ARMY Operations עם רדאון 8500 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ARMY Operations עם רדאון 8500

huber

Recommended Posts

א. אין שום שרת עם פינג נמוך מ 300! הלאגים מזוויעים! אולי שמישהו יפתח שרת ישראלי ונארגן משחק (עדיף בנטוויזיון)?

ב. כל כתב נראה מרוח. אני מתכוון למקום בו מסבירים על ה OBJECTIVE של המשימה או למשל בצ'ט בתוך המשחק (כל הכתב הירוק הקטן מרוח לחלוטין ולא מבינים כלום). מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין לא יצאה תוכנת השרת, וגם המשחק רק בגרסאת הRECON, מה שמחסיר המון אימונים. אין לך מושג איזה עצבים זה להגיע לתוצאה של 39\40, ולראות שהSNIPER SCHOOL עדין NA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין לא יצאה תוכנת השרת, וגם המשחק רק בגרסאת הRECON, מה שמחסיר המון אימונים. אין לך מושג איזה עצבים זה להגיע לתוצאה של 39\40, ולראות שהSNIPER SCHOOL עדין NA

אפשר לדעת בדיוק איך עשית את זה?

הכי טוב שהצלחתי זה 35/40 שזה Sharpshooter. זה נראה לי מספיק ל-Sniper School. אז בשביל מה צריך את ה-Expert Marksman?

בכל מקרה אני עדיין לא מבין איך אפשר 39... כשאתה בעמידה צריך רק מזל בשביל לא להחטיא יותר מ-4 פעמים. כי כמה טוב שתכוון, עדיין יהיו כמה פעמים שהכדור לא יפגע. ואני ניסיתי הרבה פעמים...

יש לוי-גיימס שרת ישראלי :)

מישהו יודע את הכתובת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב שהצלחתי זה 35/40 שזה Sharpshooter. זה נראה לי מספיק ל-Sniper School. אז בשביל מה צריך את ה-Expert Marksman?

בכל מקרה אני עדיין לא מבין איך אפשר 39... כשאתה בעמידה צריך רק מזל בשביל לא להחטיא יותר מ-4 פעמים. כי כמה טוב שתכוון, עדיין יהיו כמה פעמים שהכדור לא יפגע. ואני ניסיתי הרבה פעמים...

??? ??? ??? ??? ::) ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוי-גיימס שרת ישראלי :)

מישהו יודע את הכתובת?

אתה חייב expert marksman בשביל הקורס צלפים. וכדור אחד בזבזתי כי בטעות לחצתי על F....

(הייתי צלף בצבא.. האמיתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכון מעלה אחת שמאלה למטה כשהוא נושף, ואז כשהוא מתחיל לנשום תירה. שים לב, זה עניין של מזל, לפעמים לא נופלת מטרה גם בפגיעה מדויקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...