להופיע לי POWER CALIBRATION ERRORS עם מדיות פרינקו (לפני מ'ס שנים)

ואכשיו ברגע שהוספתי את הכרטיס - אז החליט הצורב לעשות בעיות יותר רציניות... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...