התבתאויותיו של ח"כ טומי לפיד . - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התבתאויותיו של ח"כ טומי לפיד .

udicol

Recommended Posts

ובכן לעיתון מקומי בחו"ל הוא אומר כי החרדים מתרבים כמו פטריות .

לא שאני חסיד של הדתיים והחרדיים בארץ , ולא שאני מסמפט אותם .אבל התבטאות כזו מזכירה התנהגות פאשיסטית קיצונית נגד אוכלוסיה שלמה .בכל זאת זה צורם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, גם הוא ידוע בתור אידיוט מדרגה ראשונה. וחבל, בהתחלה הוא נראה בתור המפלגה שתייצג את החילונים.

אבל האם הוא ייצג אותנו? לא! כל מה שהוא עשה בכנסת הזאת זה להתנהג בצורה קיצונית ומגעילה כמו החרדים.

המפלגה הזו לא תשרוד כנסת נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה ספיציפי זה הדרך שהוא אמר את הדברים פסולה

אין כאן שום פאשיזם לומר את מה שכולם כבר יודעים - אצל החרדים הלודה הרבה יותר גדולה מאצל החילוניים

הדרך שבה הוא בחר את המילים פסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני לא אומר שהוא צודק או משהו כזה, ברור שברור שאם הוא באמת אמר כזה דבר אז זה ממש לא מתאים!

אבל לא הבנתי איך השתרבבה המילה "פשיסטית" לעסק?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני לא אומר שהוא צודק או משהו כזה, ברור שברור שאם הוא באמת אמר כזה דבר אז זה ממש לא מתאים!

אבל לא הבנתי איך השתרבבה המילה "פשיסטית" לעסק?!

ממש אין לי מושג

אנשים פה זורקים מילים בתקווה שזה יתפוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשיזם - ממשל דיקטטורי וגזעני.

בין שאר ההתבטאויות הקבועות שלו, ח"כ לפיד מתלונן שהממסד הדתי משתלט "לנו" על המדינה, ושכופים עליו את המוסיקה המזרחית.

אין לו בעיה עם רב-גוניות פוליטית ותרבותית, כל עוד כולם יצביעו בשבילו וכולם ישמעו את המוזיקה שלו... LOL

זה קשה לנו לקבל, אבל גם יהודים יכולים להיות גזענים ואנטישמים.

Just my 2 cents

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשיזם - ממשל דיקטטורי וגזעני.

בין שאר ההתבטאויות הקבועות שלו, ח"כ לפיד מתלונן שהממסד הדתי משתלט "לנו" על המדינה, ושכופים עליו את המוסיקה המזרחית.

אין לו בעיה עם רב-גוניות פוליטית ותרבותית, כל עוד כולם יצביעו בשבילו וכולם ישמעו את המוזיקה שלו... LOL

זה קשה לנו לקבל, אבל גם יהודים יכולים להיות גזענים ואנטישמים.

Just my 2 cents

יש כאלו שיאמרו שלומר שהיהודים לא יכולים להיות גזענים זו גזענות כנגד היהודים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשיזם: איט' fascismoף ר' faces = צרור שבטים וגרזן, שנשאו ליקטורים* ברומא העתיקה לפני פקידים גבוהים כסמל לשלטונם), תנועה לאומנית קיצונית , אימפריאלסטית ורודנית, שקמה באיטליה אחרי מלה"ע הראשונהף משטר של דיקטאטורה, ריאקציה ודיכוי המוני העם.

לקוח ממילון לועזי עברי -דן פרנס .

ובכן התכוונתי מזכיר ולא מתנהג כמשטר פאשיסטי ! , כשמדברים על ציבור רחב , או קבוצה מתוך עם , כמושג התפתחותי ועם סרקזם לעגני , הביטוי מזכיר את הרודנים האכזריים שהסתייגו מהקבוצה האתניות במדינתם (לדעתם בלבד !) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשיזם: איט' fascismoף ר' faces = צרור שבטים וגרזן, שנשאו ליקטורים* ברומא העתיקה לפני פקידים גבוהים כסמל לשלטונם), תנועה לאומנית קיצונית , אימפריאלסטית ורודנית, שקמה באיטליה אחרי מלה"ע הראשונהף משטר של דיקטאטורה, ריאקציה ודיכוי המוני העם.

לקוח ממילון לועזי עברי -דן פרנס .

ובכן התכוונתי מזכיר ולא מתנהג כמשטר פאשיסטי ! , כשמדברים על ציבור רחב , או קבוצה מתוך עם , כמושג התפתחותי ועם סרקזם לעגני , הביטוי מזכיר את הרודנים האכזריים שהסתייגו מהקבוצה האתניות במדינתם (לדעתם בלבד !) .

הבחור השקיע! הלך למילון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...